reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć dziewczyny!
Ja już po komunii. Jakoś ogarnęłam, chodź nie było łatwo_Od 5 rano na nogach do 23. Ale już po więc ok.
Wkurzyłam się bardzo bo nigdzie nie mogę umówić się na połówkowe...Wszędzie zajęte już terminy albo systemy się zawieszają.masakra. Chyba do mojego gina się umówię i będę musiała zapłacic 150 , a takto bym miała za darmo na nfz ze skierowaniem.
A jutro rano idę na badania;morfologia i mocz.

Anja-a ty jesteś z Łodzi? może koło siebie mieszkamy :) Bo ja w okolicach P-nic.

Jestem w samiutkiego Bełchatowa :) W Łodzi kiedyś mieszkałam i studiowałam. A Ty skąd dokładnie jesteś?
Co do wózka, to ja wprawdzie z żadnymi jeszcze doświadczeń swoich osobistych nie mam, ale też słyszałam dużo opinii o tych 3 kołowych, że są bardzo wywrotowe. Choć wizualnie faktycznie wygląda jak laleczka ;)
 
reklama
XBUMX tak to biszkopt, na to masa budyniowa, truskawki/delicje (bo brakło mi truskawek) i na to poszła galaretka :D
Ewkap, Ewcia12310 przepraszam ze narobiłam smaka :)

Ja od kilku dni mam niepowstrzymana chęć na słodkie... Ciagle cos ukraadkiem podjadam a ciasto chodziło tak za mna ze musiałam je zrobic... A na początku ciązy ciagle tylko pomarańcze i pomarańcze... Ciekawe kto sie tam kryje w tym moim brzuszku :p w 12 tyg mowili ze na 70% chłopak ale to troche mało pewności potem niestety nie chciał sie ujawnić wiec czekam do poniedziałku zeby wkoncu sie dowiedzieć :))
 
Z tego co się dowiadywałam, to najprędzej mieszkanie w spółdzielni, ale to też jest kaucja, czy tam wkład spółdzielczy.
Coś mi teraz facet mówił, z którym jechałam, że on składał wnioski u księgowej i został mu przyznany dodatek do mieszkania i oni mu przydzielają mieszkanie, które obejmie ten dodatek. O to właśnie musimy się dowiedzieć. My mieszkamy pod Monachium, które jest bogatym miastem i tu się latami czeka na mieszkanie socjalne, bo jest dużo pracy i chętnie tu ludzie przyjeżdżają.
W Hamburgu tez nie ma czegoś takiego jak pisze Lili,na jakiekolwiek mieszkanie jest wymagana kaucja, ciaza nie ma tutaj żadnego znaczenia. Jedyne co dla nich się liczy to spory stały dochód i tylko na tej podstawie można dostać mieszkanie
 
Piekne ciuszki kupilyscie :) ja to po dzis chyba ze 100 kg przytyje, co chwile cos jem i siedze na ipli i czekam na pierwsza milosc, ja sie pytam gdzie moj jutrzejszy odcinek?!

12.10.2017 [emoji480]
 
Wróciłam od lekarza :) to nadal dziewczynka!! :) niestety główkę odwróciła i pierwszy raz nie było widać jej buźki
Wazy 340g, wszystkie pomiary idealne
Ja przytyłam w ciąży 4kg ale najlepsze jest to ze te 4 kilo to w ciągu 4 tygodni bo wcześniej waga stała
Jedyny minus to wysokie ciśnienie 170/80 ale lekarz powiedział ze narazie nic nie muszę brać ale należy kontrolować wiec zaraz po wizycie poszliśmy do apteki i kupiłam ciśnieniomierz :) w domu już ciśnienie idealne, tak czy inaczej muszę kontrolować
 
Piekne ciuszki kupilyscie :) ja to po dzis chyba ze 100 kg przytyje, co chwile cos jem i siedze na ipli i czekam na pierwsza milosc, ja sie pytam gdzie moj jutrzejszy odcinek?!

12.10.2017 [emoji480]
Tez czekam i nie ma ...

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t0d [emoji272]
 
Wróciłam od lekarza :) to nadal dziewczynka!! :) niestety główkę odwróciła i pierwszy raz nie było widać jej buźki
Wazy 340g, wszystkie pomiary idealne
Ja przytyłam w ciąży 4kg ale najlepsze jest to ze te 4 kilo to w ciągu 4 tygodni bo wcześniej waga stała
Jedyny minus to wysokie ciśnienie 170/80 ale lekarz powiedział ze narazie nic nie muszę brać ale należy kontrolować wiec zaraz po wizycie poszliśmy do apteki i kupiłam ciśnieniomierz :) w domu już ciśnienie idealne, tak czy inaczej muszę kontrolować
Kuzde duże te ciśnienie , kontroluj [emoji4]
To córeczka raczej zostanie [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t0d [emoji272]
 
Wróciłam od lekarza :) to nadal dziewczynka!! :) niestety główkę odwróciła i pierwszy raz nie było widać jej buźki
Wazy 340g, wszystkie pomiary idealne
Ja przytyłam w ciąży 4kg ale najlepsze jest to ze te 4 kilo to w ciągu 4 tygodni bo wcześniej waga stała
Jedyny minus to wysokie ciśnienie 170/80 ale lekarz powiedział ze narazie nic nie muszę brać ale należy kontrolować wiec zaraz po wizycie poszliśmy do apteki i kupiłam ciśnieniomierz :) w domu już ciśnienie idealne, tak czy inaczej muszę kontrolować
A w którym tyg. Jesteś?
 
Hej dziewczyny, ja z lipcówek :) czy ktoras tutaj zastanawia sie nad pobraniem i przechowywaniem krwi pepowinowej ? :) nie nie to zadna reklama :) poprostu my sie zdecydowalismy i gdyby byli tu tez tacy zainteresowani to prosze odezwijcie sie do mnie na prv,podam wtedy wam co zrobic - ja dostane znizke na kolejny rok przechowywania a wy 200 zl rabatu przy podpisaniu umowy/ a to duzo :) z gory dziekuje i zapraszam na prv jak co :) katja.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry