reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
U mnie w 5tyg2dniu był pęcherzyk z pecherzykiem żółtkowym :)
Za tydzień się okaże co tam u mnie się wykluło [emoji6]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
reklama
Zaliczylam zgona, polozylam sie o 17:00 wstalam o 20:30. Dzwonili miedzy czasie z przychodni i teraz to sie boje ze moje wyniki sa zle ale nie mam jak zapytac :(
Z tym jedzeniem to na listeroze trzeba uwazac - oscypki, surowe mieso i wedzone ryby.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hajmal a jakie robilas badania? Zadzwon do nich z samego rana. Kiedy masz kolejna wizyte? Napewno bedzie juz serduszko bilo jak dzwon [emoji176]
Ja musze czekac jeszcze prawie 2 tygodnie [emoji51]


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wizytę mam za tydzień w poniedziałek, boje sie tabelki wiec danych jeszcze nie podałam. Wczoraj dzwonili do mnie z przychodni "K" tylko ze spałam, telefon wyciszony, jak sie zorientowałam była 20:30 i za późno żeby zadzwonić.

Czy lekarz rodzinny wypisze mi luteinę ? biorę dziennie 2x2 wiec tego idzie dużo, otwarłam pudełko przed wizytą dużo było, nie liczyłam a teraz okazuje sie że mi braknie :( 13 tabletek.
 
Wizytę mam za tydzień w poniedziałek, boje sie tabelki wiec danych jeszcze nie podałam. Wczoraj dzwonili do mnie z przychodni "K" tylko ze spałam, telefon wyciszony, jak sie zorientowałam była 20:30 i za późno żeby zadzwonić.

Czy lekarz rodzinny wypisze mi luteinę ? biorę dziennie 2x2 wiec tego idzie dużo, otwarłam pudełko przed wizytą dużo było, nie liczyłam a teraz okazuje sie że mi braknie :( 13 tabletek.
A nie możesz podejść do swego gina po samą receptę? Mi też do wizyty zabraknie Duphastonu i mój gin kazał przyjść we środę bez kolejki po receptę [emoji5]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
właśnie nie bardzo., przyjmuje 60 km od mojego domu, jest co prawda jutro ale musiała bym brać urlop bo przyjmuje do 15, mam w domu jeszcze dowcipnych "100" kilka sztuk wiec w razie czego chyba nie będzie szkodziło jak wymienię ? Robiła któraś juz tak ?
 
Hajmal możesz tak wziąść. Moja gin mi mówiła, że jakby ta podjezykowa była za gorzka to wziąść ja dopochwowo. Więc chyba nie ma różnicy.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
mnie dopochwowe strasznie uczulają, dlatego to ostateczność, podjadę do rodzinnego może akurat mi wypisze a jak nie zostaje mi tylko kombinować raz jedna raz drugą
Dzięki za odpowiedz :)
 
reklama
Cześć dziewczyny :) jak Wam dzień mija?
Ja dzisiaj tylko do 11 w pracy [emoji255]za bardzo dzisiaj nie wyjdziemy nigdzie ale może zrobie mojemu jakaś kolacje przy świecach i piccolo [emoji23][emoji175]

Ja się o ciaze swoją jakoś nie boje, ale jestem w stanie Was zrozumieć bo jesteście po różnych przykrych przejściach. My już nawet wózek wybieramy i zaczniemy kasę zbierać od przyszłego mca :)

Miłego dnia! [emoji175]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry