reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Martusia i Hajmal gratuluję udanej wizyty.
Martusia ja jeździłam do Elbląga do suuuuuper babki brała 130 zł za wizytę. Jak chcesz mogę Ci dać na nią namiar.
 
reklama
Ja moge z wlasnego dowiadczenia polecic Wam strone znanylekarz.pl wpisujecie tam imie i nazwisko lekarza i wyskakuja opinie. Wiadomo, ze niektore trzeba brac z przymrużeniem oka ale pracujac z lekarzami i z ciekawosci wpisujac ich na ten portal baaardzo wiele sie zgadzalo.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zawsze możesz powiedzieć że tamten Ci nie założył i będziesz miała nowa od nowego lekarza ;).
Ja mam lekarke na nfz, za badania nic nie płacę. Sama pilnuje zwolnień, nie musiałam jej prosić nawet o pierwsze. A ostatnio jak byłam to sama powiedziała że kończy mi się w tamtym dniu i czemu nie krzycze o następne :) jest taka specyficzna, na pierwszy rzut oka jest taka... niedostępna? Nam pierwszej wizycie nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Ale jest dobrym lekarzem, ma kupę lat doświadczenia i bardzo zyskuje przy bliższym poznaniu.
U nas pogoda jeszcze ładna, chociaż trochę wieje, ale popołudniu ma padać. Zaraz wyruszamy na spacer i wszystkie rzeczy pozalatwiac.

f2w33e3kfykug7m1.png
Nie wiem czy założenie nowej karty w tym momencie będzie dobrym pomysłem. U mnie np jak chciałam zaświadczenie do becikowego to właśnie z karty ciąży lekarz wypisywał date pierwszej wizyty. Ale nie wiem jak to jest dokładnie. Niby w karcie w przychodni też są daty wizyt

7470yx8d077szhuy.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Ja sie dzis rano o 6:30 tak umowilam do tego nowego gina na 9:20. Facet super, zupelnie inaczej podszedl do sprawy niz ta ",wrednababarura" w srode. Tak ze potwierdzam super strona

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chodzę prywatnie do lekarza i płace 150 złotych za wizytę z usg, z tym ze juz teraz mam wizyty raz na miesiąc a nie co dwa tygodnie, bo według mnie nie ma takiej potrzeby w ogóle. Pierwsze prenatalne będę miała na NFZ następne to chyba koszt około 300 złotych. Jedyne co to jeśli lekarz zaleci jakieś badanie krwi to trzeba płacić za wszystko, a cena to już zależy od ilości badań :)
Tak jezeli ciaza przebiega prawidłowo i nie jest zagrożona to nie ma potrzeby częstszych wizyt niz co miesiąc chyba ze sama mama nie moze wytrzymać ja niestety cała ciaze bede miala czeste wizyty...
 
Tak jezeli ciaza przebiega prawidłowo i nie jest zagrożona to nie ma potrzeby częstszych wizyt niz co miesiąc chyba ze sama mama nie moze wytrzymać ja niestety cała ciaze bede miala czeste wizyty...
Racja :) z jednej strony ciesze się ze nie musze tak często chodzić i wiadomo płacić z drugiej jednak ta niepewność i ludzka ciekawość jak tam dzidzius itd :) widzę po sobie że już tylko odliczam dni do kolejnej wizyty :D
 
reklama
Nie wytrzymalam i umowilam sie na dzis rano o 6:30 na 9:20 do nowego doktora prywatnie. Super facet. Rewelacja. Dzidzius ma 4 cm serduszko bije a ja jestem spokojniejsza wiec ide odespac zalegle nocki.
1489749293-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeeej to super, ale już duży Maluszek [emoji7] Super że udało Ci się umówić wizytę, będziesz spokojniejsza [emoji4]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry