reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ale potrzebę miałaś. Ja mówię o potrzebie. Nie obraz się ale wydaje mi się absurdalne trochę to ze nie mając rodzeństwa wg Ciebie nie mogę powiedzieć ze mi go nie brakowało. Uważam ze mam takie samo prawo jak osoba posiadająca rodzeństwo. Albo Ci czegoś brakuje albo nie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nie miałam brata nigdy mnie nie wspierał nigdy nie wkurzył nie wiem jak to jest go miec wiec nie moge stwierdzić ze to dobrze ze go nie mam i nie wypowiadam sie na temat takich relacji


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chyba się nie zrozumiemy. Wybacz ale dla mnie Twój sposób myślenia jest trochę absurdalny :) jak chcesz mieć dzieci to jak dobrze pójdzie je masz, jak nie to się o nie nawet nie starasz. Masz prawo chcieć mieć rodzeństwo albo nie. Ja mówię o POTRZEBIE a nie o relacji. Nie wypowiadam się na temat relacji bo nawet nie mam pojęcia jak takowa wyglada

Nie zamierzam się kłócić. To jest moje zdanie
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zmieniając temat. Zaobserwowałam taki mleczny śluz i trochę wodnisty. Wiecie dziewczyny może jaki śluz w ciąży jest normalny?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba się nie zrozumiemy. Wybacz ale dla mnie Twój sposób myślenia jest trochę absurdalny :) jak chcesz mieć dzieci to jak dobrze pójdzie je masz, jak nie to się o nie nawet nie starasz. Masz prawo chcieć mieć rodzeństwo albo nie. Ja mówię o POTRZEBIE a nie o relacji. Nie wypowiadam się na temat relacji bo nawet nie mam pojęcia jak takowa wyglada

Nie zamierzam się kłócić. To jest moje zdanie
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Natura to mądrze skonstruowała ze nie możesz tego poczuć bo jakbyś raz poczuła i nie miała nadal to byłaby to pustka nie do wypełnienia.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie zgadzam się. To ze nie mam rodzeństwa nie znaczy ze nie mogę powiedzieć ze mi go nie brakowało. Nie odczuwałam żadnej pustki, nie było mi przykro z powodu tego ze nie mam rodzeństwa, miałam własna intymność i prywatność. Tak samo jak ktoś nie ma dzieci bo nie może ale może odczuwać pustkę z tego powodu, może mu ich brakować. To dosyc częsta sytuacja. Nie rozumiem Twojego sposobu myślenia do końca.

Osobiście znam bezdzietne małżeństwa które bardzo chciały mieć dzieci i brakuje im tego. Wiec dlaczego ja nie mając rodzeństwa nie mogę powiedzieć ze mi go nie brakowało? Nie brakowało i już. Taka sytuacja.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A ja rozumiem obie, bo dość długo byłam jedynaczka. Myślę, że kiedy jest 3 i więcej dzieci to jest to zupełnie inna rodzina i model wychowania niż jedynaka. Wszystko ma swoje zalety i wady, mój mąż ma siostrę a oboje wychowani prawie jak jedynacy. Ja za to mam młodsze rodzeństwo 7 i 11 lat młodsze to czuje się czasami jakbym miała swoje dzieci, bo zmienialam bratu pieluchy i karmilam kaszka czy coś.
Ja jestem fanką dużej rodziny i marzy mi się co najmniej 3 dzieci, ale jak ktoś nie zna, to w jego świecie nie ma takie opcji nawet :)
aż mi smaka narobiłaś tymi pierogami :) oj zjadłabym takie ruskie :)


Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja rozumiem obie, bo dość długo byłam jedynaczka. Myślę, że kiedy jest 3 i więcej dzieci to jest to zupełnie inna rodzina i model wychowania niż jedynaka. Wszystko ma swoje zalety i wady, mój mąż ma siostrę a oboje wychowani prawie jak jedynacy. Ja za to mam młodsze rodzeństwo 7 i 11 lat młodsze to czuje się czasami jakbym miała swoje dzieci, bo zmienialam bratu pieluchy i karmilam kaszka czy coś.
Ja jestem fanką dużej rodziny i marzy mi się co najmniej 3 dzieci, ale jak ktoś nie zna, to w jego świecie nie ma takie opcji nawet :)



Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom

Zgadzam się ze taka i taka sytuacja ma swoje zalety i wady. Ja nigdy nie poznam zalet ani wad posiadania rodzeństwa i nie o to mi zupełnie chodzi :) ja z 3 dzieci pracuje i to istny armagedon jak dzieci są chore [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
te dwa badania mam jednego dnia ale chodzi mi że na USG genetycznym tzw. prenatalnym może byc widac płeć już wtedy
Wiesz lepiej się nie nastawiaj bo w 12tc narządy płciowe zarówno u chłopca jak i dziewczynki są jeszcze na wierzchu dopiero po 12 tc to wszystko wędruje na swoje prawidłowe miejsce, wiem bo mój lekarz wlasnie w ten sposób się pomylił i powiedział nam ze bedzie chłopiec i sami to widzielismy nawet mam niewyraźne zdjecie z tego usg a co się okazało ze jednak mam śliczną córeczkę [emoji134]he he
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry