reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja chodze na nfz a lekarza doradzila mi bratowa ktora ostanio byla w ciazy...i rzeczywiscie miala racje jest konkretny mily i o nic nie musze pytac...sam mowi co jest grane...
A
Ja wczesniej chodzilam do gina od x lat...ale mialam wrazenie ze robi laske ze prowadzi ciaze i ciagle teksty jego jak on nie lubi prowadzic iezarnych na fundusz...jakby to jakas roznica byla...
Prywatne wizyty sa drogie nie oszukujmy sie...dochodza do tego prywatne badania ktore tez swoje kosztuja...ale jak ktos nie ma wyjscia to trzeba zacisnac pasa tak jak mowisz.....
A to ze ten lekarz pasowal kobietom z twojej rodziny nie znaczy ze tobie tez musi pasowac....powinnas czuc sie przy nim komfortowo...i nie stresowac sie przed kazda wizyta....
Mam nadzieje ze znajdziesz takiego ktory bedzie ci odpowiadal...
Dziękuję i mam nadzieję że każda z nas trafi na fajnego lekarza bo nie ma nic gorszego jak chodzić do kogoś takiego jak ja.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziwi? Mnie nie dziwi tylko przeraża jego zachowanie.
Płacisz nie mało, ale myślę że warto.


Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziwi... poszłabyś do tego lekarza prywatnie to byłby milutki... Niestety przez większość lekarzy przemawia chęć zysku a nie pomoc innym. Obecnie trudno znaleźć lekarzy z powołaniem....
 
Hej dziewczyny [emoji4] Ja już po wizycie. Całe szczęście wszystko jest dobrze,serduszko ładnie bije ,Okruszek urósł nie do poznania. Później wstawię zdjęcie. Ale niby jest starszy aż o 5dni niż poprzednio.

No tak ale jest małe ale,ten lekarz chyba mnie nie lubi...nie wiem czy ma takie podejście do wszystkich swoich pacjentek czy tylko do mnie ale jest kawał hama. Nie chciał mi dać zwolnienia z pracy już drugi raz. Rozumiem jeśli miała bym całkiem lekką pracę ale ja pracuję na nocki i dźwigam skrzynki które naprawdę potrafią dużo ważyć! Moje tłumaczenie gasi tym że kiedyś kobiety robiły i polu i nie narzekały. I że jak mam tak zamiar ciągnąć to powinnam się zwolnić . No Kurde ! Nie wiem co mam o tym myśleć.
Z związku z tym moje pytanie do Was czy można zmienić lekarza bez konsekwencji? Ciśnienie mi podniósł.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Zawsze możesz powiedzieć że tamten Ci nie założył i będziesz miała nowa od nowego lekarza ;).
Ja mam lekarke na nfz, za badania nic nie płacę. Sama pilnuje zwolnień, nie musiałam jej prosić nawet o pierwsze. A ostatnio jak byłam to sama powiedziała że kończy mi się w tamtym dniu i czemu nie krzycze o następne :) jest taka specyficzna, na pierwszy rzut oka jest taka... niedostępna? Nam pierwszej wizycie nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Ale jest dobrym lekarzem, ma kupę lat doświadczenia i bardzo zyskuje przy bliższym poznaniu.
U nas pogoda jeszcze ładna, chociaż trochę wieje, ale popołudniu ma padać. Zaraz wyruszamy na spacer i wszystkie rzeczy pozalatwiac.

f2w33e3kfykug7m1.png
 
Zazdroszczę Wam ładnej pogody... u nas tylko ciągle wieje i jest zimno. W ogóle nie wychodzę z domu... tylko z psem na szybkie siku :):p
 
Ja tez chodzę prywatnie i płace 200 zl za wizyte z czego mam je co 2 tyg ... Tylko tyle ze badania wykonuje z pakietu medycznego wiec mnie wychodzi ok 400 zl za miesiac ale naprawdę warto lekarz super , nie czuc pośpiechu bardzo zaangażowany jak bylam na nfz u dwoch lekarzy to czulam sie potraktowana strasznie... Pewnie nie mozna wszystkich do jednego worka ale to akurat moje doswiadczenia... Zmieniajcie lekarzy jak tylko cos nie pasuje
 
Ja chodzę prywatnie do lekarza i płace 150 złotych za wizytę z usg, z tym ze juz teraz mam wizyty raz na miesiąc a nie co dwa tygodnie, bo według mnie nie ma takiej potrzeby w ogóle. Pierwsze prenatalne będę miała na NFZ następne to chyba koszt około 300 złotych. Jedyne co to jeśli lekarz zaleci jakieś badanie krwi to trzeba płacić za wszystko, a cena to już zależy od ilości badań :)
 
reklama
Ja chodzę prywatnie do lekarza, pierwsza wizyta 150zl z usg i cytologią, druga po 3tyg 120zl z usg. Następną mam za 4 tyg. Badania poerwsze zrobiłam na nfz (dostałam skierowanie od swojego lekarza pierwszego kontaktu w przychodni). Za najbliższe badania zapłacę ok 160zl. Myślę, że nie ma tragedii.

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry