reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja codziennie czekam zaglądam sprawdzam kiedy zacznie mi się powiększać brzuszek .... No i jak już mysle ze coś rośnie [emoji16] to pójdę do toalety i gdy z niej wrócę już nic nie ma :) brzuszek znika [emoji57]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam apetyt na wszystko, i na zdrowe i nie zdrowe, a wieczorami pokutuje za moje obrzarstwo mdlosciami.[emoji26] 10 tc i 2 kg na plusie

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji71]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji142]synek 08/2009.
 
Ja mam wrażenie ze zaczyna mi sie delikatnie brzusio powiększać, mój tak stwierdził i sie przyglądam co chwile czy faktycznie :biggrin2: ale kg jeszcze nie przybyło. Tyle ze ja apetyt mam znikomy i duzo mniej jem.
 
Witajcie laski. Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za następne. Widzę, że pojawiły się nowe mamy na październiku :) Im nas więcej tym weselej :) Tymczasem ja dziś byłam u gina i chwałę się moim fasolem ;)
1489690150-aaaaaa.jpeg
Ale słodki Gumiś [emoji7] Gratuluję [emoji173]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Hej dziewczyny! Aaale się nie wyspałam... Co 4 godziny mi dawali antybiotyk...

Jakie macie plany na Dziś?
Które dziś jadą obejrzeć swoje dzieci?
Trzymam kciuki za wizyty :-)
 
Hej dziewczyny! Aaale się nie wyspałam... Co 4 godziny mi dawali antybiotyk...

Jakie macie plany na Dziś?
Które dziś jadą obejrzeć swoje dzieci?
Trzymam kciuki za wizyty :-)
Biedulka [emoji20] To Cię wymęczą w tym szpitalu... Wracaj szybko do zdrowia [emoji173]

Ja planuję się zwlec z łóżka i zbierać się do pracy [emoji23] Ale coś słabo mi to wychodzi [emoji12]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Dzień dobry :)
Ja dzisiaj mam w planie iść jeszcze raz oddać krew do badań, na pewno do urzędu skarbowego musimy podejść i trochę innych spraw do załatwienia. Ale mąż ma w końcu dzisiaj wolne wiec jestem szczęśliwa :)
Miłego dnia :)

f2w33e3kfykug7m1.png
 
reklama
Dzień dobry :)
Ja dzisiaj mam w planie iść jeszcze raz oddać krew do badań, na pewno do urzędu skarbowego musimy podejść i trochę innych spraw do załatwienia. Ale mąż ma w końcu dzisiaj wolne wiec jestem szczęśliwa :)
Miłego dnia :)

f2w33e3kfykug7m1.png
Korzystaj z męża póki możesz:-)
Niedługo będziesz musiała się nim dzielić: -)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry