reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mum tez sie ciesze ale boje rownie mocno jak nie bardziej. Ciaze mam trudna bo druga poronilam niespodziewanie szybko w ciagu kilku godzin w 16 tygodniu puscila szyjka. Duzo w tym mojej winy bo sie dobrze czulam wiec sie nie oszczedzalam tylko wiekszosc robotek robilam sama . W kazdym razie szyjka puscila. Lekarz wczoraj mowil ze sie musi zastanowic czy zakladac szew bo to ponoc dla mnie niebezpieczne bo mam szew po cc. Wiec na razie bedzie sprawdzal szyjke a szew jesli juz to kolo 12 tygodnia. Juz teraz sie obijam a bede musiala isc na L4 bo przy problemach z szyjka siedziec nie wolno dlugo. Zdjecie mam ale takie niewyrazne. Jak sie zrobi jasno to sprobuje zrobic.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jezu moze ten lekarz żartował z tym alkoholem nie no co ty...

Tunczyk wogole odpada :) zawartośc metali ciężkich ... Ale ogolnie raczej wszystko mozna hahaahahah


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba jeszcze tatara nie można, nad czym strasznie ubolewam [emoji12]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Mum tez sie ciesze ale boje rownie mocno jak nie bardziej. Ciaze mam trudna bo druga poronilam niespodziewanie szybko w ciagu kilku godzin w 16 tygodniu puscila szyjka. Duzo w tym mojej winy bo sie dobrze czulam wiec sie nie oszczedzalam tylko wiekszosc robotek robilam sama . W kazdym razie szyjka puscila. Lekarz wczoraj mowil ze sie musi zastanowic czy zakladac szew bo to ponoc dla mnie niebezpieczne bo mam szew po cc. Wiec na razie bedzie sprawdzal szyjke a szew jesli juz to kolo 12 tygodnia. Juz teraz sie obijam a bede musiala isc na L4 bo przy problemach z szyjka siedziec nie wolno dlugo. Zdjecie mam ale takie niewyrazne. Jak sie zrobi jasno to sprobuje zrobic.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A ile jesteś po cc?

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Też o tym słyszałam... Ale podobno któreś pleśniowe są z pasteryzowanego mleka i te już niby można... Ja tam w sumie wolę nie ryzykować [emoji6]

hchy3e3klmq5cy16.png
Listeria z mleka to jedno a zarodniki pleśni i mykotoksyny to drugie. Drobnoustroje niezagrazajace osobie dorosłej mogą być niebezpieczne dla naszych kropek.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety nie można. Surowe mięso i surowe jajka. A taki pyszny jest...

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
No właśnie... Taka dawka żelaza [emoji6] Ale moje dawki żelaza zastępuje Biovital i kiwi, obejdę się smakiem na tatara przez tych kilka miesięcy [emoji12]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Dzień dobry :)
Darowalam sobie tego camemberta,faktycznie po co ryzykować.
A tatara też kocham!!!:-) :)
Mnie P.od samego rana wkurzyl,bo przylazl do sypialni,gdzie śpimy z młodym i zaczął szeptac a pszsz a pszsz,to mu mówię cicho,bo go obudzisz,a ten dalej swoje i go laskotac zaczyna...:szok: Oczywiście go obudził,tak się wscieklam,że nie wiem.:wściekła/y:
Zrobiłam sobie poranną herbatkę i czytam bb.:-p
 
reklama
No właśnie... Taka dawka żelaza [emoji6] Ale moje dawki żelaza zastępuje Biovital i kiwi, obejdę się smakiem na tatara przez tych kilka miesięcy [emoji12]

hchy3e3klmq5cy16.png
żelazo mozna uzupełniać warzywami liofilizowanymi jeśli mamy problemy z anemią, ja np mam buraka liofilizowanego , jagodę i jarmuż , a to tylko dlatego że teraz łatwiej mi zjeść łyżke liofilizowanego niż np kilka liści jarmużu:baffled:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry