reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mi to jest naprawde obojetne. Na poczatku jak sie staralismy to gdzies w glowie byla ta corcia. A jak poczatki ciazy byly tragiczne to mysle tylko kiedy ten pazdziernik bedzie [emoji23]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny na jakie wózki się decydujecie ? Jeśli chodzi o markę ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mi to jest naprawde obojetne. Na poczatku jak sie staralismy to gdzies w glowie byla ta corcia. A jak poczatki ciazy byly tragiczne to mysle tylko kiedy ten pazdziernik bedzie [emoji23]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale jak sie ma chłopaków to fajnie by mieć córkę tez [emoji4]
Nam sie udało hehe corka a teraz synus [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t5d [emoji272]
 
Hej dziewczyny na jakie wózki się decydujecie ? Jeśli chodzi o markę ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
I ma przyjść w czwartek baby merc faster 2 style

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t5d [emoji272]
 
Ja chodze do koscila na krotkie msze. Chcialam od dzis chodzic na sama majowke ale znow mi zawalilo zatoki wiec leze z termoforem i probuje je wygrzac.

Witam nowe mamy

Mam 28 maja prenatalne, poprosze lekarza by sprawdzil czy u malej siusiak nie urósł, to bedzie 21 tc jak potwierdzi ze dziewczynka to bede prawie pewne.
Tylko juz nie moge sie doczekac zakupow. Dla chlopcow nie ma takich mozliwosci zakupowych.
W kazdym razie na ciuchy pojade i jak beda ladne sukienki to kupie a jak mojej Zosi urosnie siusiak to moze ktos odkupi te sukienki na olx.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny,
wczoraj po powrocie od rodziców tylko kąpiel, kolacja i kochane łóżeczko.
Dziś dzień na luzie. Byłam z córą w kościele (zaczęła lubić msze!), więc też jeden spacer za nami. Teraz "tnie komara" u siebie, a ja mam spokój i czas żeby Was poczytać i pobuszować w necie. Tym razem u mnie była kłótnia małżeńska, więc tyle dobrze że S. poszedł do pracy... burę zebrał, że buja w obłokach- przyjdzie z pracy i ma wszystko gotowe, a co gorsza przyjmuje to tak, jakby zawsze tak miało być... Po części to moja wina, ale same wiecie jak trudno jest czasem odpuścić któryś z obowiązków domowych, bo potem źle samej ze sobą... wybaczcie za wylewanie żali.
Mam nadzieję, że wyczerpałam limit nieszczęść na dziś- życzę Wam miłego popołudnia!

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 16+5
om 17+3
Ja ostatnio też o tym rozmowe miałam... mówię: zrób w sb obiad (bo u teściów teraz i zwykle ja sr i sb robię), a on: jak Ty nie zrobisz, to mama zrobi i tyle...
Się wkurzylam i mówię: o nie nie, jak będziemy mieszkać osobno to sama nie bd robić wszystkiego! Przyzwyczajaj się do czasów jak mieszkaliśmy osobno, bo niedługo znów tak bd.
I w sb bez gadania ugotowal i posprzatal :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Xandzia a mnie mutsy igo :) ale glownie chusty beda w ruchu:)

Hajmal wspolczuje tych zatok, mi narazie odpuscily ale tak to wlokaca sie za mma dolegliwosc, ostatnio pomogla woda utleniona ale myslalam.ze umre :D ja tez czekam na polowkowe i wtedy zaczne zakupy,glownie wielo- pieluchowe, mam na oku kilka wielo petit lulu anavy puppi i magabi:D

Bleee mc to chyba jedyny fastfood w ktorym moja noga nie stanie,i chwala rodzicom ze nigdy tam nie jadlam ;)

Igusiad xbumx my tez zoo we wtorek, ale ostrava:) o ile pogoda dopisze:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry