reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Lili a ile Wy ze sobą jesteście? Bo Justa już ma ładny staż małżeński i jakby zagroziła ze wraca do mamy, żeby męża nie ograniczać, to jeszcze by się w końcu ucieszył i ja zawiózł ;-)
Haha ;-)
Ja mojemu też tak groziłam już kilka razy, u nas działa na 2-3 dni. Na chwilę jest poprawa i znów to samo...

Justa znajdź sobie jakieś zajęcie na wyciszenie, może szydełko, może druty? Moze to Cię odstresuje, wyciszy...

Wejdź na www.artillo.pl i zobacz jakie tam są cuda :-) ja mam w planie zamówić jakiś obrazek do pokoiku dla dziecka i sama to pomaluje ;-)

Mi na szczęście narazie hormony nie szaleją, mam nadzieje ze już wykorzystałam limit burz hormonalnych na cały okres ciąży, bo u nas na początku było strasznie. Leżałam całe dnie sama, w domu pieprznik, Nie mogłam nic zrobić, miałam wyrzuty sumienia, że ma z wraca po całym dniu pracy a ja mu sprzątać każe.. . Z drugiej strony jak już miałam leżeć non stop, to chciałam leżeć w porządku, a on jest taki balaganiarz... gdzie.nie przejdzie tam g.... po sobie zostawi... masakra.
 
reklama
Lili a ile Wy ze sobą jesteście? Bo Justa Juda już ma ładny staż małżeński i jakby zagroziła ze wraca do mamy, żeby męża nie ograniczać, to jeszcze by się w końcu ucieszył i ja zawiózł ;-)
Haha ;-)
Ja mojemu też tak groziłam już kilka razy, u nas działa na 2-3 dni. Na chwilę jest poprawa i znów to samo...

Justa znajdź sobie jakieś zajęcie na wyciszenie, może szydełko, może druty? Moze to Cię odstresuje, wyciszy...

Wejdź na www.artillo.pl i zobacz jakie tam są cuda :-) ja mam w planie zamówić jakiś obrazek do pokoiku dla dziecka i sama to pomaluje ;-)

Mi na szczęście narazie hormony nie szaleją, mam nadzieje ze już wykorzystałam limit burz hormonalnych na cały okres ciąży, bo u nas na początku było strasznie. Leżałam całe dnie sama, w domu pieprznik, Nie mogłam nic zrobić, miałam wyrzuty sumienia, że ma z wraca po całym dniu pracy a ja mu sprzątać każe.. . Z drugiej strony jak już miałam leżeć non stop, to chciałam leżeć w porządku, a on jest taki balaganiarz... gdzie.nie przejdzie tam g.... po sobie zostawi... masakra.
Razem jesteśmy 4 lata A po ślubie 5 miesięcy [emoji6] więc jeszcze na niego takie groźby działaj

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale u mnie było załamanie pogody. Istna nawałnica przeszła. Burza, grad i ulewa. Masakra co się działo.

___________________________

[emoji177] Maja - 05.04.2006r.

[emoji177] czekamy na drugą córeczkę, termin na 05.10.2017r.
 
Razem jesteśmy 4 lata A po ślubie 5 miesięcy [emoji6] więc jeszcze na niego takie groźby działaj

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
My w czerwcu już 14 rocznie ślubu będziemy mieć, tak więc przerobiliśmy już chyba wszystko. Jak widzę, że zbiera się na burze to zazwyczaj odpuszczam, chociaż nie zawsze. Ale ciche dni tak jak na początku były bardzo często to teraz są coraz rzadsze.

___________________________

[emoji177] Maja - 05.04.2006r.

[emoji177] czekamy na drugą córeczkę, termin na 05.10.2017r.
 
My w czerwcu już 14 rocznie ślubu będziemy mieć, tak więc przerobiliśmy już chyba wszystko. Jak widzę, że zbiera się na burze to zazwyczaj odpuszczam, chociaż nie zawsze. Ale ciche dni tak jak na początku były bardzo często to teraz są coraz rzadsze.

___________________________

[emoji177] Maja - 05.04.2006r.

[emoji177] czekamy na drugą córeczkę, termin na 05.10.2017r.
U mnie to chociaż tyle ze Maz z tych spokojnych. Ja krzyczę płacze albo jestem obrazona A on wszystko na spokojnie. Nic się nie odzywa czym mnie jeszcze bardziej wkurwia [emoji16] Ale to pewnie i lepiej bo inaczej to byśmy się pozabijali [emoji5]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana tyle razy probowalam...mowilam mu ze ja tez nie chce sie klocic ale to jest silniejsze ode mnie...i tak naprawde nie mam na to wplywu...
Ale wiesz jak to faceci..tu niby rozumie a i tak zrobi co zechce....
Wiecie jak mi pracy brakuje...
Nie dziwię Ci się, że Ci brakuje... ja bym w domu oszalała...

Wiem, że teraz bardziej nerwowe jesteśmy, ale robienie na złość przez faceta jest już przesadą... choć wiem, że oni nie rozumieją hormonów [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam
U nas kolejny dzień upału aja muszę dziś na miasto pojechać ubezpieczenie załatwić - a tak mi się nie chce
Nasz pies kolejną smycz przerwał, już nie mam do niego sił, no i kolejny wydatek na nową
Wszystkim dzisiaj wizytującym dużo szczęścia życzę
Ania dobrze ze ci pessar założyli, będziesz spokojniejsza i nie wysilaj się teraz tylko odpoczywaj
Monia bardzo dobrze że poszłaś na wolne, przynajmniej upał nie będzie ci tak bardzo dokuczał
Justa nie wiesz jak to jest z chłopami, nie trzeba na nich zwracać uwagi ;) a twój na pewno w głębi duszy rozumie że tobie hormony szaleją, ja jak na swoich zaczynam się wydzierać to mój zaraz komentuje do córki "Maja nie przejmuj się mama nie jest w normalnym stanie" :)
AnScarlett masz rację że chcesz zrezygnować z tego sprzątania, teraz to nie na twoje siły
Lili szkoda ze becikowe przepadło ale tak jak mówisz bez tych pieniędzy też dacie sobie radę
Mama nie jest w normalnym stanie, haahahaahaa, paadłam [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry