reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mi gin na NFZ na pierwsej wiycie zaznaczał o prenatalnych i nawet musialam podpisać , ze zostalam poinformowana o nich.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t1d [emoji235]
jakieś duże te wasze fasolki :) kurka u mnie w 6 tyg wg OM a w 5 tyg 6 dniu wg USG fasolka miała tylko 2,5 mm ale ginekolog mówiła że wszytsko w porzadku więc nie będę się nakręcać :0
 
reklama
jakieś duże te wasze fasolki :) kurka u mnie w 6 tyg wg OM a w 5 tyg 6 dniu wg USG fasolka miała tylko 2,5 mm ale ginekolog mówiła że wszytsko w porzadku więc nie będę się nakręcać :0
Troszkę różnicy, ważne ze jest dobrze [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t1d [emoji235]
 
jakieś duże te wasze fasolki :) kurka u mnie w 6 tyg wg OM a w 5 tyg 6 dniu wg USG fasolka miała tylko 2,5 mm ale ginekolog mówiła że wszytsko w porzadku więc nie będę się nakręcać :0
Pewnie że nie ma co sie nakręcać [emoji6] To tak jak z wagą urodzeniową- moja przyjaciółka urodziła 2800 a mój mały ważył 4600- oboje zdrowi jak rybki [emoji16]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
O i byłam na izbie przyjęć i jak mnie przywitali pielegniarka zadzwoniła do lekarza powiedziała mu i gdzie mnie oddesłali do ortopedy jeszcze obliczyła że 4tydz na kółeczku.A ostatni okres mialam 1.01. wychodzi 7tyd nawet po ow to 5-6tydz. A łokieć mam tylko potłuczony i zdarty moge ruszać.Powiedziałam że boli mnie troche brzuch o i tak zostalam potraktowana poszłam sprawdzić czy z ciążą oki a tu łokieć będą zadrapany badać. Musiałabym czekać na ortopede 3h bo tyle pacjentów. Więc do poniedziałku na swojego lekarza czekam chyba że będą jakieś objawy niepokojące to pojade.Mój wie już o upadku i powiedział ze jak bede spokojniejsza to moge jechać na izbe albo czekać na niego.A boję się bo w zeszłym roku miałam pusty pęcherzyk.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emenems to nie tak,że odpada,należy tylko ograniczyć :) W obydwu ciążach jadłam,ale faktycznie ginka w poprzedniej ciąży mówiła,żeby uważać; tzn. oczywiście nie przesadzać i jeśli mam ochotę,to mogę zjeść,ale nie za dużo.
A w pierwszej ciąży gin (facet) w ogóle luzackie podejście, chłop ze 123 -letnim stażem chyba :-D i on wychodził z założenia,że jak się nie dzieje nic poważnego,to można wszystko. Oczywiście bez alkoholu,narkotyków itp.,chodziło o jedzenie. :)

To chodzi o pleśnie wiec raczej nie ryzykowalabym


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
karotka00 Emenems dobrze prawi , nie można jesć Camemberta w ciąży absolutnie , to że w dwóch poprzednich nic Ci się nie stało nie znaczy że teraz też tak będzie, lepiej zapobiegać nieszczęściom . Dziwi mnie podejście twojego lekarza
 
Bo z rym żywieniem w ciazy najelpiej wiedziec czemu czegos nie mozna

Np surowy losos, mozna, ale pierw musi byc zamrożony na minium -20 stopni na dobe i potem spoko bo te bakterie ktore sa s surowym i mogłyby byc niebezpieczne gina w tj temperaturze

Sery pleśniowe niestety nie da sie "ulepszyć" a dla mnie oczywiscie to cios bo ja kocham kazdy ser pleśniowy

Watróbka - jak u kazdego zwierzęcia wątroba służy do oczyszczania organizmu z syfu ergo, najwiecej syfu jest w wątrobie.

Pasztety i inne przetworzone produkty- pomijając ze pasztet prawdziwy jest z wątróbki, to chodzi głownie o składniki tskich produktow... Nic ciekawego.

Ja moze przsadzam i musicie brac czesto przez sito to co mowie ale po prostu wydsje mi sie zeby nie miec sobie absolutnie nic do zarzucenia mozna te 9 mieisecy ekstremalnie zdrowo sie odżywiać, zeby potrm nie było se mogłam cos tam bo moze cos miec znaczenie a moze byc totalnie bez dla dziecka ale do konca nie wiesz co akurat na twoje dziecko wpyw bedzie miec

Oczywiscie to moje zdanie i kady ma prawo sie nie zgadzać :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mieszkam koło rugby. Nie idę prywatnie, mam tak szybko wizytę bo rok temu miałam ciąże pozamaciczna i musza sprawdzić czy wszystko ok.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ok, rozumiem. Ja nie mam jeszcze wyznaczonej wizyty z polozna i usg. Poki co zglosilam do gp i czekam na list z datami. Mam nadzieje, ze tez dostane szybciej...ja mam juz dwa Aniolki.
Za tydzien w sobote ide prywatnie na usg. To bedzie najdluzszy tydzien w moim zyciu [emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ok, rozumiem. Ja nie mam jeszcze wyznaczonej wizyty z polozna i usg. Poki co zglosilam do gp i czekam na list z datami. Mam nadzieje, ze tez dostane szybciej...ja mam juz dwa Aniolki.
Za tydzien w sobote ide prywatnie na usg. To bedzie najdluzszy tydzien w moim zyciu [emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Bedzie dobrze kochana [emoji171][emoji8]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t1d [emoji235]
 
reklama
Baslan [emoji41]?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t1d [emoji235]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry