reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja wiem czy lepeiej druga ...:) w drugiej nic nie licze nic nie czytam i nie sprawdzam nie domyślam sie czekam na wizyte i juz - nie nudze sie s domu [emoji23]spie jak mops bo padam pierw praca potem szaleje z maluchem potem jak pojdzie spac ogarniam teoche w domu wiec padam jak mucha.

Natura mi pomaga bo nie mamporanntch mdlosci jak musimy aie szybko wyszykowac do prscy i przedsKola tylko wieczorne :) Hahhaahha

Wie maz corka ( ale nic nie kuma z tego ) chrzestna corki ( ktora tez jest s ciazy ) i kolezanka ktora tez jest w ciazy jak my i pierwsze corki mamy urodzone z jednym dniem różnicy Jahahah i to wszystko rodzinie powiemy po połowkowym


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurde ja to się zastanawiam czy to normalne że ja w ogóle mdłości nie mam , wymiotów nic :) chociaż może to jeszcze za wcześnie
 
Kurde ja to się zastanawiam czy to normalne że ja w ogóle mdłości nie mam , wymiotów nic :) chociaż może to jeszcze za wcześnie
Ja z pierwszą ciążą nie miałam żadnych objawów oprócz brak @ więc nie ma co się tym przejmować możesz łagodnie przejść.Jedynie co choróbstwo złapało mnie w sylwestra na imprezie wymiotowałam i gorączka w Nowy rok nie odbyło się bez pozostawienia mnie w szpitalu.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas póki co tylko maz i moja mama ;) czekam na wizytę ;) Ale rozglosimy dopiero po 1 trym. Pozdrawiam Was dZiewczyny ! Xbumx nie mierze póki co ciśnienia bo te pomiary jesZcze bardziej mnie stresuja , a cZuje się dobrze ;)
 
a5a1e97c756c8729115e8a934a2ea24a.jpg


Ooo! Nie wytrzymalam do niedzieli, zrobilam przed chwila test....chyba juz nie ma watpliwosci. Ostatnia @ 7.01, tp 13.10. Moja intuicja mnie nie zawiodla.

Musze sie oswoic z tym faktem, do gienka moge dopiero pojsc 8/9 tc, bo wyjezdzam. Nie za pozno ?

Pozdrawiam wszystkie serdecznie, zostaje z Wami ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
a5a1e97c756c8729115e8a934a2ea24a.jpg


Ooo! Nie wytrzymalam do niedzieli, zrobilam przed chwila test....chyba juz nie ma watpliwosci. Ostatnia @ 7.01, tp 13.10. Moja intuicja mnie nie zawiodla.

Musze sie oswoic z tym faktem, do gienka moge dopiero pojsc 8/9 tc, bo wyjezdzam. Nie za pozno ?

Pozdrawiam wszystkie serdecznie, zostaje z Wami ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Cieszę się że zostajesz.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
a5a1e97c756c8729115e8a934a2ea24a.jpg


Ooo! Nie wytrzymalam do niedzieli, zrobilam przed chwila test....chyba juz nie ma watpliwosci. Ostatnia @ 7.01, tp 13.10. Moja intuicja mnie nie zawiodla.

Musze sie oswoic z tym faktem, do gienka moge dopiero pojsc 8/9 tc, bo wyjezdzam. Nie za pozno ?

Pozdrawiam wszystkie serdecznie, zostaje z Wami ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W sam raz ja tez ide na pierwszą wizyte 8/9tyg wtedy na spokojnie powinno wszystko być widać. [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry