reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ojej i rączki i nóżki już widać! [emoji7] Przesłodki Maluszek [emoji173]
Dziękuję
w57v3e3kfucyl84a.png
 
reklama
Ja idę na wizytę za tydzień we wtorek mam nadzieje że już będzie widać maleństwo. Cieszę się że nie jestem jedyną " ciężarówką " w tym wieku :) a moje dzieci też już duże bo mają 9,14 i 16 lat. Cieszę się że będę miała z kim porozmawiać ;)
 
Ja idę na wizytę za tydzień we wtorek mam nadzieje że już będzie widać maleństwo. Cieszę się że nie jestem jedyną " ciężarówką " w tym wieku :) a moje dzieci też już duże bo mają 9,14 i 16 lat. Cieszę się że będę miała z kim porozmawiać ;)

Ja mam 37, 12 i 8 letnie dzieci ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja idę na wizytę za tydzień we wtorek mam nadzieje że już będzie widać maleństwo. Cieszę się że nie jestem jedyną " ciężarówką " w tym wieku :) a moje dzieci też już duże bo mają 9,14 i 16 lat. Cieszę się że będę miała z kim porozmawiać ;)
Witaj. Ja mam niedługo 38 i dzieci 9 i 12. ☺ Nie jesteś jedyna jak widać.
 
Dzialo sie wczoraj u mnie sporo i nie zdazylam napisac nic o wizycie.
Nie mialam usg :( zalozylismy karte ciazy i Pani doktor wpisala mi dwie daty porodu jedna wg om (28.09.) druga wg ost usg (7.10.). Moje pyt. Ktoras z Was miala taka duza roznice w poprzedniej ciazy? Co z tego wyniklo?
Dostalam tez skierowanie na badania wlasnie jade je zrobic.
Udanego dnia bez mdlosci!
 
Dzialo sie wczoraj u mnie sporo i nie zdazylam napisac nic o wizycie.
Nie mialam usg :( zalozylismy karte ciazy i Pani doktor wpisala mi dwie daty porodu jedna wg om (28.09.) druga wg ost usg (7.10.). Moje pyt. Ktoras z Was miala taka duza roznice w poprzedniej ciazy? Co z tego wyniklo?
Dostalam tez skierowanie na badania wlasnie jade je zrobic.
Udanego dnia bez mdlosci!

Miałam tak w pierwszej ciąży, tylko na początku patrzyli na termin z usg a potem jak miałam mieć cc to patrzyli tylko na om. Nie martwe się :)

Co do spodni to ja już 3 tygodnie chodzę w takich wczesno-ciazowych i pociążowch. Znalazłam takie w bonpix i sa fajne. W pracy ciagle siedze i brzuch mnie bolał
 
Ostatnia edycja:
Dzialo sie wczoraj u mnie sporo i nie zdazylam napisac nic o wizycie.
Nie mialam usg :( zalozylismy karte ciazy i Pani doktor wpisala mi dwie daty porodu jedna wg om (28.09.) druga wg ost usg (7.10.). Moje pyt. Ktoras z Was miala taka duza roznice w poprzedniej ciazy? Co z tego wyniklo?
Dostalam tez skierowanie na badania wlasnie jade je zrobic.
Udanego dnia bez mdlosci!
Ja tak mialam poprzednio. U mnie to wynikało z nieregularnych cykli, ale przy porodzie uznali datę z om i prawie wczesniak im wyszedł [emoji6] data z usg była bardziej prawdopodobna bo monitorowalam swój cykl wtedy i mojemu dziecku daleko było do wczesniaka [emoji16]

85993e3ku39nhfu2.png
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry