reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja mam dwie sisotry i zrobie wsyzstko zeby moja corka miała rodzeństwo ... Wydsje mi sie dosc dziwne ze ktos kto nie ma rodzeństwa mowi ze nigdy mu nie brakowało - zgadzam sie ale to tak jak ktos kto nie ma dzieci mowi ze ich nie potrzebuje, spok rozumiem tylko ze jak ktos juz ma dziecko wie jak wyjątkowa wiez to jest i tak samo jest z rodzeństwem. To chyba ktos kto ma moze powiedziec czy to fajne czy nie a nie ktos kto nie ma, to tak samo o byciu mama nie moze sie wypowiedziec ktos kto nie ma dziexi i juz, nikogo nie chce urazić taka mam refleksje bo sama długo nie miałam dzieci i wydawało mi sie ze wiem jak to bedzie :)

A moze tez dlatego ze mieszkam 10 lat poza Polska a moja wiez z siostrami jest coz, bardzo wyjątkowa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nie zgadzam się. To ze nie mam rodzeństwa nie znaczy ze nie mogę powiedzieć ze mi go nie brakowało. Nie odczuwałam żadnej pustki, nie było mi przykro z powodu tego ze nie mam rodzeństwa, miałam własna intymność i prywatność. Tak samo jak ktoś nie ma dzieci bo nie może ale może odczuwać pustkę z tego powodu, może mu ich brakować. To dosyc częsta sytuacja. Nie rozumiem Twojego sposobu myślenia do końca.

Osobiście znam bezdzietne małżeństwa które bardzo chciały mieć dzieci i brakuje im tego. Wiec dlaczego ja nie mając rodzeństwa nie mogę powiedzieć ze mi go nie brakowało? Nie brakowało i już. Taka sytuacja.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
xBUMx ja już miałam w czwartek wizytę a następną mam uhuhuhu dopiero 6 marca u mojej gin więc daleko :) a potem 21 marca USG genetyczne + PAPPA więc jest szansa na zobaczenie płci , tak czytałam w necie że na tych genetycznych może być widać
Ale mówisz o tym genetycznym usg w 12 tc czy z krwii?
 
Nie zgadzam się. To ze nie mam rodzeństwa nie znaczy ze nie mogę powiedzieć ze mi go nie brakowało. Nie odczuwałam żadnej pustki, nie było mi przykro z powodu tego ze nie mam rodzeństwa, miałam własna intymność i prywatność. Tak samo jak ktoś nie ma dzieci bo nie może ale może odczuwać pustkę z tego powodu, może mu ich brakować. To dosyc częsta sytuacja. Nie rozumiem Twojego sposobu myślenia do końca.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ze nie da sie wypowiedziec na temat więzi ktorej sie nigdy nie miało


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie długo staram i tez wydawało mi sie ze brakuje mi dziecka z tskiego a tskiego powodu a okazało sie cos zupełnie innego z kosmosu milion razy lepsze i nie do opisania niz to co myslalm ze mi brakuje


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie np nie wypowiadam jak to jest miec brata bo nigdy go nie miałam nigdy nie doświadczyłam trj relacji brat siostra i ciezko mi to sobie wyobrazic wiec nie wiem czemu komuś tsk lekko przychodzi sie wypowiadać o więźniach których nigdy nie miał.
I tez moge powodziec ze mi nigdy brata nie brakowało


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie długo staram i tez wydawało mi sie ze brakuje mi dziecka z tskiego a tskiego powodu a okazało sie cos zupełnie innego z kosmosu milion razy lepsze i nie do opisania niz to co myslalm ze mi brakuje


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ale potrzebę miałaś. Ja mówię o potrzebie. Nie obraz się ale wydaje mi się absurdalne trochę to ze nie mając rodzeństwa wg Ciebie nie mogę powiedzieć ze mi go nie brakowało. Uważam ze mam takie samo prawo jak osoba posiadająca rodzeństwo. Albo Ci czegoś brakuje albo nie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeszcze raz powtarzam ze nie wypowiadam się o więziach tylko o potrzebie. Mam znajomych jedynaków którzy zawsze chcieli mieć rodzeństwo niestety nigdy im to nie zostało dane. Patrząc na inne dzieci które miały rodzeństwo pozazdrościli, zaczęło im tego brakować. Mi nie brakowało. Tyle.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry