reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Dziewczyny! Właśnie zrobiłam sobie kawkę i zaczynam Was czytać :)
Powiem Wam ze ostatnio czas leci tak szybko albo może nie szybko ale intensywnie bo cały czas mamy coś zaplanowane, no i jeszcze córka miała ferie a mąż urlop. Przy 4osobowej rodzince trudno o nudę ;)
Pogoda jak narazie dopisuje, czasem to nawet wolałabym lekkie ochłodzenie bo ciężko wytrzymać
Jutro mam wizytę u dentysty a zapowiadają kolejny upalny dzien i aż się boje jak to będzie bo muszę jechać z synkiem autobusem dłuższy kawałek, jak będzie mi duszno to najwyżej wysiądziemy i poczekamy na następny
No dobra poczytam Was bo nie wiem nawet co dzisiaj robilyscie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się i ja po 2 komuniach dzisiejszej wczorajszej. Żal mi się zrobiło mamy ginekolog bo wiem co to strata dziecka ja straciłam w 20 tyg i teraz jestem w 20 więc mi podwójnie ciężko
 
My wrocilismy z jeziorka i McDonalds na kolacje. Moj sie wkurzyl, ze wsypal kreta a woda stala dalej caly dzien i w koncu odkrecil rure. Polecialo cale wiaderko takiego dziadostwa z rury w ścianie :( Jutro mam gadac z wlascicielka o tym, bo mielismy tydzien zlew zatkany i to juz 2 raz :/

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez nie mialam robione , i na nfz to raczej ciężko bedzie .
Ja wierze , ze z moim dzidziolem będzie ok i musi mi to wystarczyć.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t5d [emoji594]
Dziewczyny, kurde złapałam stresa teraz, bo ja tez nie miałąm robionej cytologi w ciąży:( a dzisaj mnie tak ciągnie brzuch koło pępka z prawej strony :(
 
Ja dla Piotrusia miałam, taki wielofunkcyjny na skórzanych paskach- był rewelacyjny [emoji173] I podoba mi się bardzo model Romantic [emoji4]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
Dziękuje za odpowiedz :) mało jest informacji na temat tych wózków
 
Dziękuje za odpowiedz :) mało jest informacji na temat tych wózków
Szczerze mówiąc to teraz też chciałam taki kupić bo tamten służył nam naprawdę długo... W tym wielofunkcyjnym jest bardzo dużo miejsca, synek spokojnie do dwóch lat mógł na spacerze w nim zasnąć... To i bardzo fajnie się w nim bujało dzięki tym paskom skórzanym zamiast amortyzatorów. Duzy plus to przekładana rączka-zawsze można było odwrócić dziecko od słońca [emoji4] Teraz też planowałam kupić,Ale się wstrzymałam bo Helenka dostała wózek od babci [emoji6]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
 
Cześć dziewczyny,
wczoraj w końcu zasnęłam (chyba o 1..), nie wiem kiedy mąż wrócił.
Ale jaja, bo dzisiaj rano mi mówi, że niestety nie zarobił na tym weselu.. a ja już czarne myśli, że jakąś stłuczkę miał... a go policja złapała i wlepiła mandat za przekroczenie prędkości [emoji23] choć może max o 10 przekroczył... a wlepili jak za 20... nie chciał dyskutować. Ale pan policjant dumnie użył argumentu, że przed 23 jest max 50km/h- była wtedy 22.50.. chamstwo! Ech ale się i tak ześmiałam :)

Sunday - widzę, że u Ciebie podobne zaopatrzenie :) super! Teraz jeszcze tylko parę rzeczy. U mnie- wózek + fotelik (mamy już pieniążki od taty), kocyk i podusia do wózka, poducha do karmienia (możliwe że dopiero po porodzie), dla mnie ze 2 staniki (będę kupować 2-pak z h&m te miękkie, a inne po porodzie), zapas chusteczek nawilżanych (zapoluję na te z rossmana).. i chyba tyle... :)

Beczulinda - po to tu jesteśmy żeby sobie pomagać. Aptekę najlepiej załatwić jednorazoro, bo wtedy przez internet jest taniej. Śmiało- możemy w odpowiednim dla Ciebie momencie razem stworzyć listę rzeczy :)

Spark - póki brzuszek nie wystaje mocno, a Ty czujesz komfort w tej pozycji, to raczej nie ma nic przeciw. Zazwyczaj ciało i maluszek dają znać jak jest coś źle. Ja np. z Kingą mogłam spać tylko na lewym boku, bo inaczej było mi źle..teraz przy Michale wolę na plecach.

Hajmal - gratulacje udanej wizyty i kolejnych dobrych wieści o córeczce!

Dziewczyny nie dajcie się zdołować złymi wieściami w internetach!!! Też jest mi mega przykro, bo podglądałam mamęginekolog... ale żyjemy teraz dla naszych dzieci i to jest ważniejsze! xBUMx ma rację- pozytywne myślenie razy milion!!! Anja też pięknie to napisała!

Igusiad - widzę, że nie tylko ja tak pięknie się opalam [emoji23] brawo za oryginalny wzorek!

Pięknego i POZYTYWNEGO DNIA!

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+3
No właśnie czasemm jak naa brzuchu leżę to maluch mnie kopie i się przekrecam, a czasem spokojnie nic się nie dzieje :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1495985493-aaaaaa.jpeg

Specjalnie dla Ciebie stadion Realu Madryt[emoji2]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom

Byłam, byłam :D Byliśmy w ubiegłym roku na wakacjach w Hiszpanii i wybraliśmy się z P. na mecz RM :) Nic ważnego, jakieś ligowe rozgrywki, ale mimo to emocje niesamowite :D

Dziewczyny, kurde złapałam stresa teraz, bo ja tez nie miałąm robionej cytologi w ciąży:( a dzisaj mnie tak ciągnie brzuch koło pępka z prawej strony :(

Z tego co hajmal pisała, to podczas cytologi ta bakteria nie jest wykrywana, tylko że trzeba pod jej kątem jakiś specjalny wymaz zrobić i materiał przebadać. Ale swoją drogą o cytologię też się upomnij koniecznie! Należy Ci się takie badanie jeśli prowadzisz ciążę w ramach nfz, a jeśli prywatnie, to przecież i tak za to płacisz, a ważne jest, żebyś jedną w trakcie trwania ciąży miała wykonaną.
 
Uroki kobiet w ciąży :D :D :D



Tak pomyślałam wczoraj An, że Ty pewnie też poszłaś późno spać :o
Ja się zawsze wkręcam w różne takie rzeczy i mimo, iż nie jestem żadnym ekspertem, to wczułam się tak, jakbym zęby zjadła na wszelakich sztukach walki :D
Za tydzień finał Ligi Mistrzów, a że P. zaszczepił we mnie uwielbienie do piłki nożnej, a w szczególności do Realu Madryt, to wyczuwam kolejny emocjonujący wieczór w roli głównej ze mną jako "ekspertem" :D :D
Haahahaaha mam to samo [emoji23] zaczęłam się wkurzac, że sędziowie pomogli legioniscie i wynik nieesprawiedliwy [emoji14]

Real mistrzostwo Hiszpanii już ma, czas na kolejne duże zwycięstwo :D i nerwyyy [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Haahahaaha mam to samo [emoji23] zaczęłam się wkurzac, że sędziowie pomogli legioniscie i wynik nieesprawiedliwy [emoji14]

Real mistrzostwo Hiszpanii już ma, czas na kolejne duże zwycięstwo :D i nerwyyy [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Nerwy o tyle większe, że po raz pierwszy w historii jako jedyny klub mają szansę obronić to mistrzostwo. Nie ukrywam, że mam nadzieję, że im się to uda, bo się po prostu martwię o mojego faceta :D On kocha ich jak jakiś nastolatek:D Całe życie kibicuje temu klubowi, o zawodnikach i tych obecnych i tych, którzy na przestrzeni lat grali dla Realu wie niemalże wszystko. Ma skubany taką głowę i pamięć do tych wszystkich dat, wyników. Wie z kim, w którym roku co wygrali, co przegrali i jak potoczył się mecz :D Dla mnie niebywałe. No i jakby obronili, to byłby przeszczęsliwy, a jak nie obronią, to smutek byłby ogromny, więc zdecydowanie wolę zwycięstwo, bo mu jeszcze serducho pęknie :o
Ale widzę, że nie tylko ja się tym trochę interesuję :D A mówią, że kobiety nie znają się na piłce nożnej :D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry