reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Zrobilam wczoraj chlopakom knedle z truskawkami. Za to dzis schabowy w platkach kukurydzianych, surowke z salaty i ziaren oraz ziemniaczki. Maz grzecznie walczy przy zlewie z garami a ja leze.

Jutro mam wizyte - na szczescie bo dzis sluz zrobil mi sie w kolorze musztardowym i troche sie boje ze to infekcja, nie ma tego wiele ale jest. Po za tym zaczal mnie dol brzucha bolec tak bardziej z boku po lewej. Mam nadzieje ze to wiazadla, na wszelki wypadek wzielam nospe i leze.

Maz moj jest przeciwnikiem sexu w ciazy. Twierdzi ze zawsze sie dla nas konczy szpitalem wiec mam zakaz. :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
hajmal u mnie chyba też będzie jakaś infekcja, bo strasznie dużo tego śluzu mam,więc najczęściej wiem wtedy,że coś się szykuje...:no2:
My znowu po zakupach w polskim sklepie (bo w Niemczech wszystko w niedziele jest nieczynne); chciałam koniecznie Karmi,ale nie było.:dry: Oczywiście po raz kolejny poszło prawie 30 euro,ale znowu dużo dobrych rzeczy...moja ciąża zrujnuje nasz budżet,za to wzbogaci właścicielkę polskiego sklepu.:-D:-D Kupiłam paczkę takich pikantnych kabanosów,no nie mogłam się oprzeć,bo akurat częstowali; zjadłam kawałek i od razu poleciałam po całą paczkę.:-) :):-) :)
U nas dziś pulpety w sosie pieczarkowym; wprawdzie chciałam z kaszą,ale P. się uparł,że ma ochotę na ziemniaki, to z kaszą zrobię jutro gulasz.:-p
Sara poszła do koleżanki,a słuchajcie jak się wkurzyłam...wcześniej przybiega prawie zapłakana,ja się pytam co się stało,a ona,że takie 3 dziewczynki,z czego jedna sporo starsza dały jej lizaka,a potem kazały jej iść do domu i oddać pieniądze za to.:szok::szok: Dziewczynki chyba tureckie albo arabskie - jak mój P. to usłyszał,jakiego szału dostał,natychmiast się ubrał i poszedł z Sarą zapytać które to,ale uciekły. Nie szkodzi, znajdą się w końcu.:angry::angry::angry:
 
Zrobilam wczoraj chlopakom knedle z truskawkami. Za to dzis schabowy w platkach kukurydzianych, surowke z salaty i ziaren oraz ziemniaczki. Maz grzecznie walczy przy zlewie z garami a ja leze.

Jutro mam wizyte - na szczescie bo dzis sluz zrobil mi sie w kolorze musztardowym i troche sie boje ze to infekcja, nie ma tego wiele ale jest. Po za tym zaczal mnie dol brzucha bolec tak bardziej z boku po lewej. Mam nadzieje ze to wiazadla, na wszelki wypadek wzielam nospe i leze.

Maz moj jest przeciwnikiem sexu w ciazy. Twierdzi ze zawsze sie dla nas konczy szpitalem wiec mam zakaz. :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ojezusiu knedle z truskawkami.... [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7]
Ja miałam mieć na obiad schabika w panierce, ziemniaczki i ogórka. Ale jakoś mi się źle zrobiło jak spojrzałam na to mięso i poleciałam do sklepu po makaron i gołąbki.
A na kolacje będzie pasta jajeczna :)

f2w33e3k0l2lqnk7.png
 
O masakra jak wychowywane sa te dzieci. Sluchajcie dzwonil do mnie brat mieszka pod Szczecinem. Mowil ze ktos porwal 12 latke z ulicy w malej miejscowosci kolo sklepu. Na szczescie sprzedawca widzial i zadzwonil na policje a wszystko nagrala kamera ze sklepu. Porywaczy ujeli a dziewczynke uwolnili . Dramat.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O masakra jak wychowywane sa te dzieci. Sluchajcie dzwonil do mnie brat mieszka pod Szczecinem. Mowil ze ktos porwal 12 latke z ulicy w malej miejscowosci kolo sklepu. Na szczescie sprzedawca widzial i zadzwonil na policje a wszystko nagrala kamera ze sklepu. Porywaczy ujeli a dziewczynke uwolnili . Dramat.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
W Bydgoszczy jakiś czas temu było głośno o próbie porwania w dużym centrum handlowym. Facet wziął dziecko na ręce i zaczął uciekać. Zareagowali ludzie i mężczyźni go zatrzymali. Ładnie się dzieje :/

f2w33e3k0l2lqnk7.png
 
Witam kobitki. Piękna pogoda dziś, czuć ze powoli wiosna idzie :) ciekawa jestem jak sobie damy rade w lecie w te upały :D bo brzuchy juz wtedy będą pokaźnych rozmiarów
 
Witam kobitki. Piękna pogoda dziś, czuć ze powoli wiosna idzie :) ciekawa jestem jak sobie damy rade w lecie w te upały :D bo brzuchy juz wtedy będą pokaźnych rozmiarów

Ja rodziłam córkę we wrześniu (2009) i powiem szczerze,że te upały,miesiące wakacyjne z największym brzuchem jednak dały mi w kość.:no: Pamiętam,że było wtedy naprawdę sporo upalnych dni, ratowałam się zimną wodą z lodem i cytryną, owocami typu borówki,poziomki ze śmietaną,lodami...miałam ochotę biegać nago po ulicy i efekt był taki,że sporo czasu spędzałam po prostu w domu,bo nie dało się wyjść.:sorry2:
Teraz mamy termin na październik, obawiam się,że może być podobnie,ale miejmy nadzieję,że nie.:-D
 
Ja dwa lata temu w takie upały ratowalam się w basenie który rozstawilismy na dzialce, nie potrzebne mi bylo kolo ratunkowe bo brzuch już miałam duży[emoji6] termin tez na październik byl tylko na 28. A w tym roku też zapowiadają ładne i upalne lato [emoji6]

4c3trjjgqzgmtgte.png

3i49df9hqpdnmahp.png

zrz6ha00xexzdiaa.png
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry