reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Z ciekawostek lezalam na sali z kobietka, ktora mieszkala w anglii i tam urodzila dwojke dzieci. W anglii uwazaja, ze bol glowy jest objawem zwiastujacym poronienie i na kazdej wizycie lekarz pytal ja wlasnie o bol glowy...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoo

Może ona coś źle zrozumiała albo lekarz jakiś pomylony. Zwiększa się ilość krwi, rośnie ciśnienie i głowa ma prawo boleć. Jest to nawet jeden z objawów. Chyba ze angielskie ciążę są inne [emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji [URL=http://r.tapatalk.com/byo?rid=81627]Forum BabyBoom


[/URL]
 
reklama
Bez zmian na podpasce czysto a plamienia krwia jak się podcieram.Czekamy co jak beta jutro wyjdzie.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Postaraj się nie denerwować, odpoczywaj... Zobaczysz że wszystko będzie dobrze i jutro odetchniesz z ulgą [emoji173]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
witam nowe mamusie :)

Ja hcg miałam robione na samym początku, widzę że wy je powtarzacie, mi lekarz nic nie mówił, w sumie serduszko już bije to chyba nie trzeba, jak to jest ?

ja powtarzałam dla pewności aby upewnić się że to na pewno ciąża "normalna" a nie biochemiczna - tu test wyjdzie ok, ale później poziom zaczyna spadać.

Generalnie w pierwszej ciąży, 6 lat temu, po prostu zrobiłam sikańca, zobaczyłam dwie kreski i zawiadomiłam cały świat o naszym niesamowitym szczęściu :rofl: w ogóle nie myślałam o żadnych betach czy tym że coś może pójść nie tak.
teraz podchodzę do tego wszystkiego dużo spokojniej i z większa rezerwą. Wiem już jak wiele może się wydarzyć w pierwszym trymestrze, ile może się zadziać. Dlatego dla pewności robiłam testy z krwi i wciąż nie powiadomiliśmy nikogo o tym co się u nas dzieje. pewnie wynika to tez z tego, że przy pierwszym dziecku udało się za pierwszym azem, a teraz to już musieliśmy się trochę namęczyć :p

Co do wizyty. Aparat do usg się popsuł :growl::angry::realmad: ! no i nici z badania :no2: ehhh.... gin z przyrostu bety zadowolony, mam się nie stresować, wypoczywać i zaprasza mnie za tydzień to już będziemy się podglądać.
 
witam nowe mamusie :)



ja powtarzałam dla pewności aby upewnić się że to na pewno ciąża "normalna" a nie biochemiczna - tu test wyjdzie ok, ale później poziom zaczyna spadać.

Generalnie w pierwszej ciąży, 6 lat temu, po prostu zrobiłam sikańca, zobaczyłam dwie kreski i zawiadomiłam cały świat o naszym niesamowitym szczęściu :rofl: w ogóle nie myślałam o żadnych betach czy tym że coś może pójść nie tak.
teraz podchodzę do tego wszystkiego dużo spokojniej i z większa rezerwą. Wiem już jak wiele może się wydarzyć w pierwszym trymestrze, ile może się zadziać. Dlatego dla pewności robiłam testy z krwi i wciąż nie powiadomiliśmy nikogo o tym co się u nas dzieje. pewnie wynika to tez z tego, że przy pierwszym dziecku udało się za pierwszym azem, a teraz to już musieliśmy się trochę namęczyć [emoji14]

Co do wizyty. Aparat do usg się popsuł :growl::angry::realmad: ! no i nici z badania :no2: ehhh.... gin z przyrostu bety zadowolony, mam się nie stresować, wypoczywać i zaprasza mnie za tydzień to już będziemy się podglądać.
A który masz już tydzień?

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Alicja ja miałam bardzo podobnie,w 1 ciąży ledwo beta wyszła chyba 213 ,czyli baaaardzo wcześnie,a ja już wszystkich poinformowałam,dzień później dostałam pierwsze ciuszki w prezencie.:-) :)
A o drugie dziecko staraliśmy się w sumie 2,5 roku i dlatego teraz byłam pewna,że to też potrwa. A tu w 1 cyklu,jak z córką.:szok:
 
A który masz już tydzień?

jak w suwaczku - 5 tydz i 4 dzień ale to według rożnych kalkulatorów, no i zgadza i się z betami ;) gin mi powiedział jak zobaczy usg to wtedy będzie mi mógł powiedzieć który jest faktycznie.

Zobacz załącznik 796276
Cóż, potwierdzone. 6 tc. Pęcherzyk prawidłowy na ten wiek ciąży, choć zarodka nie widać jeszcze. Kolejna wizyta 14 marca.

gratuluję! super wieści :) no to teraz już na okres nic się nie zrzuci :p
 
Alicja ja miałam bardzo podobnie,w 1 ciąży ledwo beta wyszła chyba 213 ,czyli baaaardzo wcześnie,a ja już wszystkich poinformowałam,dzień później dostałam pierwsze ciuszki w prezencie.:-) :)
A o drugie dziecko staraliśmy się w sumie 2,5 roku i dlatego teraz byłam pewna,że to też potrwa. A tu w 1 cyklu,jak z córką.:szok:

ale fajnie że za trzecim taki suprajs :) najważniejsze żeby się zdrowo rozwijało :) podziwiam Was, te które już o trzecie dzieciątko się postarałyście :) ja czasem mam takie dni że jednego ogarnąć nie mogę :D
 
reklama
jak w suwaczku - 5 tydz i 4 dzień ale to według rożnych kalkulatorów, no i zgadza i się z betami ;) gin mi powiedział jak zobaczy usg to wtedy będzie mi mógł powiedzieć który jest faktycznie.



gratuluję! super wieści :) no to teraz już na okres nic się nie zrzuci :p
Ja w aplikacji nie widzę Twego suwaczka [emoji6] A jakie masz bety i kiedy robione?

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry