reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mi objawy minęły również jak Tobie z dnia na dzień, okazało się ze niepotrzebnie się denerwowała ich brakiem.Sprobuj myśleć pozytywnie ,musi być dobrze [emoji4]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też nie zamierzam się denerwować. Cały tydzień umieralam przez mdlosci. Nie mogłam jeść. A dzisiaj co za odmiana! Cudownie się czuję, mam apetyt. Piersi jak bomby nadal i wyostrzony wech. Może ta wiosna za oknem tak na mnie wpłynęła.
 
reklama
U mnie też mdłosci odpuściły. Zaczynam już po mału normalnie jeść. Piersi też już nie są takie obrzmiałe. Jeszcze setki trochę. W sumie jutro zaczynam 10 tydzień :-)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cieszy,ale ja nie chciałam nikogo informować do 10-12 tc,wiadomo,różnie bywa. A jak już wymyśliłam,że powiem,że wpadka-rodzina łatwiej przyjmie,to oczywiście musiał powiedzieć,że to planowane było. A teraz słucham od rana,że chyba mnie pojebalo,że jestem nienormalna,jedna osoba z rodziny powiedziała,że dopóki nie usunę,to mnie nie chce znać...:( Tego chciałam uniknąć.
I przez nich teraz mam poczucie,że ,jak to powiedzieli, mam nierówno pod sufitem i że lekkomyślnie postapilam. Ale liczyłam się z tym,że wsparcia od nich nie dostanę,tylko że to mimo wszystko boli.
Jest mi zwyczajnie przykro,tym bardziej jak bardzo bliska mi osoba nazywa mnie krolica rozplodowa...:(

Nie mogę uwierzyć w to co napisałaś... Jestem w szoku :szok: Co to za rodzina, która nie okazuje wsparcia.... :szok: Odcięłabym się zupełnie od tego typu ludzi. Teraz musisz mieć dużo spokoju, a nie nerwów przez rodzinę.
 
Cieszy,ale ja nie chciałam nikogo informować do 10-12 tc,wiadomo,różnie bywa. A jak już wymyśliłam,że powiem,że wpadka-rodzina łatwiej przyjmie,to oczywiście musiał powiedzieć,że to planowane było. A teraz słucham od rana,że chyba mnie pojebalo,że jestem nienormalna,jedna osoba z rodziny powiedziała,że dopóki nie usunę,to mnie nie chce znać...:( Tego chciałam uniknąć.
I przez nich teraz mam poczucie,że ,jak to powiedzieli, mam nierówno pod sufitem i że lekkomyślnie postapilam. Ale liczyłam się z tym,że wsparcia od nich nie dostanę,tylko że to mimo wszystko boli.
Jest mi zwyczajnie przykro,tym bardziej jak bardzo bliska mi osoba nazywa mnie krolica rozplodowa...:(
Nie wierzę w to co widzę... Ale Ty kochana nawet nie myśl o tym, żeby się tym przejąć. Oboje chcieliście dzidziusia i to jest najważniejsze :) stresowac się nie możemy także wdech i do przodu :*
 
To i ja się pochwalę. 5t2d na usg widoczne 2 zarodki 1.8 mm I 1.2 mm. 9 marca obejrzę serduszka [emoji7]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje blizniakow ! [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t3d [emoji188]
 
Ja juz po wizycie i na szczęście wszystko jest dobrze :) śliczna fasolka 1.55 centymetra, serduszko jest i bije 140 uderzeń na minutę
No i pięknie [emoji171]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t3d [emoji188]
 
reklama
To i ja się pochwalę. 5t2d na usg widoczne 2 zarodki 1.8 mm I 1.2 mm. 9 marca obejrzę serduszka [emoji7]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje. Bliźniaki super.

7470yx8dgcqmre1z.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry