reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
1495310739-aaaaaa.jpeg

W końcu zaczęłam ogarniać ciuszki dla Helenki i doszłam do wniosku że zdecydowanie zabraknie mi miejsca [emoji23][emoji23][emoji23]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Hej dziewczyny :) Dawno się nie odzywałam... może mnie jeszcze co nie które pamiętają :p miałam chyba ze sto stron do nadrobienia :O nie dałam rady.. cofnełam się o 20 str tylko..
Super że wszystko u Was w porządku, fotki bąbli rewelacja :)
Ewka szacun dla Ciebie! Uratowałaś psiaka :)
Czytałam że Ewka i Hajmal macie cukrzycę ciążową.. współczuję.. ja miałam już stwierdzona daaaawno temu i wiecie diabetolog straszyła mnie nawet isuliną na noc, bo ja miałam za wysoki na czczo. Wyniki po krzywej 100 na czczo, po 1h 102 i po 2h też 102. Dieta 7 posiłków dziennie, 4 x dziennie mierzyć glukometrem i wiecie co.. Żadnej! diety nie stosowałam, a wyniki w normie. Posiłków jadłam max 4 w ciagu dnia i jadłam cały czas jak wcześniej.. Chciałam zrobić jeszcze raz krzywą, ale byłam chora, tydzień brałam antybiotyk wiec nie było sensu, bo wyniki mogłyby wyjść zakłamane.. Poszłam na kontrolę do diabetolog - innej niż za pierwszym razem i stwierdziła, że to nie cukrzyca ciążowa, a bardziej "moja" i że generalnie wszystko w porządku. Kontrolować się nadal muszę glukometrem, gdyby znów miały być jakieś wahania, ale póki co wszystko w normie. Trochę to dziwne i mi się wydaje ze lekarze na wyrost dają diety bo to nie zaszkodzi, a w razie WU wyjdzie tylko na plus :)
Badania prenatalne mam dopiero 8.06 chyba zeświruje do tego czasu, bo ja wciąż bardzo mało, a praktycznie w ogóle nie czuję ruchów.. :( W pierwszej ciąży to pamiętam że już synek szalał a tu cichutko siedzi.. Płacę 180 zł jak za zwykłą wizytę, a na każdej mam 3d i muszę Wam pokazać jak pięknie zapozował ostatnio :D No i potwierdził się chłopak :) Naśmiałyśmy się z ginem bo ledwo mi przyłożyła głowicę od usg a tam bach, jajka na ekranie :D Od razu pokazał z kim mamy do czynienia :p Cieszę sie bardzo, ale powiem Wam że gdzieś tam z tyłu głowy ciągle mi się przewija myśl, że szkoda że nie córka..... No ale będzie Mikołaj.. chyba, bo M chce bardzo Mikołaja, choć ja jakoś nie do końca jestem przekonana jeszcze :p
Lini na brzuchu jeszcze nie mam i obym nie miała, bo nie podoba mi się :p
A co do piwka to zdarza mi się wypić Lecha Free/Karmii/Warkę 0.. nie przesadzajmy z tym 0,5%... o ile mowa o jednym a nie o trzech pod rząd na przykład :p
Ehh się rozpisałam.. a chciałam jeszcze się odnieść do kilku z Was i of kors już uciekło z głowy, co, komu i jak..
18426675_1486062214748313_567433903_o.jpg
zobaczcie jak się uśmiecha <3
18471900_1486147611406440_840232618_o.jpg
 

Załączniki

  • 18426675_1486062214748313_567433903_o.jpg
    18426675_1486062214748313_567433903_o.jpg
    99,5 KB · Wyświetleń: 666
  • 18471900_1486147611406440_840232618_o.jpg
    18471900_1486147611406440_840232618_o.jpg
    174,9 KB · Wyświetleń: 660
Hej dziewczyny :) Dawno się nie odzywałam... może mnie jeszcze co nie które pamiętają :p miałam chyba ze sto stron do nadrobienia :O nie dałam rady.. cofnełam się o 20 str tylko..
Super że wszystko u Was w porządku, fotki bąbli rewelacja :)
Ewka szacun dla Ciebie! Uratowałaś psiaka :)
Czytałam że Ewka i Hajmal macie cukrzycę ciążową.. współczuję.. ja miałam już stwierdzona daaaawno temu i wiecie diabetolog straszyła mnie nawet isuliną na noc, bo ja miałam za wysoki na czczo. Wyniki po krzywej 100 na czczo, po 1h 102 i po 2h też 102. Dieta 7 posiłków dziennie, 4 x dziennie mierzyć glukometrem i wiecie co.. Żadnej! diety nie stosowałam, a wyniki w normie. Posiłków jadłam max 4 w ciagu dnia i jadłam cały czas jak wcześniej.. Chciałam zrobić jeszcze raz krzywą, ale byłam chora, tydzień brałam antybiotyk wiec nie było sensu, bo wyniki mogłyby wyjść zakłamane.. Poszłam na kontrolę do diabetolog - innej niż za pierwszym razem i stwierdziła, że to nie cukrzyca ciążowa, a bardziej "moja" i że generalnie wszystko w porządku. Kontrolować się nadal muszę glukometrem, gdyby znów miały być jakieś wahania, ale póki co wszystko w normie. Trochę to dziwne i mi się wydaje ze lekarze na wyrost dają diety bo to nie zaszkodzi, a w razie WU wyjdzie tylko na plus :)
Badania prenatalne mam dopiero 8.06 chyba zeświruje do tego czasu, bo ja wciąż bardzo mało, a praktycznie w ogóle nie czuję ruchów.. :( W pierwszej ciąży to pamiętam że już synek szalał a tu cichutko siedzi.. Płacę 180 zł jak za zwykłą wizytę, a na każdej mam 3d i muszę Wam pokazać jak pięknie zapozował ostatnio :D No i potwierdził się chłopak :) Naśmiałyśmy się z ginem bo ledwo mi przyłożyła głowicę od usg a tam bach, jajka na ekranie :D Od razu pokazał z kim mamy do czynienia :p Cieszę sie bardzo, ale powiem Wam że gdzieś tam z tyłu głowy ciągle mi się przewija myśl, że szkoda że nie córka..... No ale będzie Mikołaj.. chyba, bo M chce bardzo Mikołaja, choć ja jakoś nie do końca jestem przekonana jeszcze :p
Lini na brzuchu jeszcze nie mam i obym nie miała, bo nie podoba mi się :p
A co do piwka to zdarza mi się wypić Lecha Free/Karmii/Warkę 0.. nie przesadzajmy z tym 0,5%... o ile mowa o jednym a nie o trzech pod rząd na przykład :p
Ehh się rozpisałam.. a chciałam jeszcze się odnieść do kilku z Was i of kors już uciekło z głowy, co, komu i jak..
Zobacz załącznik 807378 zobaczcie jak się uśmiecha <3
Zobacz załącznik 807379
Ale ładnie zapozował :) oby mój też w środę pokazał się tak jak twój :)
 
Wrrrr czyli u mnie znów coś ...

To jest nie mozliwe , ze jest 22 a ja juz w łóżku leże , moje dziecię spi i ja chyba tez ide [emoji5]

To ile nas w pon wizytuje? Duzo dzieciaczkow poznamy [emoji4]
1. Ja
2. Sunday

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t3d [emoji272]
Ja mam w poniedziałek prenatalne :)
 
reklama
Hej dziewczyny, ja sie nie odzywalam dzis, bo od 14 w Wadowicach bylam, wrocilam przed chwila i na kolacje zamowilismy sobie pizze, pozarlam dwa kawalki i mam ochote na jeszcze :D milego wieczoru, padam, wiec dojem i ide spac! Do jutra, dobranoc :*

12.10.2017 [emoji480]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry