reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Trochę to dziwne, bo u nas te badania finansuje kasa chorych, tylko w grupach ryzyka, ale zawsze. Jakiś akupunktur i takich rzeczy nie płaca. Wiec myśle, ze jakby mieli jakiekolwiek watpliwości czy te testy z krwi działają to by na pewno za to nie płacili.
To raczej odwrotnie jest: testy pappa dają prawdopodobieństwo: ze np. na 1000 kobiet z takimi wynikami jedno dziecko było chore. Wiec w sumie dalej możesz być ta jedna.
Ten z krwi to wyłapują komórki dziecka z krwi matki i na tych komórkach robią badanie, wiec sprawa jest jasna.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trochę to dziwne, bo u nas te badania finansuje kasa chorych, tylko w grupach ryzyka, ale zawsze. Jakiś akupunktur i takich rzeczy nie płaca. Wiec myśle, ze jakby mieli jakiekolwiek watpliwości czy te testy z krwi działają to by na pewno za to nie płacili.
To raczej odwrotnie jest: testy pappa dają prawdopodobieństwo: ze np. na 1000 kobiet z takimi wynikami jedno dziecko było chore. Wiec w sumie dalej możesz być ta jedna.
Ten z krwi to wyłapują komórki dziecka z krwi matki i na tych komórkach robią badanie, wiec sprawa jest jasna.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No mi mówił, że to w 90 procentach płatne badanie... w sensie, że 90% kobiet musi płacić. Te babki właśnie ponad 2tys dały za nie. Najwidoczniej każdy ma inne info :) i faktycznie, każdy robi jak chce :D
 
Ja mieszkam w Szwajcarii - tutaj właśnie za to badanie płaci kasa chorych, jak się jest w grupie ryzyka. U mnie się zreszta samo badanie trochę inaczej nazywa, pewnie inna firma je robi. Dlatego inne info [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powodzenia na wizytach :) ja byłam we wtorek na wizycie, bo mdłości mi dokuczaja i musiałam pójść na zwolnienie. mój dzidziulek ma 1.01 cm i serduszko bije 140 razy na minutę. Jest cudowny :* następna wizyta 14.03.

Za dwa dni koniec 8 i wkraczamy w 9tc. Szok!!! :)
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. [emoji110][emoji110][emoji110]
Ja od wczoraj dziwnie się czuję. Dziwnie jak na mnie. Mam mdłości ,od południa, i w nocy i teraz. Nie jakieś dokuczliwe,ale nieznośne. A dziwne,bo nigdy nie miałam. I nie wiem czy coś wczoraj zjadłam, czy to ciąża [emoji23][emoji23][emoji23]
Kasia ja też mam co rano baterię, ale to jeszcze nie ciążowe. Choć przypadkiem jest tam kwas foliowy i gin się ucieszył[emoji6]
1487839597-aaaaaa.jpeg


yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
Hejka dziewczyny. Mam za sobą paskudna noc. Prawie nic nie spalam, kręciłam się z boku na bok, wszystko mnie boli [emoji20] rozkłada mnie choroba jak nic [emoji20] jakie leki bierzecie w ciąży?
 
Witam dziewczyny :) ja znowu miałam koszmary -.- śniło mi się ze mąż mi powiedział ze mnie nie kocha [emoji848]

BUM No masakra [emoji23]

Kasia ja mam tak samo [emoji23] a mówią ze ciąża to nie choroba....

Beczulinda ja nie brałam żadnych przy chorobie. Czytałam ze nawet krople do nosa mogą mieć zły wpływ a nie mogłam tego zweryfikować wtedy z żadnym ginekologiem wiec wolałam nie brać. Zrobiłam sobie syrop z cebuli i czosnku, piłam znienawidzone przez siebie mleko z miodem a na noc ubierałam grube skarpety, bluzę, szalik żeby się wypocić.


Ja mam dzisiaj wizytę na 13.30 ale nie spodziewam się żadnych zachwycających wieści bo ten szpital jest do dupy. 7 marca jestem zapisana na wizytę do zupełnie innego, zobaczymy jak tam będzie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka dziewczyny. Mam za sobą paskudna noc. Prawie nic nie spalam, kręciłam się z boku na bok, wszystko mnie boli [emoji20] rozkłada mnie choroba jak nic [emoji20] jakie leki bierzecie w ciąży?
Herbata z cytryną, imbirem i miodem [emoji6] chyba że wolisz mleko z czosnkiem, masłem i miodem. Jakby na to nie patrzył, NATURALNIE

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry, ja dziś od 6 na nogach ale już oczywiście śpiąca :) właśnie jakie leki bierzecie w ciąży?
Powiedzcie mi jeszcze czy miewacie jakieś skurcze od czasu do czasu w tej początkowej ciąży?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry