reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kochane mam pęcherzyk 7mm bez zarodka i jest zbyt mały stosunku do wieku ciąży więc wszystko to samo co w zeszłym roku :( :( niestery teraz mocniej krwawie mam nadzieje ze szybko sie wyczyści jeszcze 20 razy mnie kuli bo nie mogli pobrać krwi

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
bardzo mi przykro :(okropne wieści :sad:

Tak ale tylko 3 dni w tygodniu i nie ciężka praca ;) tzn opiekuje się 3 dzieci :) 2 bliźniaki 2,5 roku i jeden miesięczny chlopczyk
no to chociaż tyle dobrze, ale w sumie przy bliźniakach pewnie też się trochę nabiegasz :)
 
reklama
Kochane mam pęcherzyk 7mm bez zarodka i jest zbyt mały stosunku do wieku ciąży więc wszystko to samo co w zeszłym roku :( :( niestery teraz mocniej krwawie mam nadzieje ze szybko sie wyczyści jeszcze 20 razy mnie kuli bo nie mogli pobrać krwi

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję Ci bardzo. Co za smutna wiadomość :(:(:(
 
:)
to jest moja druga ciąża i w pierwszej od samego początku bolały mnie mega piersi a teraz tak jakoś spokojnie :) no ale nie narzekam :p
Każda ciąża jest inna, dosłownie [emoji5] Więc brakiem objawów się nie martw, pewnie zobaczysz jutro piękny pęcherzyk [emoji178]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Kochane mam pęcherzyk 7mm bez zarodka i jest zbyt mały stosunku do wieku ciąży więc wszystko to samo co w zeszłym roku :( :( niestery teraz mocniej krwawie mam nadzieje ze szybko sie wyczyści jeszcze 20 razy mnie kuli bo nie mogli pobrać krwi

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Boże...strasznie mi przykro [emoji20] Ale to już pewne? Może jeszcze coś się zmieni? Trzymaj się Kochana [emoji178][emoji8]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Kochane mam pęcherzyk 7mm bez zarodka i jest zbyt mały stosunku do wieku ciąży więc wszystko to samo co w zeszłym roku :( :( niestery teraz mocniej krwawie mam nadzieje ze szybko sie wyczyści jeszcze 20 razy mnie kuli bo nie mogli pobrać krwi

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
A ciaza nie moze byc mlodsza? Ja mam roznice 10 dni wg om i usg
 
reklama
Kochane mam pęcherzyk 7mm bez zarodka i jest zbyt mały stosunku do wieku ciąży więc wszystko to samo co w zeszłym roku :( :( niestery teraz mocniej krwawie mam nadzieje ze szybko sie wyczyści jeszcze 20 razy mnie kuli bo nie mogli pobrać krwi

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ojej [emoji53] tez pomyślałam, że może ciąża jest młodsza, i dlatego jeszcze pęcherzyk jest pusty. Na pewno nie ma już opcji,żeby się jeszcze rozwinęła?? Tak mi smutno...

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry