reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja tak mialam poprzednio. U mnie to wynikało z nieregularnych cykli, ale przy porodzie uznali datę z om i prawie wczesniak im wyszedł [emoji6] data z usg była bardziej prawdopodobna bo monitorowalam swój cykl wtedy i mojemu dziecku daleko było do wczesniaka [emoji16]

85993e3ku39nhfu2.png
Ja mam porody jak moja mama. Dwa tyg przed terminem. To teraz jeszcze jak urodze wg om to wyjdzie ze 3.5 tyg przed czasem ;)
 
reklama
nie martw sie na zapas, tez mam teraz tydzień spóźnienia wg usg w pierwszej ciąży też miałam. Dziecko donoszone jest po 34 tc tak mówią lekarze a w ciąży można być nawet 42 tygodnie. Ważne zeby rosło i zeby serduszko ładnie biło
 
Dziewczyny, bedziecie sie decydowac prywatnie robic usg genetyczne? Nie mam żadnych z wymienionych wskazan i watpie aby moj ginekolog dal mi skierowanie na bezplatne badanie. Koszt prywatnie to 250zl. Wy sie decydujecie?

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zawsze możesz zapytać na najbliższej wizycie [emoji5] Mi zalecił być może dlatego że pytałam go o witaminy, bo bałam się niedoborów po moim zmniejszeniu żoładka... W każdym razie kwas foliowy to podstawa, A witaminy napewno nie zaszkodzą [emoji6]

w57v3e3kfucyl84a.png
Ja też jestem po zmniejszeniu żołądka. Biorę dodatkowo B complex i żelazo ( oprócz kwasu foliowego).
 
Ja m
Ja idę na wizytę za tydzień we wtorek mam nadzieje że już będzie widać maleństwo. Cieszę się że nie jestem jedyną " ciężarówką " w tym wieku :) a moje dzieci też już duże bo mają 9,14 i 16 lat. Cieszę się że będę miała z kim porozmawiać ;)
Ja mam 40 lat i dzieci 12 i 14 lat :) zdecydowanie nie jesteś jedyna :)
 
Dziewczyny, bedziecie sie decydowac prywatnie robic usg genetyczne? Nie mam żadnych z wymienionych wskazan i watpie aby moj ginekolog dal mi skierowanie na bezplatne badanie. Koszt prywatnie to 250zl. Wy sie decydujecie?

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak... też będę musiała płacić na pewno no ale trudno :)
 
reklama
Dziewczyny, bedziecie sie decydowac prywatnie robic usg genetyczne? Nie mam żadnych z wymienionych wskazan i watpie aby moj ginekolog dal mi skierowanie na bezplatne badanie. Koszt prywatnie to 250zl. Wy sie decydujecie?

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak te prenatalne u mnie tez w 12t 250zł a w połowie 300zł.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t4d [emoji188]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry