reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej dziewczyny...
Nie uwierzycie...
Znów mnie doktorek wystawił!Nie ma go w szpitalu. Prosiłam żeby dzwonił w razie jakichś zmian, a on odebrał tel i powiedział że nie może rozmawiać! Ja pieprze!! Ależ mi ciśnienie podniósł!! Znów przyjechaliśmy na darmo!!
Ponoć jest chory.
Zapisałam się w Grójcu prywatnie na 14. Kazali przyjechać, ale nie wiadomo czy mnie przyjmą, bo wszystkie Panie potwierdziły wizyty... pieprze. Zmieniam lekarza. Wieczorem wezmę od koleżanki namiary do jej lekarza i zadzwonię, czy zgodzi się prowadzić moja ciążę od połowy...
A teraz mamy do 14 sporo czasu więc jedziemy do IKEI.
Co za gość. Ale bym się wkur... takiego to tylko rozszarpac

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O jaaa Ewkap nie no chyba sobie koles jaja robi[emoji35] z tego co pamiętam to masz tam do niego nie mały kawałek? To przepraszam nie mógł łaskawie powiadomić pacjentów i odmówić wiyt? Masakra...nie dziwię Ci się, na Twoim miejscu tez bym zmieniła lekarza. A Ty do niego prywatnie czy na NFZ chodzisz?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej! Moj maz ma na imie Gabriel i na prawde spoko ma- wiekszosc ludzi go zapamietuje od razu. Dla synka mam kilka typow imion, mnie najbardziej podoba sie Cyprian ale jest jeszcze Olaf, Filip no i Gabrys Junior [emoji14] Zobaczymy... na razie Cyprian rzadzi ;)

Co do wyprawki ja mam dwa wozki z fotelikami, kocyki i dwa spiochy... :D Powoli zaczynam ogarniac :)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Plynu nie uzywam od tamtej ciazy. Ubrania po suszeniu w suszarce sa przyjemniejsze niz po plynie.

Wiem Vanja czasem sie takie polozne trafiają. Ja mialam moja porodowa polozna wlasnie taka, mowi zeby jej gruszke dac, wiec mowie ze nie mam mam fride - i daje jej a ona do mnie "Co to?"
Ja juz wiem co potrzebuje dopytac, min o bol plecow przy karmieniu, bol piersi podczas takie rwanie, co wziasc do szpitala i plan porodowy bo bym chciala dziecko kangurowac. No i niechce szczepic na wzw pd razu tylkp po jakims czasie. Jak wyglada ta czesc cesarkowa u nich

Powiem wam ze raz mi tylko jedna bezdzietna powiedziala ze ciaza to nie choroba. Tak to na szczescie nie mialam takich akcji. Ja to bym sie pewnie poryczala bo nie mam takiego wybuchowego podejscia i takich bab staram sie unikac.

Trzymam kciuki za wizyty

Ja tez zaraz na poczatku ciazy kupiłam walizkę na kolkach jest duzo lepsza od .torby


Ewka spolczuje, przechodzilam to samo na poczatku ciazy. Na pewno Cie poprowadzi. Udanych zakupow.

Pojechalam dzis rano do nowego rodzinnego. Bedzie musial uzupelnic wiedze ale przepisal mi clexan az 10 dawek. No ale dobre choc tyle.
Dzis u mnie brzydko, mrzy nic mi sie nie chce.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny ja już po wizycie jestem w domu na 95% spodziewam się dziewczynki [emoji173] 250g
Możecie mnie dodać do tabelki
1 ciąża, opolskie , dziewczynka , termin na 23.10
Super, gratuluje

___________________________

[emoji177] Maja - 05.04.2006r.

[emoji177] czekamy na drugą córeczkę, termin na 05.10.2017r.
 
Witam się :)
Przed chwilą wstałam i zbieram siły żeby do kuchni iść coś zjeść bo głodna jestem że hej :)
Co do hemoroidów to ja stosuję procto glywenol o ile dobrze pamiętam i widzę poprawę, przez te zaparcia w ciąży od razu mi wyskoczyły, dzięki maści mi nie dokuczają.
Witam nową mamę :)
Co do wyprawki dla dziecka to ja już cześć rzeczy mam głównie ciuszki, kosmetyki zamierzam kupić na samym końcu już.
Dziś idę na USG piersi bo mam guzek pod pachą od kilku miesięcy i trochę mam stres, chociaż lekarka mówi że nowotwor to chyba nie jest.
Trzymajcie kciuki, ja trzymam za wszystkie wizytujace dziewczyny :)
Trzymam mocno kciuki daj znać po badaniu
 
O jaaa Ewkap nie no chyba sobie koles jaja robi[emoji35] z tego co pamiętam to masz tam do niego nie mały kawałek? To przepraszam nie mógł łaskawie powiadomić pacjentów i odmówić wiyt? Masakra...nie dziwię Ci się, na Twoim miejscu tez bym zmieniła lekarza. A Ty do niego prywatnie czy na NFZ chodzisz?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Prywatnie. Ale dziś miałam mieć Usg w szpitalu na NFZ.
A z dobrych wiadomości to tyle, ze że już zapisałam się do innego. Na 13.30 prosił żebym przyjechała, przyjedzie wcześniej do pracy i przed wszystkimi pacjentkami mnie przyjmie. Od koleżanki mam namiary, bardzo go chwalila. Co prawda za to USG zapłacę u niego 320 zł, ale już mi się spodobało jego podejście do mnie. Od razu zapytał, czy już miałam to USG prenatalne robione i w ogóle chwilę pogadaliśmy, powiedział że rozmowę skończymy jak sie zobaczymy. To nie będę jechała do tego Grojca na 14, bo i tak nie wiadomo czy by mnie przyjęli. Już mam lepszy humor ;-)
 
Ewelina gratulacje...
Ewkaa wiecej bym do takiego dziada nie poszla...tak w konia zrobic i to juz chyba kolejny raz z tego co kojarze...
To dobrze ze do innego sie zapisalas...trzymam kciuki i czekamy na info...
 
Hej dziewczyny...
Nie uwierzycie...
Znów mnie doktorek wystawił!Nie ma go w szpitalu. Prosiłam żeby dzwonił w razie jakichś zmian, a on odebrał tel i powiedział że nie może rozmawiać! Ja pieprze!! Ależ mi ciśnienie podniósł!! Znów przyjechaliśmy na darmo!!
Ponoć jest chory.
Zapisałam się w Grójcu prywatnie na 14. Kazali przyjechać, ale nie wiadomo czy mnie przyjmą, bo wszystkie Panie potwierdziły wizyty... pieprze. Zmieniam lekarza. Wieczorem wezmę od koleżanki namiary do jej lekarza i zadzwonię, czy zgodzi się prowadzić moja ciążę od połowy...
A teraz mamy do 14 sporo czasu więc jedziemy do IKEI.

No żarty jakieś !! Zmieniaj i się nawet nie zastanawiaj... Bo raz może się każdemu zdarzyć, ale dwa... Gdzie tu szacunek do Pacjenta . Wrrrrrr !
Ale Ty się oczywiście nie denerwuj :D nie w tym stanie :)
 
reklama
O jaaa Ewkap nie no chyba sobie koles jaja robi[emoji35] z tego co pamiętam to masz tam do niego nie mały kawałek? To przepraszam nie mógł łaskawie powiadomić pacjentów i odmówić wiyt? Masakra...nie dziwię Ci się, na Twoim miejscu tez bym zmieniła lekarza. A Ty do niego prywatnie czy na NFZ chodzisz?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

No 70 km do niego mam. Niby to nic w porównaniu z tym co Natasza do tego swojego ma, ale też wyprawa niezła i pół dnia trzeba poświęcić...
Już będę miała trochę bliżej ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry