reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja aktualnie nie biorą żadnych witamin. Czytałam że w pierwszym trymestrze lepiej nie brać, jedynie kwas foliowy. Zaleca się od drugiego trymestru przyjmować witaminy

Ja znam opinie,ze wit to bardzo ważne są zwłaszcza jak masz słabo zbilansowana dietę, kwas foliowy, jod! Wit D!wit b...lepiej poczytaj albo dopytaj lekarza


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
A mi widzicie gin mowil , ze witaminy mam brac , tylko jak sie staralam to tylko kwas foliowy zalecał...

Cieciorka no różnią się , ale nie az tak bardzo... Tylko te mają dha ale one sa w osobnych kapsułach .


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t4d [emoji188]
Pewnie tak. Ja tam sobie biore witaminy i już. Przed ciążą brałam to w ciąży tym bardziej sobie biorę. O! :)
 
Hej wszystkim[emoji4]
U mnie mdłości trochę odpuszczają i mam nadzieję ze już nie wrócą, tylko nadal senna jestem.
U nas też piękna pogoda więc rano przed szkołą zaliczyliśmy dłuższy spacerek, a teraz syn w szkole mała spi a ja objadam sie imieninowym ciastem.[emoji513]
Gratuluję slicznych fasolek[emoji4]
Bum myślę ze możesz brać te witaminy ja też biorę z dha, pozatym dziecko i tak wyciągnie tyle witamin ile potrzebuje a resztę dla Ciebie zostawi, niektóre dziewczyny cała ciąże nie biorą witamin i dzieciaczki silne i zdrowe się rodzą więc jak Ty weźmiesz trochę większą dawkę to nie zaszkodzi [emoji4]
 
Ja aktualnie nie biorą żadnych witamin. Czytałam że w pierwszym trymestrze lepiej nie brać, jedynie kwas foliowy. Zaleca się od drugiego trymestru przyjmować witaminy
Mi znowu lekarz zalecił odstawić kwas i zacząć łykać Pregna Plus...

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Ja mam w domu prenatal uno. Zaczęłam go brać poprzednim razem... Ale teraz lekarka nic nie mówiła więc nie brałam..
Zawsze możesz zapytać na najbliższej wizycie [emoji5] Mi zalecił być może dlatego że pytałam go o witaminy, bo bałam się niedoborów po moim zmniejszeniu żoładka... W każdym razie kwas foliowy to podstawa, A witaminy napewno nie zaszkodzą [emoji6]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry