reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
@Bulbasku, w sumie to strach przed poronieniem, trudno to wytłumaczyć, robię sie coraz bardziej nerwowa
@Cieciorka mój gin przepisał mi bez kontroli progesteron, wiec przepisał go na wszelki wypadek, znalazłam dziś taki fajny artykuł o progesteronie, dużo mi wyjaśnił. Przeczytaj
Link do: Progesteron - ważny hormon w ciąży. Co gdy masz niedobór progesteronu
Co do lekarzy to sa tacy co próbują zrobić co tylko mogą umieją i chcą a są inni co twierdza, że najlepiej nic nie robić, jak ma umrzeć to umrze ale w myśl tej zasady nie żyła bym co najmniej od 29 lat bo mnie uratowali operacją usunięcia wyrostka. Przeszłam już jedno wczesne poronienie wiec Ci radze łykac i chodzić do lekarza który chce Ci na dobrze. Pixi ma trochę racji co mam być to będzie, ale dobrze jest miec czyste sumienie ze sie zrobiło wszystko co się tylko można zrobić.
 
reklama
Mi ginekolog powiedział że branie dupka na pewno nie zaszkodzi a może pomóc. Do 10 tygodnia mam łykać 2x1.
 
A ile ma Twój zarodek, bo na zdjęciu to go chyba nie widać? To okrągłe to ciałko żółte tak?


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Tak, to ciałko żółte, A zarodka nie mierzył bo jest jeszcze za malutki, tylko mi pokazał Fasoleczkę [emoji5]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Dostałam antybiotyk (Amoksiklav) I Nystatynę dopochwowo no i skierowanie na pierwsze badania- glukoza, morfologia DIFF i Toxoplazmoza... I kontrolne na mocz czy antybiotyk pomógł... W końcu czuję się w ciąży [emoji173][emoji16]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Dziewczyny mam pytanko wysłałam siostrzenicę do apteki po witaminy bo mi sie skończyły i nie było tych co ja biorę i ta w aptece dała jej jakieś vita-miner prenatal + DHA od drugiego trymestru...
Myślicie , ze nie zaszkodzi ich brać czy kupić jednak nowe?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t4d [emoji188]
 
Dziewczyny mam pytanko wysłałam siostrzenicę do apteki po witaminy bo mi sie skończyły i nie było tych co ja biorę i ta w aptece dała jej jakieś vita-miner prenatal + DHA od drugiego trymestru...
Myślicie , ze nie zaszkodzi ich brać czy kupić jednak nowe?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t4d [emoji188]
Ja aktualnie nie biorą żadnych witamin. Czytałam że w pierwszym trymestrze lepiej nie brać, jedynie kwas foliowy. Zaleca się od drugiego trymestru przyjmować witaminy
 
@Bulbasku, w sumie to strach przed poronieniem, trudno to wytłumaczyć, robię sie coraz bardziej nerwowa
@Cieciorka mój gin przepisał mi bez kontroli progesteron, wiec przepisał go na wszelki wypadek, znalazłam dziś taki fajny artykuł o progesteronie, dużo mi wyjaśnił. Przeczytaj
Link do: Progesteron - ważny hormon w ciąży. Co gdy masz niedobór progesteronu
Co do lekarzy to sa tacy co próbują zrobić co tylko mogą umieją i chcą a są inni co twierdza, że najlepiej nic nie robić, jak ma umrzeć to umrze ale w myśl tej zasady nie żyła bym co najmniej od 29 lat bo mnie uratowali operacją usunięcia wyrostka. Przeszłam już jedno wczesne poronienie wiec Ci radze łykac i chodzić do lekarza który chce Ci na dobrze. Pixi ma trochę racji co mam być to będzie, ale dobrze jest miec czyste sumienie ze sie zrobiło wszystko co się tylko można zrobić.

Tak! Masz racje @hajmal! Dzięki za artykuł, zaraz przeczytam :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Bulbasku, w sumie to strach przed poronieniem, trudno to wytłumaczyć, robię sie coraz bardziej nerwowa
@Cieciorka mój gin przepisał mi bez kontroli progesteron, wiec przepisał go na wszelki wypadek, znalazłam dziś taki fajny artykuł o progesteronie, dużo mi wyjaśnił. Przeczytaj
Link do: Progesteron - ważny hormon w ciąży. Co gdy masz niedobór progesteronu
Co do lekarzy to sa tacy co próbują zrobić co tylko mogą umieją i chcą a są inni co twierdza, że najlepiej nic nie robić, jak ma umrzeć to umrze ale w myśl tej zasady nie żyła bym co najmniej od 29 lat bo mnie uratowali operacją usunięcia wyrostka. Przeszłam już jedno wczesne poronienie wiec Ci radze łykac i chodzić do lekarza który chce Ci na dobrze. Pixi ma trochę racji co mam być to będzie, ale dobrze jest miec czyste sumienie ze sie zrobiło wszystko co się tylko można zrobić.

Znam to uczucie - strach przed poronieniem... Ciągle się zamartwiam... Nerwicy dostanę przez tą ciążę.... Z dnia na dzień coraz gorzej się czuję... Wizytę mam dopiero w piątek.... Oszaleję do tego czasu. Mam złe przeczucia...
 
Dziewczyny mam pytanko wysłałam siostrzenicę do apteki po witaminy bo mi sie skończyły i nie było tych co ja biorę i ta w aptece dała jej jakieś vita-miner prenatal + DHA od drugiego trymestru...
Myślicie , ze nie zaszkodzi ich brać czy kupić jednak nowe?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t4d [emoji188]

Mi jedno lekarze mówili zeby tylko kwas foliowy bo przy innych witaminach większe prawdopodobieństwo problemów z brzuchem w I trymestrze moze być a inny mi przepisał bo sie zdziwił ze nie biorę - dał jakies których nigdzie kupić nie mogłam i w koncu biorę jakies innej firmy bo skład one maja ten sam zazwyczaj ale jednak na 1 trym różnią sie od 2 trym dawkami chociażby z tego co ja patrzyłam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mi widzicie gin mowil , ze witaminy mam brac , tylko jak sie staralam to tylko kwas foliowy zalecał...

Cieciorka no różnią się , ale nie az tak bardzo... Tylko te mają dha ale one sa w osobnych kapsułach .


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t4d [emoji188]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry