reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
xBUMx - akurat tym razem robię prenatalne w Katowicach w Gyncentrum, bo mam skierowanie. Poprzednio miałam u lekarza z Genomu :)

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 19+0
 
reklama
Ale macie tempo z wiadomościami co nadrobię i chce odpisać to kolejne strony leca.

Co do wózka 3 kołowego to jest fantastyczny do sklepu po chodnikach i po parku z gładkimi ścieżkami. Ja osobiście miałam 4 koła pompowana bardzo terenowe bo dookoła mam sporo lasów to sprawdził się doskonale. Bo sąsiadka z identycznym wózkiem jak na zdjęciu po lesie już nie poszalala. Dla tego musisz wiedzieć po jakim terenie będziecie śmigać.
 
JustaKacper- śliczności! [emoji7] zakochałam się w tych śpiochach różowych w kropeczki. Jak będzie synek, to też zamierzam tam zakupy robić [emoji38]

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 19+0
 
xBUMx - akurat tym razem robię prenatalne w Katowicach w Gyncentrum, bo mam skierowanie. Poprzednio miałam u lekarza z Genomu :)

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 19+0
Bo ty do Ziomka chodzisz jak dobrze pamietam?
Ja nie dostalam skierowania, wiec musze robić prywatnie w Medico na bytomiu ...


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t0d [emoji272]
 
Bo ty do Ziomka chodzisz jak dobrze pamietam?
Ja nie dostalam skierowania, wiec musze robić prywatnie w Medico na bytomiu ...


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t0d [emoji272]
Tak- tym razem mam skierowanie od Ziomka właśnie. 3 lata temu nie dał...

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 19+0
 
Spark ja wiem że to nie jest łatwa "praca" ale ona się upiera że mały musi spać bo w przedszkolu będzie miał leżakowanie .
Od lipca pewnie będę już na chorobowym to wprowadzę swój tryb dnia.
To akurat głupi argument.. w sensie lezakowanie a spanie w domu, przecież dzieciaki na lezakowaniu spać nie muszą, wystarczy, że się wyciszą

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sliczne te ciuszki.

Maz mi wlasnie przywiozl wyniki krzywej cukrowej.
Nie wiem do konca jak interpretowac tj jak bardzo sa zle.
Mam tylko nadzieje ze sie nie bede musiala kluc.

1494946163-aaaaaa.jpeg
 
To akurat głupi argument.. w sensie lezakowanie a spanie w domu, przecież dzieciaki na lezakowaniu spać nie muszą, wystarczy, że się wyciszą

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja to z przedszkola pamiętam leżakowanie jako najgorszą karę. Nigdy jako dziecko przedszkolne nie spałam, zawsze późno wstawałam (9-10) i późno się kładłam (22-23).
Mój mąż za to z tych, co spali w przedszkolu i w domu się kładł po dobranocce :p
 
B
U ROBIKA kupowalas? Aaa cudne [emoji7] fajnie masz , ze mozesz do nich podejść osobiście [emoji4]
Dla dziewczynki cudne te ubranka [emoji5]
1494943256-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t0d [emoji272]




Bum bylam u Robika bo moi chlopcy chcieli ze mna pojechac i zobaczyc co jest...no i z pusta reka wyjsc nie moglam... A body i love dad to jak moj zobaczyl to juz z rak nie wypuscil...
Te rozowe spioszki z sukienka to juz od dawna chcialam kupic...wzielam do tego biale body i opaske...
Bylam we flamingu na wiejskiej...tez fajne rzeczy maja a ceny mniejsze niz w swiecie dziecka
Np. Rozek zwykly 32 zl a z minky 38...pieluchy tetrowe po 3.50....
Tam kupilam te body i koszulke z napisami...tylko ze wszystko co dla dziewczynki mi sie podobalo to rozowe bylo...wiec bardzo nie mialam wyjscia...
 
reklama
Dasz radę :) ja stoję/ chodzę w pracy ok. 10 godzin i daje radę :) mam przerwy max 5-10 minutowe, co prawda pracuje 3 dni w tygodniu, jedyne co to niesamowicie mnie wtedy bolą nogi i po powrocie do domu moczę je w szarym mydle i jest ok :)
Gratuluje synusia Malinowa :)
Ja dzisiaj dzień wolny od pracy to nadrobiłam obowiązki, wyprasowalam stertę prania i piekę placka, wyszłam na chwile na hamak odpocząć ale przyszedł deszcz :(
Ciasto jeszcze czeka na pokrycie galaretka [emoji14]
Zobacz załącznik 806711
Zobacz załącznik 806713
Mmmm zabije ale mi sie zachcialo takiego ciasta moze jutro po wizycie jak wszystko dobrze pojdzie wstapie do cukierni i kupie jakies dobre ciasto :)

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry