reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Mi koleżanka też pożyczyła angelsounds. I dzisiaj pewnie przyjdzie pocztą ale nie nastawiam się tym bardziej że u mnie gruba warstwa tłuszczyku

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie udzielam sie często ale czytam jak pozostałe dziewczyny sobie gadaja np o dzieciach czy jak ostatnio o porodzie czy naturalny czy cesarka i nie widze w tym żadnego kącika wzajemnej adoracji. Nie znam sie w danym temacie to sie nie odzywam, a jak sie z czymś zgadzam to klikne "lajka" i juz. A jak Chce cos napisać to pisze i czuje się dobrze na tym forum, cieszę sie ze tu jestem.
ADisneyowa ma chyba jakis kompeks na punkcie swojej osoby, pisZe wypociny na 5stron, gdzie ponoć już sie pożegnała. Nikt jej nie odpisał na post, no życiea zdarza sie. Zachowuje sie jakby rozmowy na forum byly celem jej życia. Do tego jeszcze robi dobra mine dajac uśmieszki itd żeby pokazać ze ona na nikogo nie jest zla itd aa pewnie do tej pory jeszcze wchodzi tu by poczytać co odpisujemy bo w końcu została zauważona a o to walczyła.. Gdyby było jak pisze w ostatnim poscie pozegnala by sie i poszla a ona kolejnym wpisem robi tak naprawde jeszcze wieksza awanturę..
 
Zostawmy to bo bez sensu teraz udowadniać coś komuś kto i tak jest zamknięty na jakiekolwiek argumenty. Na codzień też spotykamy ludzi, którzy poprostu lubią siać zamęt i być w centrum zainteresowania.
Ja jeszcze 1.5 h w pracy i dzisiaj dzień leniucha. Na obiad rosołek ( chyba moja pierwsza zachcianka ciążowa) od kilku dni za mną chodzi.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widziałyście.....
Link do: Diet by Ann • Dieta Anny Lewandowskiej • Healthy Mom by Ann[/QUO
Zerknelam...fajnie ze i dla kobiet w ciazy cwiczenia sa...ja przed ciaza mialam swoje ulubione cwiczenia na miesnie brzuch ud ramion i posladkow...ale odkad sie dowiedzialam ze nosze fasolke to przestalam...a teraz przez to odklejanie kosmowki to moge zapomniec o jakiejkolwiek aktywnosci fizycznej...przyjdzie czas po ciazy zeby zrzucic nadmiar cialka...a wy co o tym myslicie dziewczyny...
P.s. ide dzis na wizyte do gina na 17 ale jakos spokojna jestem....
 
Ja swoj 1 porod 10 lat temu wspominam ciezko...meczylam sie dlugo w srode wiecxorem zlapaly mnie bole...a dopiero w piatek rano urodzilam...nie mialam sily juz przec wiec w sumie wypchneli ze mnie dziecko...maly tez byl bardzo zmeczony...do inkubatora go zabrali...ale potem dosc szybko doszlam do siebie..mimo ze tylek mnie bolal o siedziec przez tydzien nie moglam bo szwy ciagnely...ale nie wiem co lepsze..nie mam porownania bo cesarki nigdy nie mialam...
Teraz tez sie boje jak to bedzie...
 
Widziałam! :) przyznam szczerze że od dłuższego czasu czekałam na tą płytę. Czekam aż przyjdzie wypłata i jeszcze dziś zamówię. Przeczekam do 2 trymestru i jak nadal będę się tak dobrze czuć i nie będzie przeciwwskazań to zaczynamy się ruszać! :)

f2w33e3k4iz3rar2.png
 
reklama
Ja miałam łatwy poród. Pierwszy skurcz o 3 w nocy a o 8 syn już się urodził. Bez nacięcia i nie popękałam. Więc gdy tylko po 2 godz zawieźli mnie na normalną sale to już mogłam siadać i chodzić.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry