reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Znowu krew :( cos czuje ze tym razem nic z tego nie bedzie
Spokojnie dużo odpoczywaj
Miałam dziś sen, bardzo wyraźny, śniło mi się że byłam u lekarza bo nie wytrzymałam a wizytę mam za tydzień, lekarz mnie badał, wpisywał do karty i zaczyna mi mówić co z dzieckiem i w tym momencie zadzwonił dzwonek do drzwi i się obudziłam.
 
reklama
Hej [emoji5] Mi pachwina też ciągnie i ból jak na miesiączkę mam, to chyba normalne [emoji6]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
To dobrze ze nie jestem sama:) ja troche panikuje bo w tamtym roku miałam ciąże pozamaciczna i non stop mnie bolało i krwawiłam wiec teraz kazdy ból i ukłucie to lecę sprawdzić do toalety czy czasem nie krwawie.
 
@Bulbinka ja też cały czas prawie ból jak naa okres, i kłucie jajników... ostatnio na wizycie było ok, lekarz kazał martwić się bólami skurczowymi i wtedy od razu dzwonić do Niego, no i oczywiście plamieniami i krwawieniami, tym bradziej, że to ciąża wyczekana... także taakie bóle jak maamy raczej normalne! :)
 
Ja mam Cyclogest. Mieszkam w Uk i tutaj maja podobne podejscie do ciazy jak u ciebie. Pierwsze usg w 12 tc. Ja ide prywatnie w 7 bo nie wytrzymam do 12 [emoji6].
Sprobuj zwiekszyc ta dawke, mam nadzieje, ze pomoze.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, trochę zaczynam się martwić ale mój kolor moczu jest bardzo żółty nawet na papierze zostaje ten kolor, czy któraś z was coś takiego miała ? jutro mam wizytę.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry