reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej mamusie jak się dziś czujecie ? Mi jakoś i mdłości przeszły i brzuszek Ok nie boli . Mam nadzieje ze to dobry znak .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej mamusie jak się dziś czujecie ? Mi jakoś i mdłości przeszły i brzuszek Ok nie boli . Mam nadzieje ze to dobry znak . [emoji1317]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha widzę wszystkim dzisiaj objawy przeszły, mi też :D to chyba z okazji Walentynek :p

BULBINKA ja się starałam 34 cykle, mam PCOS i IO, z każdą kolejną bielą zaczynałam się coraz bardziej martwić. W końcu się udało, to teraz znów z każdym bólem i przes wizytą się boję :p
 
Haha widzę wszystkim dzisiaj objawy przeszły, mi też :D to chyba z okazji Walentynek [emoji14]

BULBINKA ja się starałam 34 cykle, mam PCOS i IO, z każdą kolejną bielą zaczynałam się coraz bardziej martwić. W końcu się udało, to teraz znów z każdym bólem i przes wizytą się boję :p
Ja dla odmiany zaliczyłam dzisiaj pierwszy zwrot śniadania :/ :D Ale po za tym to ja też czuję się dobrze.

Dziewczyny czy Was też wieczorami pobolewa brzuch jak dużo pochodzicie? Zauważyłam, że jak leżę dużo przez dzień to nie boli ale jak chodzę to masakra

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi żadne objawy które miałam nie przeszły ale cieszę się z tego.
Spark ja też mam IO chwilowo nie leczone ale w zeszłym roku dzielnie walczyłam.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej mamusie jak się dziś czujecie ? Mi jakoś i mdłości przeszły i brzuszek Ok nie boli . Mam nadzieje ze to dobry znak . [emoji1317]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak sobie miałam tą krzywą cukrową jak wypiłam ją to mnie mdliło myślałam że zaraz ją zwróce.Później słabo mi było i śpiący także ta też będę miała ciąże cukrzycową :( tak czuje.W czwartek będę znała wyniki bo ide do diabetolog.A tak to bym dzisiaj spała :(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej [emoji113]

Spark kciukam za wizytę ! [emoji110][emoji110]

Kornelcia ty mialas wczoraj?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t3d [emoji235]
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry