reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam kobietki jestem zdezorientowana niby to mój 6 tydzień ale... wczoraj na niektórych stronach kalkulatorach online wychodziło mi albo 5 tydzień albo 6 albo nawet 7 . Kurczę już teraz to nie wiem . Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 6.01.2017


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam kobietki jestem zdezorientowana niby to mój 6 tydzień ale... wczoraj na niektórych stronach kalkulatorach online wychodziło mi albo 5 tydzień albo 6 albo nawet 7 . Kurczę już teraz to nie wiem . Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 6.01.2017


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To jesteś teraz w 6 tc czyli 5t i 4dni za Tobą [emoji38]
 
Moj gin np tak nie liczy dla niego 5t1d to 5t1d zaczety 5 .
Z mała tez tak liczylam i nie gubilm sie w tym [emoji4]
Lepiej nastawiac sie ze sie jest np w 5t1d a ktoś uważa , ze 6tc a na usg jest lipton bo nic nie ma.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t2d [emoji235]
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry