reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Mnie zazwyczaj na wieczór mdłości biorą [emoji13] Piciem zimnej wody się ratuję...

w57v3e3kfucyl84a.png
Mam identycznie, tez mi zimna woda pomaga :) u mnie mdłości przychodzą równo o godzinie 20 hehe
 
No masakra normalnie [emoji37] Choć może lepsze mdłości na wieczór niż w dzień w pracy [emoji12]

w57v3e3kfucyl84a.png
Zdecydowanie :) zmieniając temat ostatnio moja znajoma mi opowiadała jakieś historię jak to serce przestało bić dla bejbika w 8 tyg, i ja teraz tak się stresuje i się boję że już bym na usg poleciała a dopiero mam 20 marca ! Jak żyć ? :)
 
Zdecydowanie :) zmieniając temat ostatnio moja znajoma mi opowiadała jakieś historię jak to serce przestało bić dla bejbika w 8 tyg, i ja teraz tak się stresuje i się boję że już bym na usg poleciała a dopiero mam 20 marca ! Jak żyć ? :)
Nie martw się na zapas... Takie historie faktycznie się zdarzają, Ale nie dopuszczaj do siebie nawet takiej myśli! Przecież wszystko musi być dobrze ![emoji173][emoji173][emoji173]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
reklama
Hej witam się w ten piękny dzień[emoji4]
Nam dzisiaj o 4 cora zrobiła pobudke bo była głodna i musiałam lecieć kaszę robić, zjadła i zasnela jeszcze na godzinkę.
U mnie też teraz mdłości przeniosły się na wieczór [emoji53]

4c3trjjgqzgmtgte.png
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry