reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
podobno w 5 tyg i 3 dniu
tylko że ja nie czuję się że jestem w ciąży [emoji14] zero objawów, no poza brakiem @
jutro wizyta u gina to może coś będzie widać. gdyby nie to, ze zrobiłam sobie już trzy bety z krwi i każda od kolejnej coraz większa to nadal bym sobie wmawiała że to niemożliwe żeby się nam udało
O to jesteśmy blisko, ja dziś 5t0d [emoji16] Ciesz się brakiem objawów bo wszystko w jednej chwili może się zmienić [emoji12]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
reklama
podobno w 5 tyg i 3 dniu
tylko że ja nie czuję się że jestem w ciąży [emoji14] zero objawów, no poza brakiem @
jutro wizyta u gina to może coś będzie widać. gdyby nie to, ze zrobiłam sobie już trzy bety z krwi i każda od kolejnej coraz większa to nadal bym sobie wmawiała że to niemożliwe żeby się nam udało
Też mam jutro wizytę, Ale nie liczę że poza pęcherzykiem coś zobaczę [emoji5]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Kasia kobieta ma tyle lat na ile wyglada i się czuje ;) ja po 3 dniach w pracy po 11,5 h mam co najmniej 60 [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
łomatkoicórko! :eek: w ciąży po tyle godzin?! :no:

objawy typowo ciążowe : zmęczenie, mdłości, wrażliwe piersi, dzisiaj byłam u położnej to się śmiała, że może to dobry znak,
Witam nową mamusię :-)

dziękuję za powitanie :)
no ja bym chyba właśnie chciała tych objawów :) wiem że to pewnie śmiesznie brzmi ale wtedy bym chyba była spokojniejsza. czułabym właśnie że COŚ się dzieje

tak więc ja Ci igusiad gratuluję objawów! oby tylko za bardzo nie dokuczały :)
 
Jak tak dalej bedzie to zmienie. Tylko ze ja dopiero do niego przyszlam. Ma juz pacjetki z moja mutacja i sam doktor jest ok jest mlody i faktycznie widac ze nie robi co moze. Tego nie mozna powiedziec o poloznej, masakra tak sie jej nic nie chce, stara klempa. Umawia nie patrzy ile, nawet sie jej nie chcialo mi karty ciazy wypisac tylko chciala to zwalic na druga polozna. Ta druga akurat jest ok, a mi sie ta ...... trafia prawie zawsze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane mam pęcherzyk 7mm bez zarodka i jest zbyt mały stosunku do wieku ciąży więc wszystko to samo co w zeszłym roku :( :( niestery teraz mocniej krwawie mam nadzieje ze szybko sie wyczyści jeszcze 20 razy mnie kuli bo nie mogli pobrać krwi

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry