reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Z tego Co wiem to nie powinno się w nocy wstawać na siku. Raczej wróży to infekcje. Chyba że pijesz dużo przed snem i pecherz sobie nie radzi [emoji6]


34bw3e3kof41ymjj.png
W ciąży można kilka razy wstawać na siusiu w nocy , zależy to chyba od tego jak jest macica ułożona względem pęcherza, wcale nie musi to oznaczać infekcji.
 
reklama
Dzień dobry :)
Witam się i żegnam na kilka dni.
W końcu długo wyczekiwany wyjazd do PL [emoji16][emoji16][emoji16] więc pewnie czasu za wiele na forum mieć nie będę.
Trzymam kciuki za Wasze wizyty i powodzenia w zmaganiach z codziennością [emoji6]
I proszę... trzymajcie kciuki abym przeżyła tę podróż... [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Miłego wypoczynku i szybkiego lotu.
 
Wy wstajecie a ja do spania:( uroki pracy na noc:(
Miłego dnia:)
Karolla89 ja tez ostatnio leciałam do polski. Wszystko spoko tylko ze brzuch mi tak wzdęło ze myślałam ze mnie rozsadzi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję, Nie wyobrażam sobie żeby w takim stanie pracować nie wspominając już o pracy na noce.
 
Wy wstajecie a ja do spania:( uroki pracy na noc:(
Miłego dnia:)
Karolla89 ja tez ostatnio leciałam do polski. Wszystko spoko tylko ze brzuch mi tak wzdęło ze myślałam ze mnie rozsadzi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też pracowałam na nocki w 1. ciąży i znam Twój ból...
A co do brzucha to też się tego obawiam. Zwłaszcza, że mam zespół jelita wrażliwego i tendencje do wydymającego brzucha [emoji52]

Dzięki dziewczyny [emoji5] lecę się ogarniać [emoji16]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W ciąży można kilka razy wstawać na siusiu w nocy , zależy to chyba od tego jak jest macica ułożona względem pęcherza, wcale nie musi to oznaczać infekcji.
Dzieki za odpowiedz bo juz sie wysyraszylam ze cos nie tak...ale w poprzedniej ciazy tez tak mialam ze ciagle latalam do wc w dzien i w nocy i nie widzialam w tym nic zlego
 
Też pracowałam na nocki w 1. ciąży i znam Twój ból...
A co do brzucha to też się tego obawiam. Zwłaszcza, że mam zespół jelita wrażliwego i tendencje do wydymającego brzucha [emoji52]

Dzięki dziewczyny [emoji5] lecę się ogarniać [emoji16]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
To ci wspolczuje kochana ja ledwo w dzien wytrzymywalam w pracy...a w nocy to bym chyba rady nie dala...
 
Canpari wstawanie w nocy miliom razy na siku to w ciazy normalka:D

Disneyowa chyba ma jakis kompleks nizszosci:D

Ale mysle ze to glownie wynika z tego kto na kiey na termin im dluzej sie tu jest tym jest epiej, zawsze na poczatku ciezko sie wbic;) ja tez nie czytam wszystkich postow, nie mam na to czasu...

Dostalam wczoraj angelsounds i dzisiaj odwazylam sie poszukac malucha <3 troche mi zajelo rozpoznanie swojego a potem maluszkowego serducha ale znalazlam<3


Taaa wzdety brzuch, ja mimo wysprtowania i 6paka na brzuchu mam juz obwod jak w poprzedniej ciazy w 25tygodniu.... takze luzne ciuchy i heja, bo tylko rodzice dalej wiedza :D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry