reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
reklama
Pixie też październik? Super :)
Chyba Nifty jest łatwiej dostępne... przynajmniej u mnie.

No walczymy z fasolka, teraz leżymy bo mam dużego krwiaka, ale co przeszłam....[emoji17]
U mnie termin wychodzi na polowe października [emoji846]

@natasza_intro jaa się nie zdecyduję. Lekarz sam mi "odradzał" dzisiaj, powiedział, że to ok 2000zł. Trochę w błoto... jak wcześniej w prenatalnych wyjdzie jakaś wada, a później w tym baadaniu dokladniejszym nie pokaże co i jak dokładnie, a dziecko urodzi się chore to "twoja strata", bo nigdzie nie obiecują, że badanie da dokładny obraz co i jak...

Co do Nifty to każdy zrobi jak chce, niektórzy w ogóle nie chcą robić Pappa...
Ale o przypadku,ze Pappa wyszło słabo a Nifty potwierdziło,ze dziecko zdrowe a urodziło sie chore jeszcze nie słyszałam....myśle,ze lekarze jeszcze dobrze nie znają tych badań



I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Zależy mi aby serduszko sprawdziła czy bije,tak jak ostatnio...jak to nie ma usg?dzisiaj będę miała robione 3 usg. Moja polozna ma ma wszystkie certyfikaty i testy.. wiec nie wiem o co Ci chodzi...

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie w okolicy żadna położna nie ma w swoim gabinecie usg, tylko kieruje na nie. Przepraszam, nie chciałam wprowadzić zamętu, oparłam się na tym co tu spotkałam. Cieszę się, że masz taką możliwość podejścia i sprawdzenia bez kolejnego oczekiwania, Mieszkasz bliżej większego miasta to tam lepsza cywilizacja :-) Trzymam kciuki żeby wszystko było ok.

Dzisiaj wizyta o 14. Prawie całą noc nie spałam, ehhh,
 
Ja za 2 godziny wychodzę,a młoda ma dziś karnawał w szkole i poszła przebrana za stokrotkowa wrozke. :D
Zaraz jakiś prysznic i śniadanie,chociaż kompletnie nie mam ochoty jeść. :no:
Zobaczymy co to za lekarka na zastępstwo jest,mam nadzieję,że jakaś normalna.:dry:
 
U mnie w okolicy żadna położna nie ma w swoim gabinecie usg, tylko kieruje na nie. Przepraszam, nie chciałam wprowadzić zamętu, oparłam się na tym co tu spotkałam. Cieszę się, że masz taką możliwość podejścia i sprawdzenia bez kolejnego oczekiwania, Mieszkasz bliżej większego miasta to tam lepsza cywilizacja :-) Trzymam kciuki żeby wszystko było ok.

Dzisiaj wizyta o 14. Prawie całą noc nie spałam, ehhh,
Trafiłam na polozna Polke i może faktycznie udało mi się :) jestem troszkę w szoku ze u Ciebie w okolicach nie robią położne usg...to w takim razie co robią na wizytach oprócz wywiadu ?trzymam kciuki, daj znać [emoji110] [emoji4]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja nawet nie pomyślałam, że są takie co mają :errr: do 12 tyg nic więcej, potem zrobią jeszcze ktg. Teraz miałam wizytę w 8 tyg a następna dopiero w 15 super co??? Mam nadzieję, że gin nadal będzie chciał mnie widzieć co 2 tyg bo inaczej zwariuję. Dzięki za kciuki, na pewno dam znać
 
Gratuluję :) nadal u Ciebie bez objawów ?

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Bez, zupełnie!
Lekarz mnie pytał jak się czuję, to mu mówię, że jakbym w ciąży nie była, że nic nie czuję, a on: jak to? Ma Pani dzidziusia w brzuszku, to ma pani czuć! :)
Jak zakładał mi kartę ciąży przed usg jeszcze to zła byłam bo myślałam sobie: a co jak teraz będzie coś nie tak skoroo nic nie czuję, czemu najpierw nie sprawdzi?!
Ale najwidoczniej lekarz był pewny za mnie, że wszystko ok :)
 
No walczymy z fasolka, teraz leżymy bo mam dużego krwiaka, ale co przeszłam....[emoji17]
U mnie termin wychodzi na polowe października [emoji846]



Co do Nifty to każdy zrobi jak chce, niektórzy w ogóle nie chcą robić Pappa...
Ale o przypadku,ze Pappa wyszło słabo a Nifty potwierdziło,ze dziecko zdrowe a urodziło sie chore jeszcze nie słyszałam....myśle,ze lekarze jeszcze dobrze nie znają tych badań



I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
U mojego doktora ponoć jedna Pani tak miała, nawet się sądzić chciała z lekarzem, który wykonywał badanie...
Ogólnie mówił, że od niego z pacjentek tylko dwie robiły, jedna właśnie ta, a druga której wszystko wyszło ok i dziecko też zdrowe :)
 
reklama
O jacie, musisz tego tyle brac Kasia? Ja tylkokwas foliowy lykam i w razie potrzeby dopegyt
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry