reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Haahahaaha mam to samo [emoji23] zaczęłam się wkurzac, że sędziowie pomogli legioniscie i wynik nieesprawiedliwy [emoji14]

Real mistrzostwo Hiszpanii już ma, czas na kolejne duże zwycięstwo :D i nerwyyy [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A to u nas tez byla burza o tego z Legii, ze niesłusznie [emoji14]

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zrobiłam zupke na jutro [emoji4] zaraz ide sie kąpać i chyba w wyrko - chociaż na kabaret patrze [emoji38]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t5d [emoji594]
 
Też oglądam ten kabaret i leżę w łóżku ;-) razem z mężem, szwagierka i jej facetem. Oni piwkuja, a ja zżeram im chipsy :-D

Czuje, że zaraz pekne.

A ja nie znam sie na piłce nożnej :-)
Znaczy lubię czasem obejrzeć meczyk, ale jakimś super kibicem raczej nie jestem ;-)
 
Witajcie dziewczyny!

My dziś pojechaliśmy sobie nad morze. Pogoda dopisała. Było cudnie :) Nie siedzieliśmy tam bardzo długo, bo zrobił się niesamowity upał i nie chciałam ryzykować. Ale chociaż pis się wyszalał :D Odkąd wróciliśmy ciągle śpi ;) Miło spędziliśmy dzień.

Hajmal to super, że z Twoją córeczką wszystko dobrze :)

Miłego wieczoru mamuśki :)
 
Moj juz lezy w lozku, ja jeszcze zrobie mu kanapki do pracy i tez ide lezec. Ten zaraz padnie a ja sie bede nudzić :(

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nerwy o tyle większe, że po raz pierwszy w historii jako jedyny klub mają szansę obronić to mistrzostwo. Nie ukrywam, że mam nadzieję, że im się to uda, bo się po prostu martwię o mojego faceta :D On kocha ich jak jakiś nastolatek:D Całe życie kibicuje temu klubowi, o zawodnikach i tych obecnych i tych, którzy na przestrzeni lat grali dla Realu wie niemalże wszystko. Ma skubany taką głowę i pamięć do tych wszystkich dat, wyników. Wie z kim, w którym roku co wygrali, co przegrali i jak potoczył się mecz :D Dla mnie niebywałe. No i jakby obronili, to byłby przeszczęsliwy, a jak nie obronią, to smutek byłby ogromny, więc zdecydowanie wolę zwycięstwo, bo mu jeszcze serducho pęknie :o
Ale widzę, że nie tylko ja się tym trochę interesuję :D A mówią, że kobiety nie znają się na piłce nożnej :D
Haha no mój też uwielbiam, samochód z szalikiem itd choć mimmo wszystko bardziej pewnemu polskiemu klubowi [emoji14]

1496000528-aaaaaa.jpeg

To ostatni Jego prezent który dostał [emoji14]

Taaa ja nie mam wyjścia, najpierw śp. Tatuś fan piłkarski i bokserski, teraz chłopak...:D od dziecka z tatą oglądałam i cieszę się, że mam takiego faceta, choć czasem już tych wyjazdów kibicowskich mam dość [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to u nas tez byla burza o tego z Legii, ze niesłusznie [emoji14]

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Haha no ja się burzyłam baardzo, mój też...
Nie dziwię się, że niektórzy zagraniczni "fajterzy" nie chcą u nas walczyć...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Matko jedyna, tez weszlam na instagrama mamyginekolog i nie moge uwierzyc!!! 24 tydzien! A ja juz tak pewnie sie czuje w tym moim 22... Masakra, dzien dzis do wyciecia bedzie. :(

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
O matko ja ja śledzę tylko na fejsie a tam nic nie ma, Teraz patrzę na insta jakbyście nie napisaly nawet bym nie wiedziała.. Straszne :((
 
ewkap a ja tam nie lubie piłki wole ksw [emoji23][emoji23]

Ciekawe o ktorej dzisiaj zasne , wczoraj jakos po 3 bylo...
Jutro wizyta - piątkowa , ciekawe czy klamki znow nie pocałuje...



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t5d [emoji594]
 
reklama
Dzień nam zlecial miło i praktycznie ciągle na dworze:) chociaż jakoś nie mogę przestać myśleć o dzisiejszej przykrej wiadomości...nie wiem, jakoś głupia się nakręcam i swiruje...dobrze ze jutro wizyta. Odliczam do 12.15, do tego mąż idzie pierwszy raz ze mną:) dziewczyny sorki za glupie pytanie ale juz nie wiem... jak używacie detektora to serduszko slyszycie tak typowo tylko w jednym punkcie czy to mozliwe zebym słyszała i po prawej stronie pepka i po lewej? Odróżniam swoje tętno od malucha bo jest duzo wolniejsze ale nie wiem. [emoji14]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry