reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hejka. Czy bóle podbrzusza które odczuwacie dotykają swoim zasięgiem również okolice kości ogonowej? Nie wiem czy To z leżenia,ale dzisiaj mnie tak rozgrzewa w ledzwiach
 
reklama
Hej, ja już po usg.
Moja fasolka nie duża bo 2,5 mm ale było już widać bijące [emoji173]. Wg usg 5t6d termin się nie zmienił nadal 15 październik 2017. Jak się cieszę że wszystko ok. [emoji38]
Teraz tylko muszę powiedzieć mężowi o ciąży yyy...trzymajcie kciuki [emoji110][emoji110]
1487351160-aaaaaa.jpeg

[emoji3]

Kornelcia miałam dokładnie tak samo jak ty 5 tydz 6 dzien i 2,5 mm fasoleczka :) Niech zdrowo rośnie ! :) Z ciekawości zapytam jak serduszko ile uderzeń na minutę było u Ciebie ?
 
Masakra byłam u teściowej i się poślizgnełam na lodzie upadłam reke mnie boli masakra boje się że coś się stało brzuch mnie nie boli :( nie wiem czy nie jechać do szpitala :( na kontrole czy nic się nie stało boje się jeszcze do tego cukry mam wysokie :(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z usg wszystko prawidlowo, z badania ginekologicznego jest rowniez ok. Mam brac luteine dopochwowo tak jak wczoraj byla rozpisana, chodzi tylko do toalety, lezec, lezec, lezec i odpoczywac. Dostalam zastrzyki w tylek z nospy i jakiegos innego rozkurczowego leku. Zostajemy w szpitalu na kilka dni na leniuchowa kuracje :)

Podczas badania polozna zaczela mnie krytykowac ze za wczesnie mlode chodza teraz do lekarzy i na usg, ze kiedys to testow nie bylo, chodzilo sie po 3 miesiącu na pierwsza wizytę i wszystko bylo dobrze i tutaj odpowiedz lekarza: fakt, ze chodza za wczesnie ale kiedys nie bylo takich problemow z plodnoscia. Teraz pary staraja sie latami o dziecko to co sie dziwic tym kobietom, ze gdy test wychodzi pozytywny to od razu do lekarza biegna bo sie martwia...

Powiem szczerze, ze zaimponowal mi ta odpowiedzią...

Ps. 2 obok mnie jest sala noworodkow... Boziu, jaakie to malenstwa takie! Placza co chwilke tak cichutko... mamy z nimi chodza po korytarzu.. zycze nam dokładnie takiego samego obrotu spraw w pazdzierniku!
Super że wszystko jest ok [emoji178] Teraz masz przymusowy urlop- i Dobrze, korzystaj z leniuchowania ile możesz bo za parę miesięcy będziemy błagać o chwilę odpoczynku [emoji23]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Hej, ja już po usg.
Moja fasolka nie duża bo 2,5 mm ale było już widać bijące [emoji173]. Wg usg 5t6d termin się nie zmienił nadal 15 październik 2017. Jak się cieszę że wszystko ok. [emoji38]
Teraz tylko muszę powiedzieć mężowi o ciąży yyy...trzymajcie kciuki [emoji110][emoji110]
1487351160-aaaaaa.jpeg


Ps. Madagos dobrze ze jesteś pod dobrą opieką i ze wszystko z groszkiem ok, odpoczywaj i zbieraj sily.[emoji4]
Witam nowe mamy [emoji3]
Ale fajnie [emoji7] Gratuluję! Rośnijcie zdrowo![emoji178]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Masakra byłam u teściowej i się poślizgnełam na lodzie upadłam reke mnie boli masakra boje się że coś się stało brzuch mnie nie boli :( nie wiem czy nie jechać do szpitala :( na kontrole czy nic się nie stało boje się jeszcze do tego cukry mam wysokie :(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ojj [emoji17] Myślę że powinnaś się położyć i odpocząć, obserwuj czy nic niepokojącego się nie dzieje... Z drugiej strony jeśli masz się stresować to może lepiej podjechać na ip i sprawdzić...

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Masakra byłam u teściowej i się poślizgnełam na lodzie upadłam reke mnie boli masakra boje się że coś się stało brzuch mnie nie boli :( nie wiem czy nie jechać do szpitala :( na kontrole czy nic się nie stało boje się jeszcze do tego cukry mam wysokie :(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Nie panikuj :) przeczekaj do jutra nie ma co się martwić i denerwować na zapas
 
Ja tez chce do tabelki, 32 lata, UK, pierwsza ciąża, termin 14/10/2017(pewnie do poprawki)
Wizyta 22/02


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry