reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie Kochane :) i mi dziś wyjątkowo ciężko wytrzymać w pracy, rano ból głowy i mdłości (pierwszy raz :/) a teraz senność ...

madagos - 3maj się !!
 
reklama
Emenems dobrze że napisałaś teraz chociaż możesz być o to spokojna. Teraz tylko aby do usg :-)
Madagos musi być dobrze. Daj znać po usg.
Witam kolejne przyszłe mamy, fajnie że jest nas coraz więcej.


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, zostawili mnie w szpitalu po tym nocnym krwawieniu, pobrali krew, mocz. Kaza czekac, nikt nic nie mowi. Brzucho boli taak dziwnie... ani jak na okres ani nie klucie. Byle z usg wyszlo wszystko okay...
Dobrze że chcą to sprawdzić dla pewności. Zobaczysz że wszystko będzie dobrze [emoji178][emoji110][emoji110]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
madagos popieram dziewczyny,na pewno będzie dobrze :)
Ja tylko chciałam jeszcze wtrącić,że z tą chudością też nie jest wcale tak fajnie..Ludzie patrzą i komentują "Bożeeee,jaka ty chuda jesteeeeś...nic nie jesz czy jesteś chora?". I to jest irytujące,nie chce mi się każdemu z osobna tłumaczyć,że tak mam od zawsze,że noszę ubrania xs nie dlatego,bo jestem "niunia po fitnessie" ,tylko po prostu tak mam...:sorry2: Też mnie to wkurza,ale nic z tym nie zrobię.
Co do objawów...u mnie żadnych,oczywiście oprócz braku @. Ale w dwóch poprzednich ciążach też nic nie było; nie miałam mdłości ani zgagi, jedynie co,to tak od połowy ciąży czasem robiło mi się słabo i zawsze musiałam mieć przy sobie coś słodkiego,choćby nawet miętówkę,bo jak nie,to od razu mroczki przed oczami i takie przeboje..:no:
 
Dziś taki niekorzystny dzień chyba. Starszak u moich rodziców, wiec wreszcie miałam okazje się zdrzemnąć razem z młodym. Dziś rano straszne mdłości i wymioty, masakra.
Madagos dobrze, że zostawili Cię w szpitalu. Będą Cię miec na oku i wszystko dokladnie sprawdzą. Bedzie dobrze, nie martw się.

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Czesc. Mi tez dzis od rana słabo,niedobrze. Najlepiej tylko bym spala. W nast.tyg. idę pierwszy raz do lekarza (to bedzie 8tc).
Napiszcie mi jakie pierwsze badania zleca? Bo zastanawiam sie czy nie iść do niego już z gotowymi badaniami?
 
reklama
Czesc. Mi tez dzis od rana słabo,niedobrze. Najlepiej tylko bym spala. W nast.tyg. idę pierwszy raz do lekarza (to bedzie 8tc).
Napiszcie mi jakie pierwsze badania zleca? Bo zastanawiam sie czy nie iść do niego już z gotowymi badaniami?
Zleci komplet potrzebnych badań na pierwszej wizycie, także spokojnie :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry