reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
gratuluje wszytskim pazdziernikowym mamom :) jestem w 7 tygodniu ciąży,jest to moja druga ciąża,niestety rok temu poronilam,w zwiazku z tym zaczynam swirowac gdy przez jeden dzien nie mam objawów ciązy..a jak wyglada to u Was jesli chodzi o objawy?sa codziennie czy tak jak u mnie jeden dzien sa,nastapengo nie?jakie macie objawy?
Pozdrawiam :)
 
reklama
Cześć. Z pewną nieśmiałością śledzę ten wątek. Dwie kreski zobaczyłam 13 lutego. Potwierdziłam za dwa dni innym testem. Termin wyliczony z kalendarzyka mam na 15 października. Do lekarza idę we wtorek. Mam dwoje dzieci: córka ma prawie 14 a syn 12 lat . A ja w porównaniu do Was też jestem starowinka bo mam lat 40.
 
O super [emoji3]Mój lekarz nie mierzył bicia serca, powiedział ze jeszcze za male.
Pytałam bo u mnie równo 100 było czyli malutko , co prawda nic mi moja dr nie mówiła niepokojącego na temat ciązy a to ile było uderzeń na minutę wyczytałam z karty ciązy ( skrót FHR ) więc mam nadzieję że ten słaby wynik uderzen to dlatego że tak naprawdę serduszko dopiero co wtedy zaczeło bić i się rozkręca :)
 
Magdziocha spokojnie,czytałam gdzieś że do 12t.c. bicie serduszka może być na poziomie 70ud/min i to będzie normalne... Serduszko dopiero "uczy się bić"
 
olgape witaj :) U mnie dopiero 5 tc,w zasadzie jutro zacznę 6 tc,ale objawów brak. Każda ciąża jest inna,także myślę,że wszystko powinno być w porządku. Bardzo współczuję poronienia i oczywiście trzymam kciuki,aby tym razem było wszystko ok do samego końca. :)
Ja się czuję taka senna,że szok...:szok: Już o 17 dzisiaj na chwilę wzięłam tableta i mi się oczy zamykały. No cóż,nikt nie mówił,że będzie łatwo.:-D
Jeśli lubicie takie programy,to mogę wam polecić np. na Youtube jest taka seria "Położne" po kilka odcinków, to jest program dokumentalny z brytyjskich szpitali i pokazuje pracę położnych,przy okazji też oczywiście sporo o pacjentkach,pokazane są porody itp. Niestety,po polsku jest tylko kilka odcinków 2 sezonu,ale jeśli znacie dobrze angielski,to 1 sezon jest też dostępny po angielsku. :-) :) Ja się niesamowicie wciągnęłam i już kilkakrotnie oglądałam wszystkie odcinki.
A może znacie jakieś inne tego typu programy dostępne online (niestety u mnie np. tvn player odpada,bo mieszkam w Niemczech,a to działa tylko w Polsce.:realmad:) ?
Na kolację będę jeść camemberta na gorąco. Uwielbiam,i do tego jeszcze maczam w tym chlebek albo bułeczkę. :-D Mój P. kupił aż 3 sztuki, śmiał się,że ze mną teraz nic nie wiadomo, czy np. nie wstanę o 2 w nocy z wilczym głodem i awanturą,że nie ma w lodówce tego,co chcę. Ale do humorów jeszcze chwilę trzeba poczekać,to dopiero koniec 5 tygodnia.:sorry2:
 
gratuluje wszytskim pazdziernikowym mamom :) jestem w 7 tygodniu ciąży,jest to moja druga ciąża,niestety rok temu poronilam,w zwiazku z tym zaczynam swirowac gdy przez jeden dzien nie mam objawów ciązy..a jak wyglada to u Was jesli chodzi o objawy?sa codziennie czy tak jak u mnie jeden dzien sa,nastapengo nie?jakie macie objawy?
Pozdrawiam :)
To chyba normalne,że jednego dnia jesteś w stanie zauważyć każdy objaw i to dość intensywnie,po czym na drugi jest totalna cisza...
Mnie np. dzisiaj cały dzień boli podbrzusze i okolice pachwin
 
jakie macie objawy
Pozdrawiam :)
Olga, ja mam różne. Zazwyczaj padam na pysk wieczorem, ale też dużo pracuję. Piersi mam bardziej tkliwe i jakby większe niestety ( bo na rozmiar nie mogłam narzekać). Czasami mam mdłości, a czasami nie. Mam albo jadłowstręt, albo wilczy głód. Czasami jest mi słabo. A czasami nic i wtedy myślę sobie, że bym chciała mieć funkcję USG w komórce by sprawdzać co minutę, czy mi się nie wydaje, że jestem w ciąży i czy wszystko u mojej kijanki ok. Pozdrowienia :)
 
Później uzupełnie i wkleje [emoji6]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t1d [emoji235]
 
reklama
Wrocilam z wizyty, maluszek ma 4,8 mm i tetno 121 na minute. Troche maly bo wiek z usg 6,1 a ja mam dzis 7,1. Ciaze mam trudna poprenatalnych lekarz bedzie sie zastanawial czy nie zalozyc mi szwu na szyjke

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry