reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny moje poranne mdłości trwaja całą dobe pozatym mam mega pragnienie ktorego nie jestem w stanie ukoić.A to dopiero początek...w 1szej ciazy 12 lat temu to mialam 0 objawów.Jednak wiek robi swoje
 
reklama
Dziewczyny moje poranne mdłości trwaja całą dobe pozatym mam mega pragnienie ktorego nie jestem w stanie ukoić.A to dopiero początek...w 1szej ciazy 12 lat temu to mialam 0 objawów.Jednak wiek robi swoje

Ja też mam to pragnienie. Zawsze piłam min. 2 litry. Teraz wlewam w siebie hektolitry wody i dalej mi się chce pić.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie jak narazie zero objawów oprocz mega zmęczenia. Wyglądam jakbym wogole w nocy nie spała.
 
Hej, moja genialna tesciowa ktora jest mistrzynia ziol i porad zdrowotnych z pani domu przyniosla mi wczoraj jakies super ziolko, ktore ona w każdej ciazy piła bo to na krwawienia, infekcje no i cud miod i orzeszki... Kwiat jasnoty bialej, ze niby jakas biala pokrzywa czy cos tam. No to po wizycie wpisuje to cudo w doktora google i na pierwszej lepszej stronie:
PRZECIWWSKAZANIA

Bezwzględnym przeciwwskazaniem do stosowania kwiatów jasnoty jest ciąża i okres karmienia piersią.

Tak Wam chcialam tylko pokazac, ze trzeba bardzo uwazac ze zlotymi radami tesciowych i ciotek. :)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Babeczki a jak u Was z sennoscią?ja w nocy męczę się i przewracam z boku na bok zasypiam ok.2 w nocy-podejrzewam ze ze stresu martwię sie czy dzidzia będzie zdrowa.Za to w dzień w robocie jestem w stanie zasnac na krześle
 
Cześć Dziewczyny, przyjmiecie mnie do swojego grona? :)
Jestem pierwszy raz w ciąży, termin porodu mam na 5 października. Jestem przeszczęśliwa, a zarazem pełna obaw, mam nadzieję, że znajdę tu wiele cennych informacji :) Dzisiaj byłam na drugiej wizycie, Fasolek ma już 17 mm i wszystko się rozwija pięknie, oby tak dalej. Biorę się za czytanie wątku :)
nzjds65gvlte9v1m.png

nzjds65gvlte9v1m.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Babeczki a jak u Was z sennoscią?ja w nocy męczę się i przewracam z boku na bok zasypiam ok.2 w nocy-podejrzewam ze ze stresu martwię sie czy dzidzia będzie zdrowa.Za to w dzień w robocie jestem w stanie zasnac na krześle
Ja staram się w dzień nie spać, chociaż wczoraj zasnelam nawet nie wiem kiedy.. Ale tak to jest jak choroba mnie od soboty z łóżka nie wypuszcza. A w nocy zasypiam jeszcze zanim przyłożenie głowę do poduszki :) ale z tydzień temu też miałam problem ze spaniem w nocy. Wierciłam się z boku na bok i wszystko mnie bolało. Raz za ciepło raz za zimno.. Ale teraz jest ok :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry