reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam się po kilkudniowej nieobecności.
Witam nowe mamy :)
Gratuluje wszystkim pięknych Fasolek :) niech rosną zdrowo!
Ja miałam kryzys... najmłodsza chorowała i nie spała mi w nocy. Ciągle płacz. Byłam tak wyczerpana, że odechciało mi się wszystkiego. Od wczoraj jest już dobrze i na nowo zaczęłam cieszyć się z ciąży
Ja 1 usg będę miała 5 kwietnia więc jeszcze trochę sobie poczekam... życze wszystkim dobrego i spokojnego dnia :)


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Któraś z Was pisała( wybacz nie mogę znaleźć posta i nie pamiętam), że zwraca śniadanie jak myje zęby. Moja siostra miała tak samo i jej zalecono myć zęby przed śniadaniem. Pomagało ;)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki byłam dziś u gin. wszystko jest w porządku serduszko bije prawidłowo jupi

Śliczne zdjęcie [emoji7] aż nie mogę się doczekać wizyty w poniedziałek ale chyba nie na każdej wizycie jest usg? Jak ostatnio miałam robione w 6tyg A teraz idę w 9/10 tyg czy też będę miała usg? Czy tylko spr mi moje badania krwi itd? I założenie karty.


34bw3e3ko95myff6.png
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :) dziękuje Wam za odpowiedzi dotyczące brzucha.

Ja dzisiaj czuje się tragicznie. Pokłóciłam się wieczorem z mężem, rano miałam mega mdłości ale pojechałam do pracy. Na szczęście pracuje u tak cudownych ludzi ze powiedzieli ze mogę jechać do domu i jeszcze zapłacili za taksówkę. Mam wrażenie ze mam gorączkę wgl...

Zastanawiam się czy iść dzisiaj na usg czy jutro


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Jestem w 7 tyg ciąży i czuje w gardle jakaś kluche i dyskomfort jakby w przełyku. Niewiem czy to od tych wymiotow? Spotkalyscie sie z czyms takim? Lekarz dopierp w poniedziałek

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
@madagos ja mam badanie ustawione już na 30 marca, w 12 tygodniu badanie kosztuje chyba 220 zł. Oczywiście jeśli jesteś po 35 roku życia to jest ono bezpłatne. Niestety trzeba wybulić trochę kasy ale jak mus to mus, lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć.

@sylwuska1987 a bierzesz jakieś leki poza witaminami? Różnie bywa jak brałam leki to czułam nieprzyjemny posmak jakby w gardle i brało mnie na wymioty, ale na szczęście już jest okej.
 
Dziewczyny tak czytam o tych badaniach prenatalnych co piszecie i zgłupiałam. Mi gin nic nie mówił. Czy te badania są obowiązkowe? Jak to jest. Wizytę mam dopiero 29.03, to już będzie skończony 12 tc.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry