reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Może postaraj dziś zapisać się do jakiegoś ginekologa, wytłumacz mu sytuację a na pewno da Ci zwolnienie. Już dawno powinnaś je mieć:) Wszystko będzie dobrze! A co do karty ciąży, ja wszędzie chodzę z jedną, wszędzie ją uznają, zarówno NFZ jak i prywatnie, w różnych miastach (podróżna przyszła mamaxD).
Dziękuję za rady i wsparcie [emoji6] postaram się nie przejmować

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie wiem co oni sobie myślą ze mają takie prawo nas poniżać. Kurde tak się zdenerwowalam że aż się źle czuje. Nie wiem tylko jak zrobić ze zwolnieniem żeby była ciągłość.



Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom



Ale ham z tego twojego gina....ja tez bym zmieniala lekarza na twoim miejscu..i tak jak dziewczyny wyzej radzily zapisac sie do innego..najlepiej prywatnie to wtedy nie bedzie problemu ze zwolnieniem....
Ja ide 30 do swojego tez konczy mi sie zwolnienie i mam nadzieje ze mi przedluzy no tez nie wyobrazam sobie powrotu do pracy...a podobnie jak ty w pracy musze dzwigac...
A z drugiej strony to jest podle
..ja wiem ze ciaza to nie choroba ale wkurwia mnie takie gadanie...jak ktoras potrzebuje zwolnienie i nie czuje sie na silavh zeby pracowac to kazdy normalny lekarz powinien to uszanowac...a nie musimy sie plaszczyc i prosic zeby szanowny Pan zechcial wypisac zwolnienie...
A wiecie co mnie najbardziej wkurwia...porownywanie ze ta czy ta to pracowala prawie do konca ciazy...najlepiej to urodzic w pracy i po 24 godz do niej wrocic....
Ale mnie ponioslo...
Milego dnia dziewczyny...trzymam kciuki za wizyty...
 
Ale ham z tego twojego gina....ja tez bym zmieniala lekarza na twoim miejscu..i tak jak dziewczyny wyzej radzily zapisac sie do innego..najlepiej prywatnie to wtedy nie bedzie problemu ze zwolnieniem....
Ja ide 30 do swojego tez konczy mi sie zwolnienie i mam nadzieje ze mi przedluzy no tez nie wyobrazam sobie powrotu do pracy...a podobnie jak ty w pracy musze dzwigac...
A z drugiej strony to jest podle
..ja wiem ze ciaza to nie choroba ale wkurwia mnie takie gadanie...jak ktoras potrzebuje zwolnienie i nie czuje sie na silavh zeby pracowac to kazdy normalny lekarz powinien to uszanowac...a nie musimy sie plaszczyc i prosic zeby szanowny Pan zechcial wypisac zwolnienie...
A wiecie co mnie najbardziej wkurwia...porownywanie ze ta czy ta to pracowala prawie do konca ciazy...najlepiej to urodzic w pracy i po 24 godz do niej wrocic....
Ale mnie ponioslo...
Milego dnia dziewczyny...trzymam kciuki za wizyty...
Masz rację najlepiej to chyba chodzić prywatnie. Też nad tym myślałam.
Koleżanka mi odradzała tego lekarza ale wszystkie kobiety z rodziny do niego chodziły nawet moja mama ze mną i mojego męża mama jak była z nim w ciąży też,i one twierdzą ze to dobry lekarz i że się czepiam. Siostrę prowadził i Męża siostrę więc nie wiem czy on tak tylko do mnie ma problem. Ale raczej jestem normalną i cichą osobą,nie wyróżniam się.
Ehh nie wiem...
A czy któraś z Was Kobietki chodzi prywatnie na wizyty? Ile takie coś kosztuje? Nie wiem czy będzie nas stać tak co miesiąc płacić i za badania dodatkowo ale jak będzie trzeba to zacisne pasa.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masz rację najlepiej to chyba chodzić prywatnie. Też nad tym myślałam.
Koleżanka mi odradzała tego lekarza ale wszystkie kobiety z rodziny do niego chodziły nawet moja mama ze mną i mojego męża mama jak była z nim w ciąży też,i one twierdzą ze to dobry lekarz i że się czepiam. Siostrę prowadził i Męża siostrę więc nie wiem czy on tak tylko do mnie ma problem. Ale raczej jestem normalną i cichą osobą,nie wyróżniam się.
Ehh nie wiem...
A czy któraś z Was Kobietki chodzi prywatnie na wizyty? Ile takie coś kosztuje? Nie wiem czy będzie nas stać tak co miesiąc płacić i za badania dodatkowo ale jak będzie trzeba to zacisne pasa.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja równocześnie chodzę do dwóch lekarzy - jednego mam w klinice, gdzie nadzorują ciążę po in vitro i drugiego mam na miejscu, bo nie mam zamiaru jechać rodzić 300 km :)
Do obu chodzę prywatnie i ma dwie karty ciąży. Kosztuje to nie mało, ale czego nie robi się dla dobra maleństwa. U mnie gin bierze 300zł za wizytę, a w klinice 200zł (ale tam dochodzi dojazd 300km).
Mi obaj lekarze sami proponowali zwolnienie, także dziwi mnie podejście Twojego lekarza. Chociaż z drugiej strony lekarze w przychodniach nigdy nie są mili - siedzą tam jakby za karę.... cóż.
L4 można wystawić do tyłu - 2 albo 3 dni.
 
Hej dziewczyny :) ale słonko piękne swieci [emoji274][emoji295]️[emoji269] dzisiaj spotykam się z przyjaciółka i może pójdziemy do łazienek :D ostatnio cały dzień tam spędziłam tak ładnie było....

Marciaaa wgl się nie zastanawiaj tylko zmieniaj chama. Współczuje Ci ze musiałaś trafić na takiego idiotę :(


Om 10 tc 5 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272][emoji294]️
Usg 9 tc 4 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307]
 
Masz rację najlepiej to chyba chodzić prywatnie. Też nad tym myślałam.
Koleżanka mi odradzała tego lekarza ale wszystkie kobiety z rodziny do niego chodziły nawet moja mama ze mną i mojego męża mama jak była z nim w ciąży też,i one twierdzą ze to dobry lekarz i że się czepiam. Siostrę prowadził i Męża siostrę więc nie wiem czy on tak tylko do mnie ma problem. Ale raczej jestem normalną i cichą osobą,nie wyróżniam się.
Ehh nie wiem...
A czy któraś z Was Kobietki chodzi prywatnie na wizyty? Ile takie coś kosztuje? Nie wiem czy będzie nas stać tak co miesiąc płacić i za badania dodatkowo ale jak będzie trzeba to zacisne pasa.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja również chodze prywatnie. Wizyta 140zł co dwa tygodnie mam usg. Lekarz jest na każdy mój telefon. Sam powiedział ze mam dzwonić gdybym miala jakieś pytania. Jeśli chodzi o L4 nawet nie pytal się gdzoe pracuje tylko zapytal czy chce zwolnienie

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja równocześnie chodzę do dwóch lekarzy - jednego mam w klinice, gdzie nadzorują ciążę po in vitro i drugiego mam na miejscu, bo nie mam zamiaru jechać rodzić 300 km :)
Do obu chodzę prywatnie i ma dwie karty ciąży. Kosztuje to nie mało, ale czego nie robi się dla dobra maleństwa. U mnie gin bierze 300zł za wizytę, a w klinice 200zł (ale tam dochodzi dojazd 300km).
Mi obaj lekarze sami proponowali zwolnienie, także dziwi mnie podejście Twojego lekarza. Chociaż z drugiej strony lekarze w przychodniach nigdy nie są mili - siedzą tam jakby za karę.... cóż.
L4 można wystawić do tyłu - 2 albo 3 dni.
Dziwi? Mnie nie dziwi tylko przeraża jego zachowanie.
Płacisz nie mało, ale myślę że warto.


Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masz rację najlepiej to chyba chodzić prywatnie. Też nad tym myślałam.
Koleżanka mi odradzała tego lekarza ale wszystkie kobiety z rodziny do niego chodziły nawet moja mama ze mną i mojego męża mama jak była z nim w ciąży też,i one twierdzą ze to dobry lekarz i że się czepiam. Siostrę prowadził i Męża siostrę więc nie wiem czy on tak tylko do mnie ma problem. Ale raczej jestem normalną i cichą osobą,nie wyróżniam się.
Ehh nie wiem...
A czy któraś z Was Kobietki chodzi prywatnie na wizyty? Ile takie coś kosztuje? Nie wiem czy będzie nas stać tak co miesiąc płacić i za badania dodatkowo ale jak będzie trzeba to zacisne pasa.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom



Ja chodze na nfz a lekarza doradzila mi bratowa ktora ostanio byla w ciazy...i rzeczywiscie miala racje jest konkretny mily i o nic nie musze pytac...sam mowi co jest grane...
A
Ja wczesniej chodzilam do gina od x lat...ale mialam wrazenie ze robi laske ze prowadzi ciaze i ciagle teksty jego jak on nie lubi prowadzic iezarnych na fundusz...jakby to jakas roznica byla...
Prywatne wizyty sa drogie nie oszukujmy sie...dochodza do tego prywatne badania ktore tez swoje kosztuja...ale jak ktos nie ma wyjscia to trzeba zacisnac pasa tak jak mowisz.....
A to ze ten lekarz pasowal kobietom z twojej rodziny nie znaczy ze tobie tez musi pasowac....powinnas czuc sie przy nim komfortowo...i nie stresowac sie przed kazda wizyta....
Mam nadzieje ze znajdziesz takiego ktory bedzie ci odpowiadal...
 
Ja również chodze prywatnie. Wizyta 140zł co dwa tygodnie mam usg. Lekarz jest na każdy mój telefon. Sam powiedział ze mam dzwonić gdybym miala jakieś pytania. Jeśli chodzi o L4 nawet nie pytal się gdzoe pracuje tylko zapytal czy chce zwolnienie

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
O i tu już widzę cena lepsza [emoji6] muszę podzwonic u mnie po ginach i popytać jak oni się cenią no i poczytam opinie w necie. Co 2 tyg masz usg? Ale fajnie ale za badania płacisz dodatkowo czy to już w cenie ze tak się wyrażę?

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O i tu już widzę cena lepsza [emoji6] muszę podzwonic u mnie po ginach i popytać jak oni się cenią no i poczytam opinie w necie. Co 2 tyg masz usg? Ale fajnie ale za badania płacisz dodatkowo czy to już w cenie ze tak się wyrażę?

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Za badania place dodatkowo. Ale za to prenatalne bede miec NFZ.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry