reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam nowe mamusie :))

Ja się dalej mecze w pracy. Dzisiaj wyjątkowo nie mam cierpliwości do niczego niestety do dzieci tez.... na szczęście rzadko są takie dni. Byle do 19......


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja podziwiam osoby zajmujące się cudzymi dziećmi. Ja nie mam cierpliwości nawet do dzieci mojej siostry a co dopiero obce.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję pomyślnych wizyt.

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Kasia slicznie. W 5 tygodniu jeszcze nie wiele widac.
Madagros z ta z bolem glowy jest roznie, wlasnie mnie boli ale to dlatego ze zaliczylam spanie popoludniowe i snilo mi sie ze sie krew ze mnie leje, obudzilam sie w szoku.

@Ememes co tam u Ciebie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
już mam. czyli tak:
w dniu @ 191,76
dwie doby później: 598,23
tydzień po terminie @ 2103,67
Czyli jak mam 5 dni po terminie @ 1927 to chyba dobrze rośnie Nie? Boże, obiecywałam sobie że nie będę tym razem tak we WSZYSTKO wnikać, że będzie na luzie Ale chyba nie potrafię inaczej [emoji23] To my chyba w miarę równo idziemy [emoji16] Oby ten czas do kolejnego usg szybciej mijał...

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Kasia slicznie. W 5 tygodniu jeszcze nie wiele widac.
Madagros z ta z bolem glowy jest roznie, wlasnie mnie boli ale to dlatego ze zaliczylam spanie popoludniowe i snilo mi sie ze sie krew ze mnie leje, obudzilam sie w szoku.

@Ememes co tam u Ciebie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie w sumie nie nastawiałam się na zbyt wiele Ale teraz czuję niedosyt i zniecierpliwienie przed kolejnym usg [emoji6]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry