reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
W ogole to cześć Wam !
Wstałam z bolem głowy, jest mi nie dobrze i mam dosc juz.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
Zmierz sobie lepiej ciśnienie bo mnie też głowa bolała od kilku dni i okazało się że mam ciśnienie za wysokie i stad ból głowy :)
 
reklama
Zmierz sobie lepiej ciśnienie bo mnie też głowa bolała od kilku dni i okazało się że mam ciśnienie za wysokie i stad ból głowy :)
Ciśnienie mam ok , bo ja musze mierzyć 3x dziennie.

Wzielam kąpiel to trochę lepiej - przejdzie..

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
 
hej dziewczyny :) dzis was nadrobię do konca, jestem za zamknieciem watku, wiec jesli zakladacie nowy to zaproscie mnie do niego :) nie czuje sie za dobrze, wiec jak jjz sie ogarne to napisze, milego dnia :)

12.10.2017 [emoji480]
 
Ja mam tak cały czas :( Całą ciążę i do tego co chwilę mam infekcję. Przejdzie na tydzień, max dwa i znowu.

I czym się ratujesz ? Jak to leczysz? U mnie od początku ciąży też ciągle infekcje... badania moczu robię co 2 tygodnie i tylko raz (!) wyszly mi dobrze... Nie wiem, czy to przez te moje nerki nieszczęsne, czy co... myje sie 3x dziennie na zmianę białym jeleniem szarym mydłem i płynem ginekologicznym LACTACYD, majtki noszę tylko bawełniane, seksu nie uprawiamy, więc mąż żadnych bakterii mi nie "sprzedaje"... ręce opadają...
 
Ciśnienie mam ok , bo ja musze mierzyć 3x dziennie.

Wzielam kąpiel to trochę lepiej - przejdzie..

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
Aaaaa to dobrze :) ja miałam zawsze super a przed chwila jak mierzyłam 144/70, zastanawiam się jakie w ciąży powinno być
 
Aaaaa to dobrze :) ja miałam zawsze super a przed chwila jak mierzyłam 144/70, zastanawiam się jakie w ciąży powinno być
Twoje górne ciśnienie jest zdecydowanie za wysoki, zmierz w spoczynku za jakiś czas i jak wciąż będzie wysokie to jedz na ip. W ciąży ciśnienie na ogół jest niższe niż przed a wysokie trzeba koniecznie skonsultować z lekarzem

[emoji127] 28.10.2017
 
Witam
U nas znowu ładna pogoda wiec narzekać nie można, ale zaraz zmykam do lekarza skonsultować wyniki mojej córy bo robiłam jej wszystkie podstawowe badania
Co do infekcji dróg rodnych to ja mam wrażenie że je mam a na ostatniej wizycie moja gin mówi że nie mam, odkąd biorę luteinę dopochwową to też bez wkładki się nie ruszam
Bum u mnie proszę dopisz chłopaka, mam nadzieję ze już się nic w tej kwestii nie zmieni bo psychicznie jestem na niego już nastawiona :)
Hajmal no chyba ja cię jeszcze biję z prenatalnymi na końcu bo poród mam na 08.10 a jeszcze nie zapisana jestem na połówkowe ale już mi dawno zapowiedziano że na maj nie ma numerków a na czerwiec nadal jeszcze nie zapisują :angry::angry: super już zgromadziłaś wyprawkę
Agatki obyś znowu nie wylądowała w szpitalu
Akilegna trzymam kciuki żeby w szpitalu pomogli i szybko wypuścili cię do domu
Super że wszystkie wczorajsze wizyty udane
Kciuki zaciśnięte za dzisiejsze wizyty, ja odliczam dni do piątku
 
Twoje górne ciśnienie jest zdecydowanie za wysoki, zmierz w spoczynku za jakiś czas i jak wciąż będzie wysokie to jedz na ip. W ciąży ciśnienie na ogół jest niższe niż przed a wysokie trzeba koniecznie skonsultować z lekarzem

[emoji127] 28.10.2017
Te które napisałam jest właśnie w stanie spoczynku bo akurat na tv sobie patrze :) napisałam do mojej pani doktor i zobaczę co on powiem mi na te ciśnienie
 
O to czekam na relacje z oględzin.
Co do tych niemieckich to hmm sama muszę się podowiadywać...napewno kindergeld 192 e miesięcznie, i słyszałam coś o jakimś (jakby) macierzyńskim 300 e miesięcznie przez rok, albo 150 przez 2 lata. Nie znam szczegółów komu się należy ale chyba się łapiemy bo znajoma dostała a ona niepracowała tylko jej mąż.
Ostatnio też w urzędzie kobieta nam powiedziała bo zauważyła że ja z brzuszkiem, że możemy się gdzieś zgłosić (mam to zapisane) i można dostać ok 300 e na wyprawke dla dziecka (ale to zależy od dochodu, niewiem do jakiej to kwoty jest).

No właśnie też słyszałam o tym 300e, ale to jest właśnie dla kobiet, które siedzą z dzieckiem w domu i w tym czasie mogą podjąć minijob. Kindergeld mąż i tak powinien dostać, nawet jak dziecko będzie w Polsce.
Ja słyszałam o wyprawce z caritas i jeszcze czegoś, ale jak wiadomo, mało kto coś Ci powie z Polaków, trzeba Niemców pytać :)
 
reklama
Aaaaa to dobrze :) ja miałam zawsze super a przed chwila jak mierzyłam 144/70, zastanawiam się jakie w ciąży powinno być
od 135/90 już jest w ciąży wysokie .
Ja nadgarstkowym jak mierzylam mialam dzień w dzień od 140-160 / 80-90 .
Tym naramiennym nowym mam nawet ok teraz mialam 128/81 , tylko u mnie znów puls wysoki wyskakuje teraz mialam 127 aż , musze temu ginowi powiedzieć niech mi jakies badania na to da.




[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry