reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja staram się w dzień nie spać, chociaż wczoraj zasnelam nawet nie wiem kiedy.. Ale tak to jest jak choroba mnie od soboty z łóżka nie wypuszcza. A w nocy zasypiam jeszcze zanim przyłożenie głowę do poduszki :) ale z tydzień temu też miałam problem ze spaniem w nocy. Wierciłam się z boku na bok i wszystko mnie bolało. Raz za ciepło raz za zimno.. Ale teraz jest ok :)
Ja tez przeziebiona, Beczulinda czym sie wspomagasz w chorobie? Ja to boje sie cokolwiek brac z uwagi na to ze teraz formuja sie pierwsze narządy dziecka, wiec tylko miod cytryna i imbir (czosnku cos nie moge...)
 
reklama
Babeczki a jak u Was z sennoscią?ja w nocy męczę się i przewracam z boku na bok zasypiam ok.2 w nocy-podejrzewam ze ze stresu martwię sie czy dzidzia będzie zdrowa.Za to w dzień w robocie jestem w stanie zasnac na krześle

Mam podobnie,z tym,że ja się budzę ok 4-5 rano i potem się krece do 7,nie mogę spać,a jak już mi się robi fajnie,to muszę wstać i wyprawic córkę do szkoły,a chwilę później wstaje młody.:dry:
Czasem uda mi się zdrzemnac w dzień,ale czuję się potem jeszcze gorzej.:no:
 
Dziewczyny moje poranne mdłości trwaja całą dobe pozatym mam mega pragnienie ktorego nie jestem w stanie ukoić.A to dopiero początek...w 1szej ciazy 12 lat temu to mialam 0 objawów.Jednak wiek robi swoje
To prawda ja w pierwszej ciąży też nie miałam objawów a w tych po 30-tce to ciągle senna i teraz te mdłości mi teraz nasilają się wieczorem[emoji26]
 
Ja tez przeziebiona, Beczulinda czym sie wspomagasz w chorobie? Ja to boje sie cokolwiek brac z uwagi na to ze teraz formuja sie pierwsze narządy dziecka, wiec tylko miod cytryna i imbir (czosnku cos nie moge...)
Ja tylko herbata z cytryna (i wcześniej imbirem, ale zrezygnowałam z niego bo wymiotowalam po nim)
 
Cześć Dziewczyny, przyjmiecie mnie do swojego grona? :)
Jestem pierwszy raz w ciąży, termin porodu mam na 5 października. Jestem przeszczęśliwa, a zarazem pełna obaw, mam nadzieję, że znajdę tu wiele cennych informacji :) Dzisiaj byłam na drugiej wizycie, Fasolek ma już 17 mm i wszystko się rozwija pięknie, oby tak dalej. Biorę się za czytanie wątku :)
nzjds65gvlte9v1m.png

nzjds65gvlte9v1m.png

Gratulacje [emoji39] pewnie że przyjmiemy [emoji7] też jestem w pierwszej ciaży. Drugie badanie mam w poniedziałek. A Ty i na pierwszej i na drugiej wizycie miałaś usg? Zastanawiam się czy teraz P.doktor też będzie robiła usg.[emoji7] bardzo bym chciała [emoji8]


34bw3e3ko95myff6.png
 
Gratulacje [emoji39] pewnie że przyjmiemy [emoji7] też jestem w pierwszej ciaży. Drugie badanie mam w poniedziałek. A Ty i na pierwszej i na drugiej wizycie miałaś usg? Zastanawiam się czy teraz P.doktor też będzie robiła usg.[emoji7] bardzo bym chciała [emoji8]


34bw3e3ko95myff6.png
Ja też idę w poniedziałek na drugą wizytę, również zastanawiam się czy będzie ponownie wykonane usg.. mocno wierzę że tak, bo ostatnio był tylko pęcherzyk. Fasolki jeszcze nie widziałam :( na którą wizyta?
 
Gratulacje [emoji39] pewnie że przyjmiemy [emoji7] też jestem w pierwszej ciaży. Drugie badanie mam w poniedziałek. A Ty i na pierwszej i na drugiej wizycie miałaś usg? Zastanawiam się czy teraz P.doktor też będzie robiła usg.[emoji7] bardzo bym chciała [emoji8]


34bw3e3ko95myff6.png
Witaj Campari,również Ci gratuluję ! tak dokładnie miałam usg na pierwszej wizycie w 6 tygodniu i teraz też :D niesamowite uczucie widzieć jak Groszek urósł przez dwa tygodnie :tak: . To trzymam kciuki, żebyś miała teraz też usg :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry