reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Bedzie dobrze kochana [emoji171][emoji8]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t1d [emoji235]
Mam nadzieje [emoji4]
A ty kiedy masz kolejna wizyte?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ok, rozumiem. Ja nie mam jeszcze wyznaczonej wizyty z polozna i usg. Poki co zglosilam do gp i czekam na list z datami. Mam nadzieje, ze tez dostane szybciej...ja mam juz dwa Aniolki.
Za tydzien w sobote ide prywatnie na usg. To bedzie najdluzszy tydzien w moim zyciu [emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

A w którym jestes tygodniu?
Ja mam wizytę z położna za 2 tygodnie ale tez nie mogłam wytrzymać i zadzwoniłam do szpitala na ginekologię i bez problemu umówili mnie na za tydzień.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam nadzieje [emoji4]
A ty kiedy masz kolejna wizyte?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
27go ma NFZ [emoji4] na 8 rano nie wiem jak wstane [emoji33] a w czwartek muszę badania isc porobic [emoji6]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t1d [emoji235]
 
Wrocilam z wizyty, maluszek ma 4,8 mm i tetno 121 na minute. Troche maly bo wiek z usg 6,1 a ja mam dzis 7,1. Ciaze mam trudna poprenatalnych lekarz bedzie sie zastanawial czy nie zalozyc mi szwu na szyjke

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hajmal tak sie ciesze!! Nawazniejsze, ze jest serduszko i maluszek rosnie [emoji170][emoji172][emoji169] pozniej nadrobi wzrostem.
Dlaczego masz trudna ciaze? Chodzi o przejscia? Moze dobrze, chce zalozyc szef, bedzie bezpieczniej.
Masz zdjecie?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny,ja absolutnie nie neguję tego o serach pleśniowych. :) Założyłam po prostu,że skoro dwóch lekarzy było zdania,że od czasu do czasu niewielka ilość nie zaszkodzi,to znaczy że może faktycznie nie ma co przesadzać.
Ale dziękuję za informacje, będę uważać na takie rzeczy. :)
Ja z kolei słyszałam o tuńczyku z puszki,żeby uważać w ciąży i najlepiej unikać.:szok:
Wiecie, każdy lekarz jest inny...Np. gin mojej koleżanki zalecał jej 2 kieliszki brandy na niskie ciśnienie w ciąży.:dry: Najlepiej co drugi dzień.:szok: Także ja wiem,że z lekarzami też różnie bywa i ich pinie i porady nie zawsze idą w parze ze zdrowym rozsądkiem.
 
Dziewczyny,ja absolutnie nie neguję tego o serach pleśniowych. :) Założyłam po prostu,że skoro dwóch lekarzy było zdania,że od czasu do czasu niewielka ilość nie zaszkodzi,to znaczy że może faktycznie nie ma co przesadzać.
Ale dziękuję za informacje, będę uważać na takie rzeczy. :)
Ja z kolei słyszałam o tuńczyku z puszki,żeby uważać w ciąży i najlepiej unikać.:szok:
Wiecie, każdy lekarz jest inny...Np. gin mojej koleżanki zalecał jej 2 kieliszki brandy na niskie ciśnienie w ciąży.:dry: Najlepiej co drugi dzień.:szok: Także ja wiem,że z lekarzami też różnie bywa i ich pinie i porady nie zawsze idą w parze ze zdrowym rozsądkiem.

Jezu moze ten lekarz żartował z tym alkoholem nie no co ty...

Tunczyk wogole odpada :) zawartośc metali ciężkich ... Ale ogolnie raczej wszystko mozna hahaahahah


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tymi serami pleśniowym to chodzi o listerie, bakterie która może w takim serze być. U kobiet w ciąży wywołuje powikłania aż do poronienia. W takim wypadku nie chodzi o ilość, bo jak jest kawałek z bakterią, to sie człowiek zarazi i koniec. Tylko że sery pleśniowe w PL sa robione w większości z mleka pasteryzowanego, wiec bakterią jest zabijana. Trzeba czytać etykiety i można jeść.
Tu artykuł:
Link do: Ser pleśniowy w ciąży: czy w ciąży można jeść ser pleśniowy? - Ciąża - m.mjakmama.pl


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To chodzi o pleśnie wiec raczej nie ryzykowalabym


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też o tym słyszałam... Ale podobno któreś pleśniowe są z pasteryzowanego mleka i te już niby można... Ja tam w sumie wolę nie ryzykować [emoji6]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry