reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja mam jakiś idiotyczny bałagan z lekarzami. Mam swoją panią doktor do której zawsze chodziłam jak cos sie działo - prywatnie. Równocześnie mam pakiet w LuxMed i badania tam za darmo. I moja pani doktor wymyśliła że ona mi poprowadzi ciąże ale zeby nie dopłacać to żebym na badania chodziła z tego pakietu... Co powoduje ze w Lux Medzie jestem za każdym razem u innego lekarza i każdy co innego mówi. W środę miałam jakies plamienia. Poszłam do mojej gin, zrobiła usg powiedziała ze wszystko ok ale żebym zrobiła progesteron i jak bedzie niski to wezmę duphaston. Wynik miałam 18.9 - gin powiedziała ze mało i zaczęłam brać 2x1 duphastonu. Dzisiaj poszłam do luxmedu na "konsultacje" czy mi jeszcze jakis badań nie zlecą bo sie przestraszyłam ze niski ten wynik. I uwaga:
Gość mi mówi ze on by nigdy progesteronu nie zlecił, ze to badanie o niczym nie świadczy. Ze duphaston to lek placebo. Ze nie ma żadnych badań ze hormony pomagają podtrzymać ciąże i jak juz biorę to żebym brała dla swojego spokoju bo nie będę plamić ale ze plamienia sa lekiem powstrzymane to nie znaczy ze by ich nie było, czytaj - nie znaczy ze jest dobrze. I w ogóle to wszystko nic nie znaczy i bez sensu to biorę i całe te badania. I jeszcze sie uśmiechał prześmiewczo a same opinie na 5* na znany lekarz - zwariować można!!!!!!! Bądź tu mądra! Dzisiaj z mężem zdecydujemy do którego lekarza chodzę i zostanę u jednego.
Także ci kochana nie odpowiem o co chodzi z progesteronem... Niestety :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To rzeczywiście masakra. Wybierz jednego lekarza dla świętego spokoju. Tak to tylko nerwy będziesz szarpać. A jeśli chodzi o znanylekarz to tam można wykupić opinie. Jak masz np średnia to dzwonią do Ciebie i proponują ze jak zapłacisz to likwidują te źle opinie i wstawiaja dobre.
 
Ja mam jakiś idiotyczny bałagan z lekarzami. Mam swoją panią doktor do której zawsze chodziłam jak cos sie działo - prywatnie. Równocześnie mam pakiet w LuxMed i badania tam za darmo. I moja pani doktor wymyśliła że ona mi poprowadzi ciąże ale zeby nie dopłacać to żebym na badania chodziła z tego pakietu... Co powoduje ze w Lux Medzie jestem za każdym razem u innego lekarza i każdy co innego mówi. W środę miałam jakies plamienia. Poszłam do mojej gin, zrobiła usg powiedziała ze wszystko ok ale żebym zrobiła progesteron i jak bedzie niski to wezmę duphaston. Wynik miałam 18.9 - gin powiedziała ze mało i zaczęłam brać 2x1 duphastonu. Dzisiaj poszłam do luxmedu na "konsultacje" czy mi jeszcze jakis badań nie zlecą bo sie przestraszyłam ze niski ten wynik. I uwaga:
Gość mi mówi ze on by nigdy progesteronu nie zlecił, ze to badanie o niczym nie świadczy. Ze duphaston to lek placebo. Ze nie ma żadnych badań ze hormony pomagają podtrzymać ciąże i jak juz biorę to żebym brała dla swojego spokoju bo nie będę plamić ale ze plamienia sa lekiem powstrzymane to nie znaczy ze by ich nie było, czytaj - nie znaczy ze jest dobrze. I w ogóle to wszystko nic nie znaczy i bez sensu to biorę i całe te badania. I jeszcze sie uśmiechał prześmiewczo a same opinie na 5* na znany lekarz - zwariować można!!!!!!! Bądź tu mądra! Dzisiaj z mężem zdecydujemy do którego lekarza chodzę i zostanę u jednego.
Także ci kochana nie odpowiem o co chodzi z progesteronem... Niestety :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja będę miała podobnie zapewne. Póki co byłam na usg prywatnie, po zwolnienie miałam udać się do jego żony do mnie do przychodni. Teraz w poniedziałek też idą do tej babki na nfz. Ale czekam aż z pracy dostanę kartę luxmed bo niedawno złożyłam papiery. Słyszałam ze ta lekarka na nfz nie zleca badań dodatkowych i robi wszystko na "czuja" a w luxmedzie cały wachlarz badań + wszystko na miejscu. Nigdy tam nie byłam i nie wiem jak to tam jest tak na prawdę, ale wszystkie koleżanki bardzo sobie chwalily prowadzenie ciąży w luxmedzie. Zobaczę jeszcze. Na razie czekam na poniedziałek żeby zobaczyć czy coś w moim pęcherzyku jest bo nic nie było ostatnio. A że nie mam żadnych objawów to troszkę się denerwuje
 
Dziękuję dziewczyny , jestem przeszczęśliwa i spokojna że nie ma znów pustego pęcherzyka [emoji173]
Ale między Wami a mną jest przepaść... Wy już na prenatalne się zapisujecie a ja jeszcze na serduszko czekam [emoji16]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Dziękuję dziewczyny , jestem przeszczęśliwa i spokojna że nie ma znów pustego pęcherzyka [emoji173]
Ale między Wami a mną jest przepaść... Wy już na prenatalne się zapisujecie a ja jeszcze na serduszko czekam [emoji16]

w57v3e3kfucyl84a.png
Ja póki co nie widziałam nic poza pustym pęcherzykiem więc jesteś dalej ode mnie ;)
 
reklama
Ja póki co nie widziałam nic poza pustym pęcherzykiem więc jesteś dalej ode mnie ;)
A ja jeszcze niczego nie widzialam i mąż się śmieje, że sama nie wiem czy jestem w ciąży [emoji16]
Co do Luxmed to ja nie jestem zadowolona z lekarzy tam i trudno trafić na kogoś dobrego

85993e3ku39nhfu2.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry