reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja też jestem co chwilę głodna, tylko u mnie jeszcze okropne mdłości i już nie wiem czy mdli mnie bo zjadłam czy z głodu ;d też mam bóle podbrzusza i oczywiście sobie wmawiam że to na pewno źle, a jak mnie zaboli przy kichaniu to w ogóle bym najchętniej przesunęła wizytę u lekarza na już żeby wiedzieć czy wszystko ok..
to nie jestem sama :) ja bym mogła mieć wizyty codziennie żeby wszystko widzieć co i jak, hehe. Pierwsze dziecko i trochę wyczekiwane, więc jak coś mnie zaboli to od razu jestem w strachu, a te bóle podbrzusza to prawie cały czas mam, niekiedy tak falowo przechodzą z prawego jajnika na lewy.
 
reklama
Ej dziewczyny a może będziemy robić sobie zdjęcia co jakiś czas jak nasze ciało się zmienia, a później bliżej porodu skleimy takie 9 zdjęć i siebie tutaj pokażemy :) Widziałam już coś takiego, ogólnie nawet fajna pamiątka później jest, nawet dziecku pokazać za jakieś 10 lat jak rósł :)
 
Ej dziewczyny a może będziemy robić sobie zdjęcia co jakiś czas jak nasze ciało się zmienia, a później bliżej porodu skleimy takie 9 zdjęć i siebie tutaj pokażemy :) Widziałam już coś takiego, ogólnie nawet fajna pamiątka później jest, nawet dziecku pokazać za jakieś 10 lat jak rósł :)

2f15019f74dd6376e9bf70e9cd22ed95.jpg
. Polecam :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
c411e1ff8b7b5bd578e30aff74b9142b.jpg


Przed w trakcje i po :)

Super pomysl
 
Co do brzucha to mój już wygląda na ok 5 mc po porzedniej mi został i duzo waże wchodze wysoka waga początkowa pierwsza ciąża 60kg przy wzroście 155cm a teraz 69kg

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj tez jest spożywczy haha , ale dla deugiego dziecka to nawet i 2razy taki mogę mieć [emoji38]

Utworzcie sobie wątek nasze brzuchy i tam sobie wklejajcie [emoji6]

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
reklama
Co do brzucha to mój już wygląda na ok 5 mc po porzedniej mi został i duzo waże wchodze wysoka waga początkowa pierwsza ciąża 60kg przy wzroście 155cm a teraz 69kg

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Tylko nie rezygnuj po ciazy z tych 60kg czy ile sobie wymarzysz bo nie jedtes skaza na te kg ! Poytywne nastawienie i troche silnej woli :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry