reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie laski. Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za następne. Widzę, że pojawiły się nowe mamy na październiku :) Im nas więcej tym weselej :) Tymczasem ja dziś byłam u gina i chwałę się moim fasolem ;)
1489690150-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Ewka jeśli masz kamice nerkowa to witaj w klubie:(
Ja w tamtym roku w grudniu i marcu 'urodzilam' kamienie. Bol jest tak okropny ze w moim przypadku nawet morfina nie pomogła. Mam jeszcze jeden kamień i boje sie ze zaatakuje mnie w ciąży. Mam nadzieje ze żadna z nas nie bedzie miała ataku.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Widzę, że nie jestem sama... No miejmy nadzieję, że już nas nie dopadna te ataki...
 
A ja bym non stop fast foody jadła. Właśnie wmucilam hamburgera ale domowego. Już nawet kupiłam spody do pizzy w razie wu
Ja też mam ciągle smak na coś niezdrowego...
A dzisiaj to już apogeum... do maca albo do KFC... A najbardziej to mam ochotę na zapiekanke z sosem czosnkowym która jadłam przeszło 5 lat temu. Najlepsza w mieście... masakra :(
Jutro może ma wolne to gdzieś zaszalejemy ♡

f2w33e3k8non2nb3.png
 
Witajcie laski. Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za następne. Widzę, że pojawiły się nowe mamy na październiku :) Im nas więcej tym weselej :) Tymczasem ja dziś byłam u gina i chwałę się moim fasolem ;)
1489690150-aaaaaa.jpeg
Ale cudo ♡
Jestem strasznie ciekawa jak moje maleństwo wygląda teraz.. najchętniej codziennie bym sprawdzała. Ciekawe czy u mnie też będzie takie wyraźne zdjęcie. Moja ginka nie ma aż takiego super nowoczesnego sprzętu. Ale zna się i jej ufam.

f2w33e3k8non2nb3.png
 
reklama
Dziękuję dziewczyny <3 Mogłam dziś też przez chwilę posłuchać serduszka. Już zapomniałam jakie to cudowne uczucie usłyszeć to po raz pierwszy :) A tak w ogóle, to powiem Wam, że o pierwszą ciążę martwiłam się dużo bardziej. Teraz mam jakieś takie przeczucie, że ten fasol sam się zdecydował na istnienie, na przekór wszystkim i wszystkiemu i że nie ma opcji, żeby coś poszło nie tak. Musi być dobrze :) Trzymam mocno kciuki, żeby tak było u nas wszystkich.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry