reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Zgadzam się ze taka i taka sytuacja ma swoje zalety i wady. Ja nigdy nie poznam zalet ani wad posiadania rodzeństwa i nie o to mi zupełnie chodzi :) ja z 3 dzieci pracuje i to istny armagedon jak dzieci są chore [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale może być tak, że po iluś latach będziesz chciała mieć większą rodzinę. Ja współczuję w jednym, mój ojciec jest jedynakiem i ma teraz sam 2 starsze osoby do opieki, w tym dziadka na wózku i to jest bardzo trudne samemu. Jednak rodzeństwo się jakoś dzieli obowiazkami opieki nad rodzicami.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale może być tak, że po iluś latach będziesz chciała mieć większą rodzinę. Ja współczuję w jednym, mój ojciec jest jedynakiem i ma teraz sam 2 starsze osoby do opieki, w tym dziadka na wózku i to jest bardzo trudne samemu. Jednak rodzeństwo się jakoś dzieli obowiazkami opieki nad rodzicami.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie wykluczam takiej sytuacji :) być może będę chciała. No to na pewno jest duży minus takiej sytuacji


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Znowu krew :( cos czuje ze tym razem nic z tego nie bedzie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

ślad tylko czy dużo tej krwi ?
bieresz Luteinę dopochwowo może ?
Kiedyś mi gin mówiła że taka krew jak jest tylko ślad to może być od tych aplikatorów Luteiny, że niby one podrażniają
Mam nadzieję że wszytsko z fasolką ok i to fałszywy alarm
 
Znowu krew :( cos czuje ze tym razem nic z tego nie bedzie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No kurde czemu?! A najgorsze jest to że nawet nie możesz nic zrobić tylko czekać i obserwować...zaciskam kciuki za twoją fasolkę aby była silna [emoji110][emoji110]
A masz możliwość zrobienia bhcg?
Może to by trochę rozjasnilo jaka jest sytuacja [emoji53]
 
xBUMx ja już miałam w czwartek wizytę a następną mam uhuhuhu dopiero 6 marca u mojej gin więc daleko :) a potem 21 marca USG genetyczne + PAPPA więc jest szansa na zobaczenie płci , tak czytałam w necie że na tych genetycznych może być widać
Aha....
No mi na prenatalnych tych w 12tygodniu wychodził synus i tak do 20tc było , w 20tc na połówkowy moj gin ten prywatny potwierdził, że na 99% dziewczynka i tak zostało [emoji4]
Wydaje mi się ze w połowie to juz taka pewność a tez mi mówił , w 16tc , ze syn od poczatku [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t2d [emoji235]
 
Znowu krew :( cos czuje ze tym razem nic z tego nie bedzie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kuzde przykro mi, nie masz to jak sprawdzić jakiś prywatny gin?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t2d [emoji235]
 
reklama
Bum to miałyśmy podobnie z tą płcią [emoji3]
Ja chciałam mieć pierwszego syna bo , zeby później opiekował sie młodszą siostrą itp, wiec w 20tc byliśmy w szoku ze córka jednak, ale nie zamienilabym jej na siusiaka [emoji5] teraz chciałabym synusia bo córkę już mam , no ale jak będą 2 dziewczynki to tez będzie super , za długo sie stralam by teraz wybierać płeć [emoji4] ważne by zdrowe było [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t2d [emoji235]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry