reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
[emoji4]dobry wieczór[emoji4] spać nie mogę, kolejną noc... sądzę, że ze strachu. Sama nie wiem co myśleć. U mnie jest to trochę skomplikowane, boję się wizyty u gin, i reakcji pozostałych moich lekarzy. I reakcji męża. I synów! Wszystkiego....
Czytam Wasze posty od kilku dni, nie było mnie tu dłuuuuuugo (ponad 11 lat sik!)
Fajnie poczytać o Waszych radościach [emoji3] trzymam kciuki za wszystkie Fasolki.

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
Hej, ja też już mam duże dzieci. Syn 12, córka będzie miała 14 lat. Jeszcze dzieciom nie mówiłam, natomiast mąż brał czynny udział w tym zaplanowanym spisku ;) A co lekarz pomyśli - jego sprawa. Podejmowałam świadomą decyzję wiedząc o ryzyku związanym z wiekiem. Będzie dobrze :)
 
Hej, ja też już mam duże dzieci. Syn 12, córka będzie miała 14 lat. Jeszcze dzieciom nie mówiłam, natomiast mąż brał czynny udział w tym zaplanowanym spisku ;) A co lekarz pomyśli - jego sprawa. Podejmowałam świadomą decyzję wiedząc o ryzyku związanym z wiekiem. Będzie dobrze :)
Jakoś mi już lepiej, po tym jak "się ujawniłam" tutaj [emoji4] przeraża mnie połączenie wieku i problemów zdrowotnych, ale może jutro gin mnie uspokoi [emoji5] zawsze chcieliśmy 3,więc mąż pewnie się ucieszy, a chłopaki i tak zaraz z domu wychodzą[emoji6] tak to sobie tłumaczę [emoji3]

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry