reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja bardzo lubię spać na brzuchu ale nie wyobrażam sobie tego teraz, mój brzuch jest za duży i tak tylko kombinuje z pozycjami ;)
Mamyginekolog nie czytam i nie oglądam i nawet nie wiem kto to jest ale szczerze współczuje, takie sytuacje zawsze daja do myślenia i wzbudzaja niepokój ale zgadzam się z dziewczynami my musimy myśleć teraz o naszym dzidziusiu
Mecze piłki nożnej oglądam z ogromnym zaciekawieniem i na serio kibicuje ale tylko te ważniejsze :) ksw oglądam dość często
Teraz już idę spać bo dzien był naprawdę i intensywny
Aa upałów nie znoszę, ogólnie to zawsze mi duszno i boje się ze zemdleje


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Bum musiałby sie dobrze chować przez tyle czasu [emoji23] zastanawiam się tylko czy detektor ma "większy zasięg"? [emoji14]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie serduszko Małej jest zawsze w tym samym miejscu [emoji4] I faktycznie bije 2x szybciej więc ciężko byłoby się pomylić [emoji6]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
 
Mnie maz obudzil wychodzac do pracy i pod oknem gadaja, ale bylam siku i ide spac dalej! [emoji14]

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kciukasy za dzisiejsze wizyty

Kasiux jak bym miala tyle ;( ;(
Jezdzimy do Dziwnowa bo pod Szczecinem mieszka moj brat, chcemy go odwiedzic zawsze. Znalezlismy tez super osrodek wypoczynkowy Zastal. Przy samej plazy ludzi malo super. Tyl ko ze wlasnie ta droga. Jezdzimy z mlodym na noc na poczatku prawie 12 godzin, w zeszlym v roku jak otwarli obwodnice Łodzi 9 godzin. To juz mniej ale i tak teraz nie do przejscia.
Na podroz wez sobie ze dwa jaski, ja sobie rozkręcam fotel, przekrecam na bok, pod brzuch poduszka pod glowe druga i nie jest tak zle
An moj dopiero wczoraj wodzial malutka. Stal zapatrzony jak sroka w kosc



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny.
Aaale mnie boli głowa... wstałam na siku i już nie mogę usnąć, a może by mi przeszło jakbym się jeszcze przespala...

Wczoraj miałam bardzo intensywna niedzielę i bardzo się martwiłam , bo nie czułam synka, ale wieczorem bardzo delikatnie dal o sobie znać ;-)

Chyba dziś będę leniuchowac za wczoraj. Obiadu nie mam, w domu bałagan, lodówka prawie pusta, ale nie mam najmniejszej ochoty na zajęcia domowe. Wyśle wieczorem męża na zakupy...

A Wy co dziś robicie?? :-)
 
Milegi dnia Dziewczyny[emoji4]ja uciekam do pracy, ale dzis tylko do 11.30[emoji4]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry [emoji4] ja też już nie śpię jakiś czas. Zaraz się szykuje na "widzenie" z Bobikiem. Nareszcie!! Może pokaże co ma między nóżkami. Już się nie mogę doczekać aż zobaczę jak urosło bo minęło duuużo czasu od ostatniego badania. Oczywiście mocno trzymam kciuki za resztę dzisiejszych wizyt.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też już nie śpię. Zasnęłam ok 1. Wyszykowalam syna do szkoły i chciałam jeszcze pospać ale już nie mogę.
Kciuki za dzisiejsze wizyty :-)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry